חוות דעתכם להצעה:

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום,
זוג + 4. הכנסות 20K נטו. מחזור הלוואה ממזרחי. 55 אחוז מימון.
אשמח לשמוע חוות דעת על התמהיל הבא:
1629824478954.png

או התמהיל הבא- פחות פריים יותר בטוח.
1629824553682.png
כל הצעה / הערה תתקבל בברכה!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה עדיף הראשון (פריים גבוה קלצ קצר) או השני רוב קל"צ ללא תנודות חזקות בשינויי מדד וריביות?
תודה!
מאוד משנה מי אתם. שווה לשלם קצת יותר בשביל רמת סיכון מסוימת כן או לא.
אני הייתי מכניס לתוכנה את שניהם רואה כמה בטווח 10 שנים יירד הקרן מזה ומזה. זה לדעתי נקודה מאוד חשובה ..
יש צפי להכנסות נוספות בעתיד? יש אפשרות לקחת הלוואת סינרגיה ? אם כן לקחת על הסכום הזה מצ כדי להגדיל מרווח ולשפר בקלצ..
יש מצב ששווה במקום הקצ מצ וזה יגדיל מאוד את המרווח. יש הרבה נקודות ומחשבות. זה לא על רגל אחת. נתתי לכם כיווני מחשבה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה עדיף הראשון (פריים גבוה קלצ קצר) או השני רוב קל"צ ללא תנודות חזקות בשינויי מדד וריביות?
תודה!
תשלחי לי למייל בערב תזכורת עם התמהילים אני ישתדל לבדוק לך מה העדיפות בין התמהילים.
m45840000אין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה