חולצות גבר של פאביו

• פותח הנושא bhj
  • פורסם בתאריך

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם הן מומלצות?
100% כותנה..

איך הן לעומת אוהה או מקס לורן?

תודה רבה!

A.M

משתמש פעיל
אני זוכר שחבר פעם הביא לי לגהץ לו חולצה של פאביו - ולקח מלא זמן עד שהורדתי משם קמטים (עם מגהץ רגיל)
אוהה ומקס לורן זה אותו יוצרן - ומקס לורן פשוט יותר זול כי הוא משתמש במספר בודד של בדים לעומת אוהה שיש הרבה סוגים של כותנה (ומקס לורן זה גם נמצא בתתי"ם)
אני אישית הייתי קונה רק של אוהה. אלא אם כן מישהו יבוא ויגיד לי - מקס לורן בידיוק באותו איכות של אוהה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי אותן לאחרונה, אבל יותר ממליצה על אוהה מבחינת קלות הגיהוץ, ואין לי אותן מספיק זמן בשביל לומר על האיכות והבד אחרי תקופה
רק קחי בחשבון שהגזרה שלהן צרה לעומת אוהה ואחרות

A.M

משתמש פעיל
אוהה גם יש גזרה של סלים פיט והיא גזרה צרה

A.M

משתמש פעיל
יש עכשיו בחנות קרל בבני ברק - (החנות שמוכרים שם גם חליפות) מבצע של חולצות - שהם קלות בגיהוץ יושבות יפה על הגוף, סלים פיט
ובנוסף יותר איכותיות מאוהה - באותו מחיר של אוהה
הם עושים מבצע 2 חולצות ב220.
אגב החולצות 100 כותנה.
החולצה במחיר רגיל עולה 140 לאחת
אני קניתי לעצמי, ואני הולך לקנות עוד.

רחליקה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הבנתי שיש לפאביו חולצות גם לילדים, זה נכון?
ואם כן איך הן? גיזרה? גיהוץ? ומאיזה מידה?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה