חוו"ד לבאנר

• פותח הנושא dor
  • פורסם בתאריך

dor

משתמש רשום
..

קבצים מצורפים

• 83769.swf
    KB 36.5 · צפיות: 13

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
יפה מאד!!!

אבל בכנות?
היו לך טובים הרבה יותר.
יש כאן איזושהי התנגשות של אפקטים.
מבין?

אבל באמת, עזוב את ההערונת,
אתה אחד הטובים.

חודש טוב והצלחות.

dor

משתמש רשום
בכיף, אני אוהב הערות של תכלס. לא אוהב שכולם אומרים יפה על משהו שהוא לא...
צודקת! הוא לא משהו.

לא ממש בא לי להשקיע עליו, אבל בכ"א איזה דברים ספציפים צריך לתקן?

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
דבר אחד בטוח, אני ממש לא מרגיש בבית כשהרכב שלי קופץ ימינה ושמאלה (אני מתכוון לאותיות...)
באמת תפחית באפקטים (או שתעשה ערכה אחת...)
וכן אולי כדאי שתעשה אלמנטים שיותר יקשרו את האנשים לזה, יראו מטוס נוחת, רכב נוסע, ואז 770 מגיע... וכו'...

בכללי, יפה מאוד.
בשו"ט גוט שאבעס!

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
דבר אחד בטוח, אני ממש לא מרגיש בבית כשהרכב שלי קופץ ימינה ושמאלה (אני מתכוון לאותיות...)
באמת תפחית באפקטים (או שתעשה ערכה אחת...)
וכן אולי כדאי שתעשה אלמנטים שיותר יקשרו את האנשים לזה, יראו מטוס נוחת, רכב נוסע, ואז 770 מגיע... וכו'...

בכללי, יפה מאוד.
בשו"ט גוט שאבעס!

naamaid

משתמש צעיר
גם לי הפריעו הקפיצות של האותיות מימין לשמאל (נתן לי תחושה של נהג מזגזג / מתפרע בכביש - מה שלא היית רוצה).
ואולי להפחית גם מהפלאשים בסוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה