כללי חוות דעת ללוגו

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
שניסיתי לבנות עבורי.
Layer <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
קצת עמוס מדי.
הייתי משתמשת או באותיות באנגלית או בעבריתצ ולא גם וגם
אם חשוב לך מאוד גם וגם, אז את האנגלית (או את העברית, לחילופין) הייתי מכניסה ממש בקטן, מתחת לפונט המרכזי.
לגבי העפרון והמכחולים, שלושה כשכל אחד במיקום אחר, זה מיותר ועמוס, כדאי למקם אותם זה ליד זה, או רק אחד מהם, וביותר גדול ובולט, אם זה נבלע זה רק מעמיס.

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קצת עמוס מדי.
הייתי משתמשת או באותיות באנגלית או בעבריתצ ולא גם וגם
אם חשוב לך מאוד גם וגם, אז את האנגלית (או את העברית, לחילופין) הייתי מכניסה ממש בקטן, מתחת לפונט המרכזי.
לגבי העפרון והמכחולים, שלושה כשכל אחד במיקום אחר, זה מיותר ועמוס, כדאי למקם אותם זה ליד זה, או רק אחד מהם, וביותר גדול ובולט, אם זה נבלע זה רק מעמיס.
מצטרפת.
הצבעים מאד נעימים ומשדרים!
בהצלחה!

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מעודכן.
נשמח לקבל הערות אם יש עדיין.
איזי גרף@2x-100.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה