כללי חדש!! קטלוג גופנים משובחים 2020 - היוצר שוקי דיין

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נראה באמת משהו משהו!

צודק.
מתאים למי שרוצה להיות ייחודי ולבקש על עבודותיו כפול, משקיע ברכישת פונטים יקרים ולא לעוסים.

אבל ללא שום קשר, גם אני חושב שזה מאד יקר.
הייתי מצפה לראות מחירים יותר נמוכים לרגל ההשקה.
חייב לומר לך שלמרבה הצער השימוש בפונטי בוטיק לא הופך את כ---ל העבודה שלך למשהו אחר. אם יש לך את זה, וגם יש לך פונטים ואתה גם יודע לשלב בין שניהם יופי, התוצר מדהים!

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום לכל המעצבים היקרים.
אני עובר בשקיקה על הדיון החשוב שעוררתם, והוא חשוב לי ולהגדרה המיתוגית שלי

ראשית אציין שכולכם צודקים כל אחד מנקודת מבטו וצרכיו!
וכפי שאמרו פה כמה ניקים/מעצבים יקרים ונגעו בכמה נקודות מרכזיות וחשובות.

ראשית תפיסתי היא שכל חברה של פונטים וכל מעצב גופנים שקיימים מייצרים מוצרים מצויינים
שמתאימים ללקוחות שונים ומגוונים כאשר כל חברה מנסה לתת מענה על צרכים שונים חלקם ברמת
המוצר והתאמתו לשימושים כמו לדוג' עימוד עיצוב כריכות פרסום שלטים אינטרנט אפליקציות מסך .... ועוד

וחלקם ברמת הערכים שחשוב למעצבים להעביר ביצירותיהם דרך שימוש במוצרים ואלמנטים
ופונטים שמרכיבים את יצירותיהם לדוג' ייחודיות איכות חדשנות רמת גימור ועוד....

בנושא ההמחרה התלבטתי בו רבות, קראתי עליו, וגם לקחתי ליווי עסקי בנידון.

בראש ובראשונה נתחיל באסטרטגיה עסקית - השיטה העסקית המתאימה ביותר לשירות מוצר שאנו מוכרים
נגזרת מאופי הפלטפורמה, היקף מערך השירות שאנו מחזיקים (פריסת סניפים) מתחרים, היקף מוקד מכירות ועוד...

האסטרטגיה שבחרתי בה נגזרת מכל המרכיבים האלה וקובעת את אופי התמחור של המוצרים
בהתאם להיקף השירות, אופי המוצרים, ריוחיות המוצר שאני מספק, תקופת הפיתוח, ואיכותו.
כמובן יכול להיות שהאסטרטגיה תשתנה תוך כדי תנועה בהתאם למשוב מהלקוחות, ביקושים
והתפתחות בהיקף מערך השירות והפלטפורמה שלי.

אני מאמין שכל עסק לא יכול לכסות את כל הלקוחות אלא הוא חייב להתמקד בפלח מסויים
גדול ככל הניתן, ולהתאים את המוצר לצרכיו של הפלח הזה.

לכן אני לא מנסה למכור כמות מוצרים גדולה במחיר קטן,
כי אני מעוניין שלקוח יקנה רק מה שהוא צריך במחיר שישאיר לי מקום לרווחיות.
אבל עדיין יהיה שפוי. ויקבל מוצר שלא יהיה לעוס כל כך ותהיה לו יחודיות
בעבודות מיתוג תדמית שהוא עושה עבור לקוחותיו,

אשמח לענות לכל שאלה
מחירון למשפחות גופנים

תודה
שוקי דיין

ZOOME

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם אפשר - אשמח לראות מחירים של פונטים.
מכיון שחסום לי- אני לא יכולה..
תודה רבה.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
האנגר ו-יזכור נראים טוב

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראים פונטים מוצלחים במיוחד!
בהצלחה רבה
בדיוק
מי שרוצה בוטיק בסוף יהיה לו 2 לקוחות ותו לא
חשוב לי להבהיר משהו ששמעתי ממנהלת משרד פרסום גדול ונפוץ
בניגוד לחשיבה שלנו שזה טוב הרבה לקוחות, אומנם בהתחלה זה טוב אבל אם הזמן וההתמקצעות
המטרה והשאיפה של כל גרפיקאי זה להגיע בסופו של דבר לכמות לקוחות מצומצמת ולהרוויח על כל לקוח סכום גדול
אז מה שאמרת לא כ"כ רחוק מהיעד
אומנם לא 2 לקוחות
אבל מספר לקוחות מצומצם שמשלם מחיר טוב, זאת השאיפה של הגדולים ושל אלה שרוצים להיות גדולים

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
חשוב לי להבהיר לך שלא הבנת בכלל מה אמרו לך

שמדובר על מעט לקוחות שמשלמים סכום ענק על עבודה גדולה זאת השאיפה
אבל במכירת פונטים לא יעזור לו שני לקוחות

אני לא מזלזל ביצירה שלו בכלל, הוא מסתמא אדם כשרוני ביותר, אבל אני אישית אני בתור מעמד לא מצאתי משהו שם שיכול לעזור לי.

וגם המחיר "לאחר המבצע" הוא יקר מאד מאוד מאוד לרוב העולם זאת המציאות.

ככה שאם לא ילך לו אז תפני אותו למנהלת שדברת איתה אולי היא תעודד אותו, ותגיד לו לא נורא עדיף 2 ...

ובא נבהיר לך עוד משהו בדרך כלל שקונים פונטים מחברה חדשה אז לאחר כמה חודשים פתאום הם עושים מבצע ברבע מחיר וזה נורא כואב בכיס מנסיון

אז דרישת שלום למנהלת פרסום

נערך לאחרונה ב:

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשוב לי להבהיר לך שלא הבנת בכלל מה אמרו לך

שמדובר על מעט לקוחות שמשלמים סכום ענק על עבודה גדולה זאת השאיפה
אבל במכירת פונטים לא יעזור לו שני לקוחות

אני לא מזלזל ביצירה שלו בכלל, הוא מסתמא אדם כשרוני ביותר, אבל אני אישית אני בתור מעמד לא מצאתי משהו שם שיכול לעזור לי.

וגם המחיר "לאחר המבצע" הוא יקר מאד מאוד מאוד לרוב העולם זאת המציאות.

ככה שאם לא ילך לו אז תפני אותו למנהלת שדברת איתה אולי היא תעודד אותו, ותגיד לוט לא נורא עדיף 2 ...

ובא נבהיר לך עוד משהו בדרך כלל שקונים פונטים מחברה חדשה אז לאחר כמה חודשים פתאום הם עושים מבצע ברבע מחיר וזה נורא כואב בכיס מנסיון

אז דרישת שלום למנהלת פרסום
לא זאת הייתה הכוונה
אני כשנכנסתי לאשכול וראיתי את המחירים ידעתי מייד שזה לא מיועד בשבילי
כי קודם כל אדם שעושה כאלה מחירים גבוהים פונה לקהל יעד ברמה גבוהה וזה בטוח אלא אם כן הוא יצור מוזר
ומייד כשנכנסים לקטלוג הפונטים גם מבינים למה, וגם אדם שלא מבין בפונטים מספיק לו לראות כמה זמן הבן אדם עבד על הפונטים וכבר הוא יכול לחקור יותר ולגלות את הסיבה
וביננו, בלי שהכרתי את המעצב לפני רואים פה שמדובר ברמה גבוהה
ולכן, לאשכולות כאלה אני נכנסת כדי להנות מפרי ידיהם של אחרים ואולי בעתיד גם אזכור זאת ואקנה פונטים (מסתבר שלא, כי זה כל הזמן מתפתח ולך תדע מה יהיה בעוד שנה)

ולא חייב להיות שלך בתור מעמד הפונטים יתאימו
יכול להיות שזה מתאים לקהל יעד אחר

ובקשר להתחלה, שאמרת שבסוף יהיו לו 2 לקוחות אני הבנתי לפי התגובות לפני התגובה שלך שאתה מתכוון לעסק שבסופו של דבר יהיו לו 2 לקוחות עם המחירים שהוא לוקח ולא למעצב הפונטים

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
התכוונתי למעצב הפונטים
הוא צריך כמה שיותר לקוחות אצלו אין לקוחות שישגעו אותו כי זה מוצר מוגמר ולא קשור בכלל למה שאמרו לך

הפונטים שלו יפים מאוד אבל יותר קשורים לעיצוב מאחל לו בהצלחה

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום לכל המעצבים המוכשרים ותודה על הפירגונים מחמם את הלב!

בנוגע לרכישה נא ליצור קשר במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ולא במייל הרגיל שלי, אם יש לכם צורך בדברים מיוחדים, רישיונות ווב חבילה מותאמת אישית, ועוד..
אשמח לעזור במייל ולהתאים לכם חבילה לצרככם,

צירפתי מחירון עבור לכלל המעצבים החסומים למתעניינים משפחות גופנים ב30% הנחת השקה

1

מחירון אינטרנט_עמוד_1.png

2

מחירון אינטרנט_עמוד_2.png

3

מחירון אינטרנט_עמוד_3.png

4

מחירון אינטרנט_עמוד_4.png

5

מחירון אינטרנט_עמוד_5.png

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אני מתחבר מאוד לאיחולי ההצלחה ליוצר. ניכר שהוא מוכשר מאוד. הקטלוג מרשים, אני חושב שעצם הדיון בוודאי סוג של מקדם מכירות. כמובן שהדיון הוא לגופו של עניין וח"ו לא לגופו של יוצר. לא השוותי לשום דבר, אני מסתכל בסוף על ה"דיל", אם אני קונה פונטים יפים ומלוטשים במחיר הגון ונורמלי, ומוכר אותם אח"כ בתוך יצירה שלי ללקוח, האם הוא ידע להעריך ולשלם בהתאם או לא. אני לא מאמין שלקוח יוכל להעניק הערכה אמיתית לשימוש ב"פונטי בוטיק", רוב רובם של הלקוחות לא מבינים בזה כלום וזה רק "נראה להם מקצועי" או "נראה מדהים" ואם השתמשת בפונטים לעוסים, הם יגידו לך "זה משעמם" כי זו צורת ההסתכלות שלהם. אלא אם כן הם מכירים את התחום, ואז גם הם לא יסכימו שתוציא סכום כזה על פונטים.
כמובן שזכותו של כל אחד לדרוש כמה שהוא רוצה על מה שהוא רוצה והשוק יקבע. רק כמעצב אני לא מאמין שלקוח יוכל להעריך השקעה כזו. חד משמעי.
כל מה שאמרת זה נכון, אבל מנקודת המבט שלך.
אתה צריך להבין שמעצבים אחרים בהחלט רואים זאת אחרת.
גם אני לא קונה כל מה שיפה בעייני אבל בהחלט מוצא תועלת כלכלית ברורה בכל פונט איכותי חדש שאני רוכש.
זה חוסך לי זמן בעיצוב ומאפשר לי לעשות יותר. זה נותן לעבודות שלי מראה עדכני ורענן יותר והלקוחות שלי כן מעריכים את זה. גם אם הם לא תמיד יודעים לשים על זה את האצבע.
ועוד נקודה חשובה לא פחות שזה נותן לי גם חשק לעבוד וממילא אני יותר יצירתי ופורה בעבודה שלי וגם זה שווה כסף.
אני מבין שאתה רואה את זה כרגע אחרת אבל שווה לפתוח את הראש:)
ולגופו של עניין המחירים שמוצעים פה הם לא רק שלא גבוהים אלא נמוכים מאוד ובצורה גורפת.

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פונטים מאוד מושקעים!
משהו שלא רואים כל יום

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נורא פשוט.
קוראים לזה פונטי בוטיק ולא סתם.

אולי בפונטביט תקבל יותר פונטים, אבל כאלו שכולם משתמשים בהם
לדעתי האישית פונט בוטיק (יקר) הוא פונט מדהים ומלוטש.
אח"כ חשוב מאוד שלא יהיה לעוס.

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
לדעתי האישית פונט בוטיק (יקר) הוא פונט מדהים ומלוטש.
אח"כ חשוב מאוד שלא יהיה לעוס.
אני חושב שכשהוא מדהים ומלוטש אז קשה לו מאוד להיות לעוס.
איכות תמיד תהיה נכונה. גם אם כולם משתמשים בה.

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כל מה שאמרת זה נכון, אבל מנקודת המבט שלך.
אתה צריך להבין שמעצבים אחרים בהחלט רואים זאת אחרת.
גם אני לא קונה כל מה שיפה בעייני אבל בהחלט מוצא תועלת כלכלית ברורה בכל פונט איכותי חדש שאני רוכש.
זה חוסך לי זמן בעיצוב ומאפשר לי לעשות יותר. זה נותן לעבודות שלי מראה עדכני ורענן יותר והלקוחות שלי כן מעריכים את זה. גם אם הם לא תמיד יודעים לשים על זה את האצבע.
ועוד נקודה חשובה לא פחות שזה נותן לי גם חשק לעבוד וממילא אני יותר יצירתי ופורה בעבודה שלי וגם זה שווה כסף.
אני מבין שאתה רואה את זה כרגע אחרת אבל שווה לפתוח את הראש:)
ולגופו של עניין המחירים שמוצעים פה הם לא רק שלא גבוהים אלא נמוכים מאוד ובצורה גורפת.
הדיון חשוב.
סבורני שאין צורך להדגיש שהדברים נכונים מנקודת המבט שלי. אני כתבתי אותם, לא ציטטתי אף אחד.
אמת שמעצבים אחרים רואים זאת אחרת, וטוב שכך. אם כולנו היינו רואים את הכל מאותה נקודת מבט לא היה שום צורך בנו.
אין שום מחלוקת בינינו על תוכן הדברים מלבד השורה תחתונה והמודגשת.
כיוון שקראתיה שוב, הבנתי שלא הובנתי. על כן אחזור על הנקודה בפשטות.
במחיר שבו מוצעת החבילה המשתלמת והגדולה ביותר של המעצב המוכשר דנן, ניתן לרכוש חבילה ע-נ-ק-י-ת של פונטים מצויינים באחת החברות הגדולות. זה נתון שלא נתון לויכוח. זו עובדה. ישתדל מר לא להכתיר את המחירים כנמוכים מאוד ובצורה גורפת ומודגשת.
מלבד זאת אני לא מעוניין לכפור בעיקר ח"ו ולנסות למצוא טעם לפגם במה שנקרא "פונטי בוטיק", אדרבא! ירבו המעצבים ויתבטקו להם. ירבו בוטיקים בישראל. רק דומני שלנדב עזרא או אליהו פריד ואחרים אין חיסרון מהסיבה שהם מעצבים פונטים רבים ומשקלים בכמות מסחרית. בסופו של דבר ליצירות שלהם יש ביקוש רב. גם זו עובדה.
כיוון דאתינן להכא, כבר אמר המעצב בעל הקטלוג המשובח דנן שהתמחור נעשה בליווי מקצועי במטרה להגיע לקהל יעד מסויים ודבריי נאמרו מתוך תחושה שזו דעתם של רוב המעצבים העובדים עם לקוחות מתוך הקהילה שהבנתם בתחום נמוכה, ולא דורשים עיצובי על ופונטי בוטיק אלא "מודעה יפה וקולעת", ועוד כתבתי ואני חוזר על כך שוב - שרוב רובם של הלקוחות לא ידעו להעריך את עוצמת ההתלהבות שלנו מהפונט. אלא להכתיר את העבודה שלנו בגדול כ"יפה מאוד" "מדהימה" ועוד כיוצא באלו. ולהם אין הבדל עצום באיזה פונט השתמשת.
לכן אנשי מקצוע שיש להם צורך בפונטים כאלו שירכשו כמה שיותר ויפרנסו אחד מאנ"ש שאני מפרגן לו מכל הלב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה