חומוס

דוריטוס

משתמש רשום
קניתי חומוס חלק אני רוצה להכין מסבחה זה ששמים מעל כמו של אחלה וצבר מי יודעת איך מכינים את זה? בתודה לעונות.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתוך חומוס להמונים:

מתכון למסבחה

סוד ההצלחה של המתכון הוא שימוש בחומרי גלם מתאימים. הגרגרים צריכים להיות הכי רכים שאפשר (קל יותר לביצוע עם גרגרים קטנים העזרו במתכון החומוס). שמן הזית חייב להיות עדין, לא מריר ולא משתלט. התיבול? תלוי לגמרי במטרה אליה אתם מכוונים, כי כל מסבחה היא אחרת כאמור.

המצרכים:

שני חופנים חמים של גרגרי חומוס מבושלים, רכים במיוחד
מעט מי בישול חמים (או חמים מאד, תלוי בטעם אליו שואפים)
בערך רבע כוס של טחינה גולמית, רצוי מסוג בהיר
חופן פטרוזיליה קצוצה
מעט פלפל או פפריקה, ואפשר גם כמון
מיץ לימון
שמן זית טוב
אופציונלי:
מעט פלפל חריף שרוסק היטב ו/או קצת שום כתוש
2-3 כפות חומוס שהכנתם לפי המתכון
פלפלי שיפקה מקופסת שימורים שרוסקו בבלנדר וסוננו
אופן ההכנה:
מערבבים בקערה את גרגרי החומוס עם הטחינה הגולמית ונוזלי הבישול. אפשר לתבל ולהגיש מייד

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י דוריטוס;1824487:
קניתי חומוס חלק אני רוצה להכין מסבחה זה ששמים מעל כמו של אחלה וצבר מי יודעת איך מכינים את זה? בתודה לעונות.

כשאני מגישה חומוס, אני משדרגת כל פעם בשניות!! עם מה שיש בבית
הבסיס הקבוע:
ליצור מעין שקע רחב במרכז החומס ולשים שמן זית, ועליו זעתר, פפריקה חריפה, חומוס שלם, חוויג' וכל תבלין שרק עולה על דעתכם, צנוברים וכל סוגי הגרעינים, מתקבל תמיד תמיד בשמחה, במיוחד בעזרת הגברים ששואלים? מה זה הדבר המיוחד הזה?::p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה