מידע שימושי חולה מאומת בתוך בית הכנסת

דסי123

משתמש מקצוען
דוברות המשטרה (ירושלים):*
*המאבק הלאומי בהתפשטות נגיף הקורונה - כוחות משטרת ישראל איתרו לפני זמן קצר חולה מאומת שהגיע לבית הכנסת בשכונת קרית יובל בירושלים.*
בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה לפני זמן קצר אודות חשד להימצאותו של חולה קורונה מאומת באחד מבתי הכנסת בשכונת קרית יובל, השוטרים הגיעו למקום והצליחו לאתר את החשוד.
בבדיקה שנערכה עלה כי אכן מדובר באדם שהנו חולה מאומת שאמור לשהות בבידוד ביתי.
השוטרים פעלו מיד להרחיקו מאזרחים אחרים, רשמו לו קנס בסך 5000 ש"ח וליוו אותו חזרה לביתו בו אמור להימצא.

*נשמעים להנחיות-מצילים חיים. המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.*

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
ובכן, זה אני "החולה המאומת". בקרוב אני יפרסם את הסיפור המלא, וזה לא כל כך תואם למה שאתם חושבים. לבינתיים אתם מוזמנים לדון אותי לכף זכות.
דן לכף זכות שכבר עברו 10 ימים בלי תסמינים אבל לא קיבלת אישור יציאה מרופא קופ"ח.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ובכן, זה אני "החולה המאומת". בקרוב אני יפרסם את הסיפור המלא, וזה לא כל כך תואם למה שאתם חושבים. לבינתיים אתם מוזמנים לדון אותי לכף זכות.
ומה עם החילול ה' הגדול שקרה כאן?

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לצערי גם אצלינו ראיתי בעיני בכניסה לבית הכנסת(התפללתי בחוץ) חולה מאומת מגיע לתפילה
ואי! אך לאנשים אין בושה לעשות דבר כזה בעיצמו של היום הקדוש
תלשיני עליו! זה יהיה לתועלת הכלל ברור!

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמה קל לשפוט את האחר. בדיוק על כגון דא נאמר על תדון את חברך עד שתגיע למקומו.
המערכת מכניסה מאות ואלפי אנשים לבידוד בלי שום אפשרות להתנגד, גם כשזה בוודאות שגוי.
תיאורטית מאפשרים לערער, אבל בפועל המערכת קרסה ולא עובדת.
תחשבו על אנשים שמאבדים פרנסה, וגם חוטפים קנס מיותר ולא מוצדק,כולל כותרת מזעזעת על עוד מבודד שנתפס מפר בידוד.
וכנראה שהמקרה שלפנינו דומה לנ"ל, מישהו שכבר יכל לצאת מבידוד, אבל בפועל לא קיבל אישור כי המערכת לא מתפקדת.

אינפורמציה

משתמש מקצוען
מי שאני מכירה שמעתי בוודאות מהמשפחה שלו שהוא חולה מאומת -עשה בדיקה ויצא חיובי ויש לו את כל התסמינים
לא מספיק?

דסי123

משתמש מקצוען
הם לא עומדים בפיתוי....
לא לא בפיתוי של ללכת לים
לא בפיתוי של הפגנה רווית אקשן ושנאה
לא בפיתוי לצאת לאיזה ארוע עם אוכל טוב...
הם לא עומדים בפיתוי להרגיש קרובים לקדוש ברוך הוא!
הם לא עומדים בפיתוי להרגיש כל השנה בלי מנחה של ערב יום כיפור עם כל הציבור..
הם לא עומדים בפיתוי להרגיש ביום הקדוש בלי הזעקות של נעילה....
שיהיה ברור
הם לא בסדר כלל ועיקר!
ואף ספק מסכני חיים של מבוגרים..... (במילים עדינות)
אבל שימו לב מה הפיתוי שלהם
שהקדוש ברוך הוא יראה את זה ויסלח להם!

בואו נזכור אנו לא נוצרים
יהודי זה לא סט של טקסים
יהודי זה חיים כל רגע על פי מה שהם רוצה ממני עכשיו
ואם אדם חולה מאומת מה שרוצה ממנו השם עכשיו זה לא לבקוע רקיעים (ולוותר על תחושה עילאית למרות שזה מאוד קשה - כמו כל דבר שהשם מבקש ממנו שהוא קשה.)
אלא לקדש את שמו ולשמוע בקולו ולהישאר בבית ולא לסכן חיים
שדוחה את כל התורה כולה
אבל הבילבול פה רב
וביחד עם כל תיאוריות הקונספירציה המטופשות כאילו אין כלום ממש והכל שטויות ואף אחד לא מת וזה מזימה של פלוני אלמוני וחבורתו.....
וביחד עם כל מיני שמועות לא רשמיות ולא מאומתות במחנינו בשם רבנים שונים
זה אולי גרם להם לספק שאולי הם מפסידים לחינם וכו
ה' יסלח להם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה