חוות דעת על אתר חדש

שלומי1

משתמש פעיל
D I G I T A L
בניתי לעצמי אתר בוורדפרס (די פשוט) אשמח לקבל חוות דעת הערות או רעיונות לשיפור על האתר וגם על האתרים שנמצאים בתיק עבודות
תודה רבה!

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מה הכתובת?

שלומי1

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה היה ניסיון זמני לכמה דקות והחזרתי את זה למה שהיה

שלומי1

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מנסה לעשות תפריט עם position: fixed; באלמנטור והבעיה שתמיד זה מופיע מתחת לדף ולכן אי אפשר ללחוץ על התפריט
איך אני יכול לעשות שהתפריט יהיה מעל הדף ושום דבר לא יסתיר אותו כשגוללים ואז אני יוכל ללחוץ על התפריט?

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה צריך להגדיר ע''י z-index
כמה שהמס' יותר גבוה
כך הוא יקבל שכבה עליונה יותר

גם באלמנטור יש מקום להגדיר בלשונית מתקדם

rutt

משתמש מקצוען
בניתי לעצמי אתר בוורדפרס (די פשוט) אשמח לקבל חוות דעת הערות או רעיונות לשיפור על האתר וגם על האתרים שנמצאים בתיק עבודות
תודה רבה!
הפתיחה יפה מאד.
הייתי משנה את הפונט המעוגל ב"מי אנחנו". לא קריא, וגם קטן.
כמו"כ בתיק עבודות יש להגדיל רזולוציה לתמונות [באזז, חיפוש דירות כו']. הן מפוקסלות.

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הייתי מעלה את הקישוט שמעל המילים "תיק עבודות" קצת ללמעלה
וכן את הדוגמאות לעבודות
וכן מתחת לתיק העבודות יש רווח גדול- קצת לצמצם

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הייתי מעלה את הקישוט שמעל המילים "תיק עבודות" קצת ללמעלה
וכן מתחת לתיק העבודות יש רווח גדול- קצת לצמצם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה