חוות דעת על כריכה (רכה)

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא הצלחתי בתחילת הדרך בנושא של הכריכות. עד שהיה נראה לי שאני לא אתעסק בכריכות. הבעיה היא שאלו הטובים בכריכות לא עושים את זה בחינם. ולא בתעריף שלי (לבינתיים.......)
אמרתי, בוא ננסה משהו. נעלה לפורום היקר. ונראה אם יש ומה יש לשפר.
(נ.ב. לשחור מסביב לא עשיתי שיקוע והצללה בפוטו שופ.)

גדול-כריכה-ושער-לרב-חדד.jpg
גדול-שער-לרב-חדד.jpg
גדול-ושער-2-לרב-חדד.jpg
[

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יפה מאוד!
כמה הארות:
א. יש לך כתם שחור בשערים:
upload_2020-1-19_9-58-14.png

ב. לא ברור כיצד היא חלוקת הנושאים בספר. האם הספר העיקרי הוא "תורת הברכה" והוא מדבר על פהב"כ, ואחריו יש קונטרס בלי שם, שעוסק בענייני ברמ"צ?
או שכל הספר נקרא תורת הברכה ועוסק חלקו בפהב"כ וחלקו בברמ"צ.

ג. האם זה העיצוב של כל הכריכה? כי אם ככה, חסרות לך גלישות, ואם זו כריכה רכה - אתה צריך להציב אותה בכפולה של 3 דפים באינדיזיין - דף ימני עבור הכריכה האחורית, דף אמצעי עבור השדרה, ודף שמאלי עבור הכריכה הקדמית. בשלושתם צריך להיות רקע זהה, ובשמאלית ובאמצעית לשבץ את הכריכה הקדמית והשדרה, בהתאמה.

ד. העיטור הזה שחור מדי
upload_2020-1-19_10-1-40.png

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יפה מאוד!
כמה הארות:
א. יש לך כתם שחור בשערים:
צפה בקובץ המצורף 595044

ב. לא ברור כיצד היא חלוקת הנושאים בספר. האם הספר העיקרי הוא "תורת הברכה" והוא מדבר על פהב"כ, ואחריו יש קונטרס בלי שם, שעוסק בענייני ברמ"צ?
או שכל הספר נקרא תורת הברכה ועוסק חלקו בפהב"כ וחלקו בברמ"צ.

ג. האם זה העיצוב של כל הכריכה? כי אם ככה, חסרות לך גלישות, ואם זו כריכה רכה - אתה צריך להציב אותה בכפולה של 3 דפים באינדיזיין - דף ימני עבור הכריכה האחורית, דף אמצעי עבור השדרה, ודף שמאלי עבור הכריכה הקדמית. בשלושתם צריך להיות רקע זהה, ובשמאלית ובאמצעית לשבץ את הכריכה הקדמית והשדרה, בהתאמה.

ד. העיטור הזה שחור מדי
צפה בקובץ המצורף 595049
תודה.
ב. זה קונטרס שרובו ככולו - 370 עמודים בברכות. ובסופו 45 עמודים בר מצוה. כיוון שזה יוצא לבר מצווה.
ג. אני יודע איך צריך לשלוח כריכה לדפוס. למדתי את זה בקורס מזורז ששתי בעלי דפוס העבירו לי בעל כורחם על חשבון זמנם היקר. עשיתי קודם סקיצה לראות את הכיוון.
ד. דיברתי על הכיוון של המבנה של הכריכה.
השאלה היא אם צריך שיקוע לשחור. או שגם השחור כמות שהוא יפה.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עברתי ליד מודעה שכעת תלויה בבתי כנסיות של הוצאת תפארת. ראיתי את העיצוב הנקי עם עיטורים עדינים.
אמרתי אולי זה הכיוון.

כריכה---שניה.jpg

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה.
ב. זה קונטרס שרובו ככולו - 370 עמודים בברכות. ובסופו 45 עמודים בר מצוה. כיוון שזה יוצא לבר מצווה.
ג. אני יודע איך צריך לשלוח כריכה לדפוס. למדתי את זה בקורס מזורז ששתי בעלי דפוס העבירו לי בעל כורחם על חשבון זמנם היקר. עשיתי קודם סקיצה לראות את הכיוון.
ד. דיברתי על הכיוון של המבנה של הכריכה.
השאלה היא אם צריך שיקוע לשחור. או שגם השחור כמות שהוא יפה.
אז תקטין מעט את השורה של בר מצוה, שיהיה הבדל.
הכריכה יפה.
הקישוט היה שחור מדי, בלי קשר לשיקוע, אם היית עושה שיקוע שקוף (כמו בליינד) אה"נ, אבל בגי' השניה זה יותר יפה.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שקוע ושקוף
שחור זה לא יפה

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כריכה נאה,
כדאי להפריד בין הכותרות
להשאיר במסגרת למעלה רק את הכותרת תורת הברכה
ובחלק הריק למטה ביותר קטן את כותרות המשנה
יפה למסגר אותן במלבן עם שוליים עגולות או מעוטרות בבלינד עדין
(כמו בדוגמא הזו למשל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה