דרוש מידע חופש רק למטפלות! מתי ? בחנוכה...

מצב
הנושא נעול.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
באותו מידה זה גם לצד השיני......
ברור, אישה שיוצאת לעבודה ב7 בבוקר ולפעמים גם קודם בעלה הוא זה שמארגן את הילדים.
מה חשבת שהכוונה לאישה מנומנמת שמגיעה עם קורי שינה שמה את הילד אצל המטפלת וחוזרת למנוחת בוקר מפנקת?
זה הבעיה בחיבור בין מטפלות פרטיות ואפילו משפחתוניות עם נשים עובדות- הן בטוחות שמנצלים אותן.
מתעצבנות שבימי צום לא מגיעים יותר מוקדם, מה נראה לך? במשרד אמרו לעובדות שהן יכולות לצאת מוקדם יותר כי צום היום?
או, שעושות פרצוף למה שולחים את הילדים באיסרו חג, איסרו חג זה יום עבודה לכל דבר.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ברור, אישה שיוצאת לעבודה ב7 בבוקר ולפעמים גם קודם בעלה הוא זה שמארגן את הילדים.
מה חשבת שהכוונה לאישה מנומנמת שמגיעה עם קורי שינה שמה את הילד אצל המטפלת וחוזרת למנוחת בוקר מפנקת?
זה הבעיה בחיבור בין מטפלות פרטיות ואפילו משפחתוניות עם נשים עובדות- הן בטוחות שמנצלים אותן.
מתעצבנות שבימי צום לא מגיעים יותר מוקדם, מה נראה לך? במשרד אמרו לעובדות שהן יכולות לצאת מוקדם יותר כי צום היום?
או, שעושות פרצוף למה שולחים את הילדים באיסרו חג, איסרו חג זה יום עבודה לכל דבר.
או, יותר אקטואלי, למה לא מקדימים בחנוכה???

פ.נ

משתמש מקצוען
קודם כל את צריכה לעשות הפרדה מוחלטת בין מעונות ומישפחתונים מטפלות פרטיות אין שום קשר בינהם!!
המישפחתונים פועלים תחת גוף כל שהו ויש להם כללים!! ואילו מטפלות עצמאיות ויש להם כללים מעצמם...
דבר שיני מטפלת יש לה את העיסוקים שלה ולא אמורה להיות הפתרון של כולם......(זה שהאישה מתחילה לעבוד ב7 בבוקר והבעל יותר נח לו להיתפלל ב 8 בבוקר המטפלת לא אמורה לעשות לפי הנוחות שלהם ואגב הציעו רעיון שאפשר להיתפלל בותיקין...נכון זה מחיר שצריך לשלם אבל זה החיים)
גם בנושא של גזירת העונות המטפלות לא אומרות להיות השק של כולם...
אני יגיד לך מה בדיוק הנקודה הכי מרתיחה בכל הסיפור של המטפלות
יש אנשים שדואגים להגיע לפני הזמן (והמטפלת לא תשאיר אותם בחוץ אז היא מכניסה אותם ולא רק זה גם לא נחשבת את אותם דקות)ולא רק זה גם דואגות להגיע אחרי הזמן (לא אומרת יש מקרים מסוימים שמאחרים וזה לגיטימי אבל לא על בסיס קבוע....זה גם על חשבון המטפלת )
ויותר מזה זה כמו שאת עובדת בעבודה ואת תרצי לסיים כמה יותר מוקדם(לא כי את שונאת את העבודה כי פשוט יש לך חיים מעבר) ותשמחי יום אחד שיגידו לך שאת משתחררת מוקדם.....(הבוס לא יסתכל עליך ויגיד ואלה את לא רצינית כי את ישר עפה מהעבודה)
הנושא הזה מאוד הציף אותי כי היה לי מקרה בשכונה שאת המטפלות רצתה פעם אחת לעלות את השכר( אותה אישה חוזרת בתשובה שהייתה צריכה את הכסף הזה מאוד ולא סתם העלתה)...... ואז הגיע אחת והיתנגדה ואפילו זה הגיע עד כדי כך לרב של השכונה....... לא יודעת מה בדיוק קרה שם בסוף אבל מה שכן הקטע הכי הזוי בסיפור שאותו מטפלת אמרה שאותו אחת שהיתלוננה זה דווקה אותו אחת שעשתה מה בא לה (לא נרחיב)
ההזות הזאת של האנשים..
מי שמתאים לו שיבוא ומי שלא מתאים יום טוב
אבל למה ככה להיתנהל במילחמה מול המטפלות??!!שגם ככה עובדות קשה ובקושי מיתפרנסות
אני יכולה להגיד שבקרונה המטפלות הפרטיות הכי ניפגעו כי בעצם בסגרים וכו לא קיבלו אגורה.......
מי שדאג להם??

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
לפעמים הורים ככה מפקירים את הילדים שלהם במטפלות.........
היתה אמא אחת שאמרה לאמא שלי תקשיבי עם התינוק עייף על תרדימו אותו בשביל שהוא ירדם לי בבית.....
מבינה לגמרי את המטפלת, אבל יכולה להבין גם את האמא- יש גיל (אצל ילדי זה סביב שנתיים) שבו הילדים עדיין זקוקים למנוחה במשך היום, אחרת הם עייפים ועצבניים, אבל אם הם ישנים ביום קשה להם מאד להירדם בלילה, וכמובן- גם הבוקר שאח"כ נהרס. יש אמהות שמעדיפות, גם כשהן עם הילד, "למתוח" אותו בצהריים עד שהעייפות תעבור, כדי ששנת הלילה שלו לא תהרס והוא יוכל לקום ערני בבוקר.
מצד שני, זה באמת לא הוגן לדרוש גם מהמטפלת להתמודד עם ילד עייף שלא מאפשרים לו לישון...

(במאמר מוסגר- היתה תקופה שבימי שישי היו משכיבים את הילדים במעון לישון מוקדם יותר מכל יום, כדי שיספיקו לישון בצורה נורמלית עד שההורים יבואו לאסןף, ולבת שלי זה שיבש את הסדר יום לגמרי. אז ביקשתי שלא ישכיבו אותה, אבל זה היה ביחד עם הבטחה לזה שאם היא עייפה אני אבוא לאסוף אותה כדי שתוכל לישון בבית בצורה נורמלית, בלי להתעורר באמצע כי צריך לחזור הביתה... לרגע לא ציפיתי מהמטפלת למנוע ממנה שינה.)

D

Deleted 66182

אורח
קודם כל את צריכה לעשות הפרדה מוחלטת בין מעונות ומישפחתונים מטפלות פרטיות אין שום קשר בינהם!!
המישפחתונים פועלים תחת גוף כל שהו ויש להם כללים!! ואילו מטפלות עצמאיות ויש להם כללים מעצמם...
דבר שיני מטפלת יש לה את העיסוקים שלה ולא אמורה להיות הפתרון של כולם......(זה שהאישה מתחילה לעבוד ב7 בבוקר והבעל יותר נח לו להיתפלל ב 8 בבוקר המטפלת לא אמורה לעשות לפי הנוחות שלהם ואגב הציעו רעיון שאפשר להיתפלל בותיקין...נכון זה מחיר שצריך לשלם אבל זה החיים)
גם בנושא של גזירת העונות המטפלות לא אומרות להיות השק של כולם...
אני יגיד לך מה בדיוק הנקודה הכי מרתיחה בכל הסיפור של המטפלות
יש אנשים שדואגים להגיע לפני הזמן (והמטפלת לא תשאיר אותם בחוץ אז היא מכניסה אותם ולא רק זה גם לא נחשבת את אותם דקות)ולא רק זה גם דואגות להגיע אחרי הזמן (לא אומרת יש מקרים מסוימים שמאחרים וזה לגיטימי אבל לא על בסיס קבוע....זה גם על חשבון המטפלת )
ויותר מזה זה כמו שאת עובדת בעבודה ואת תרצי לסיים כמה יותר מוקדם(לא כי את שונאת את העבודה כי פשוט יש לך חיים מעבר) ותשמחי יום אחד שיגידו לך שאת משתחררת מוקדם.....(הבוס לא יסתכל עליך ויגיד ואלה את לא רצינית כי את ישר עפה מהעבודה)
הנושא הזה מאוד הציף אותי כי היה לי מקרה בשכונה שאת המטפלות רצתה פעם אחת לעלות את השכר( אותה אישה חוזרת בתשובה שהייתה צריכה את הכסף הזה מאוד ולא סתם העלתה)...... ואז הגיע אחת והיתנגדה ואפילו זה הגיע עד כדי כך לרב של השכונה....... לא יודעת מה בדיוק קרה שם בסוף אבל מה שכן הקטע הכי הזוי בסיפור שאותו מטפלת אמרה שאותו אחת שהיתלוננה זה דווקה אותו אחת שעשתה מה בא לה (לא נרחיב)
ההזות הזאת של האנשים..
מי שמתאים לו שיבוא ומי שלא מתאים יום טוב
אבל למה ככה להיתנהל במילחמה מול המטפלות??!!שגם ככה עובדות קשה ובקושי מיתפרנסות
אני יכולה להגיד שבקרונה המטפלות הפרטיות הכי ניפגעו כי בעצם בסגרים וכו לא קיבלו אגורה.......
מי שדאג להם??
מטפלות פרטיות יש להן עצמאות מסויימת מצד שני הן חוליה חלשה הן מבחינת גיבוי של גוף מאחוריהן והן מבחינת השכר. אולי לא כולם פה יודעים אבל מטפלות הגיעו לפת לחם בימי הסגרים, כפשוטו. (אני אישית השתכרתי כרגיל אף שלא היה קל כלל וכלל לעבוד בתקופה זו והחלטנו לשלם כרגיל למטפלת ולהשליך על ה' יהבנו..לא הפסדנו מזה כלום!! סה"כ זה בנות ישראל שמשתדלות לשעות מלאכתן כראוי. כדאי להסתכל קצת מעבר...

פ.נ

משתמש מקצוען
מטפלות פרטיות יש להן עצמאות מסויימת מצד שני הן חוליה חלשה הן מבחינת גיבוי של גוף מאחוריהן והן מבחינת השכר. אולי לא כולם פה יודעים אבל מטפלות הגיעו לפת לחם בימי הסגרים, כפשוטו. (אני אישית השתכרתי כרגיל אף שלא היה קל כלל וכלל לעבוד בתקופה זו והחלטנו לשלם כרגיל למטפלת ולהשליך על ה' יהבנו..לא הפסדנו מזה כלום!! סה"כ זה בנות ישראל שמשתדלות לשעות מלאכתן כראוי. כדאי להסתכל קצת מעבר...
אפרופו הקורנה
אמא שלי אמרו לכל אחד לשאול את הרב שלה וקל וחומר אמא שלי שאלה רב....

D

Deleted 66182

אורח
אפרופו הקורנה
אמא שלי אמרו לכל אחד לשאול את הרב שלה וקל וחומר אמא שלי שאלה רב....
אנחנו סכמנו ברוח טובה עם המטפלת שלנו כל צד ישאל את רבו ונסכם.
לשנינו ענו אותה תשובה -50 אחוז. אבל החלטנו לא להוריד כי ידענו מה המשמעות. היא הודתה לנו בדמעות.

פ.נ

משתמש מקצוען
אנחנו סכמנו ברוח טובה עם המטפלת שלנו כל צד ישאל את רבו ונסכם.
לשנינו ענו אותה תשובה -50 אחוז. אבל החלטנו לא להוריד כי ידענו מה המשמעות. היא הודתה לנו בדמעות.
כל הכבוד!!
שירבו כמותך אנשים בישראל!!
את נישמעת אישה אוד טובה......

D

Deleted 66182

אורח
כל הכבוד!!
שירבו כמותך אנשים בישראל!!
את נישמעת אישה אוד טובה......
הלוואי שנזכה
מעין טובה לא מפסידים..
קצת צרם לי הירידה הזו על המטפלות
בכלל כל המסר שעובר לילדים איך אנו מתייחסים למי שמופקד על גידולם וחינוכם הוא קריטי מאד מבחינה חינוכית, עזבו כסף...
משתדלים לפנק מטפלות גננות רבהס ומורות
לא כי הם "מסכנים"-הם עובדים בזה מבחירה, ותנאי עבודתם זה עניינם..
אלא כי זה תחום שיקר לליבנו.
בתקופת הקורונה היו כאן כמה אשכולות על אנשי חינוך ש"עושים חיים" בהכללה וזה היה עצוב לקרוא...
בודאי שאף ציבור עובדים הם לא מלאכים ולא חסינים מטעויות והעוסקים בחינוך בכללם.
כולם צריכים להיות הוגנים ופרגון אף פעם לא מזיק.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גילוי נאות, אני עובדת מהבית. יכולה להשלים שעות עבודה בלילה.
הבת שלי בגנון 6 ימים בשבוע. מפרגנת בכיף גדול את חופשת החנוכה, למרות שזה פוגע לי משמעותית בעבודה.
הגננת התקשרה אלי הבוקר בהתנצלות שרק עכשיו היא מסדרת את החדר של הגן ומצאה את הכתר של הבת שלי מהמסיבה (זו היתה טעות, הבת שלי חזרה עם כתר. אבל הרעיון...). הבת שלי מאושרת, טוב לה בגן. הגננת יכולה לשבת איתה ולצבוע יחד איתה (להחזיק לה את היד שתלמד לצבוע) את היצירות.
היא באמת משקיעה את הנשמה, שגם אם עכשיו שבוע אני כמעט ולא מצליחה לעבוד (וזה מתנקם בי בלילות...) - אני שמחה לפרגן לה.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יום שיש השעה 12:30 בצהרים אמא שלי מרימה טלפון לאמא שמה קורה למה לא הגיעו לקחת את הבן שלך אז אותו אמא אמרה מה הוא לא בבית ואת היא קוראת לו ופתאום קולטת שהיא שכחה לקחת אותו....
לא אומרת זה מקרה חריג.....

חריג?
לצערינו לא,
אמא שלי גננת כבר שנים וא פעם ולא פעמיים קורה שהיא חוזרת הביתה עם ילדים שעוד לא לקחו
ואז ההורים באים אליה לקחצ (היא גרה קרוב לגן)

רפ

משתמש סופר מקצוען
חריג?
לצערינו לא,
אמא שלי גננת כבר שנים וא פעם ולא פעמיים קורה שהיא חוזרת הביתה עם ילדים שעוד לא לקחו
ואז ההורים באים אליה לקחצ (היא גרה קרוב לגן)
בנוגע ליום שישי, עוד לא הבנתי איך הורים לשלושה ילדים בגילאי גן אמורים להיות בו זמנית בשלושה מקומות בשעה 12 בדיוק. כי הגננות לא פותחות לפני 12 (עוד לא הבנתי למה) ומצפות שכשהן פותחות כל הילדים יילקחו מייד.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני חושבת שגן פרטי זה בונוס
זה לא כמו מעון וגם המעונות המקסימים ביותר, אין מה לעשות הם נתונים תחת כללים
לשלוח לגן פרטי זה בהחלט אמור להיות מתוך שלמות לענין כי זה לא קל מבחינת השעות והחופשים (והמחיר...)
אבל זה בונוס לילדים
והורה שמחליט לשלוח לגן פרטי צריך לקחת בחשבון את כל מה שזה כולל
ולברר היטב את התנאים לפני כן
אין ענין לצאת נגדם או לגרום להם להתנהל אחרת

כן יש מקום אולי לעודד גנים פרטיים במתכונות דומות למעון שבזה באמת יש חסר גדול

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנוגע ליום שישי, עוד לא הבנתי איך הורים לשלושה ילדים בגילאי גן אמורים להיות בו זמנית בשלושה מקומות בשעה 12 בדיוק. כי הגננות לא פותחות לפני 12 (עוד לא הבנתי למה) ומצפות שכשהן פותחות כל הילדים יילקחו מייד.

לא כתבתי על יום שישי...
כתבתי על משך השבוע וגם יום שישי איחור של חצי שעה זה קצת מוגזם
לרוב הגנים מתחשבים
אצלינו חלק מהגנים פותחים מ11:50 ואז ב10 דקות אפשר להספיק כמה גנים
ומי שיש לו בעיה באיסוף בו זמני אפשר לדבר עם הגננות כי הגן לא מתרוקן בדיוק ב12 לוקח כמה דקות

זושא כץ

משתמש מקצוען
כשפתחתי את האשכול התכוונתי לעורר שכיום חופש חנוכה נגמר ולכן המטפלות צריכות להתיישר עם כולם.
לא התכוונתי להלין על המטפלות שהם מנצלות וכו'
הדרישה שלי לא באה למטפלת ספיציפית אלא למודעות כללית ומתוך רצון שהשינוי יהיה עם ביקוש של ההורים והבנה של המטפלות.
חבל שלוקחים את זה לדיון מה יות רטוב מטפלת או מעון וטענות על מטפלות

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שכיום חופש חנוכה נגמר

??????????????
משהו חדש חדיש?
אולי יש קיטנות אבל ילדות מכיתה ד' בבית
(בתקוה שהקטנות מוכנות ללכת לקיטנה)

החופש עדיין קיים, רק לגיל הצעיר במתכונת קיטנה
ומי שיש לו ילדים בגן פרטי יכול להשיג בייביסיטר מהכתות הגבוהות - תעסוקה דו צדדית...

פ.נ

משתמש מקצוען
זה כמו שיודעים להניח את הילד האחרון בדקה ל 8.....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה