דרוש מידע חוברת האטרקציות לחופש של עיריית בני ברק

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הבנתי שהחוברות חולקו
באזור שלנו לא חילקו
איך אפשר להשיג אותן?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
חוצפה!!!
והילדים שלי כל יום בודקים אם הגיעה החוברת...
מה זה? אפליות?

בחור חריף

משתמש פעיל
יש למישהו את החוברת כקובץ.
הבנתי שמכיון ולא הגיע לכל העיר דחו את מועד פתיחת ההזמנות.

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מי שלא תושב בני ברק יכול גם לקנות כרטיסים?

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא,
רק תושבים יכולים לקנות,
לפי מספר הנפשות שלהם

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ואצלינו עדיין לא הגיע
מוזר.?.....

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה זה הדבר הזה שתושבי "מרכז העיר" הם איזה אליטה נבחרת והמדד לתפקוד של העיריה נקבע על פיהם??? ככה זה בכל הערים?? משפחות אברכים בדנגור בפרדס כץ הם אזרחים סוג ב'?? אני לא מבינה את ההתנהלות הזו!!!!

עט להשכיר

משתמש מקצוען
מה זה הדבר הזה שתושבי "מרכז העיר" הם איזה אליטה נבחרת והמדד לתפקוד של העיריה נקבע על פיהם??? ככה זה בכל הערים?? משפחות אברכים בדנגור בפרדס כץ הם אזרחים סוג ב'?? אני לא מבינה את ההתנהלות הזו!!!!

נראה לי שבפרדס כץ כבר קיבלו, במרכז העיר טרם...

אסור לתושבי מרכז העיר להתמרמר?

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אהםם
דווקא תושבי קריית הרצוג קבלו כבר שבוע שעבר...

מינימאוס

משתמש מקצוען
ואני גרה במרכז העיר, ירושלים בן זכאי, ליד העיריה, ולא קבלנו,:(
שלחתי את הבנים לעיריה לבקש חוברת, ולא קיבלו:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה