כללי חדש!! קטלוג גופנים משובחים 2020 - היוצר שוקי דיין

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
קטלוג של פונטים משובחים, מושקעים ויוקרתיים של היוצר שוקי דיין יוצא אור.

לאחר עשור של יצירת גופנים עבור מותגים ופרויקטים שאני יוצר, שמח גאה להציג את קטלוג היצירות של הגופנים שעיצבתי לאורך העשור,
ולשתפו איתכם - מעצבים בכירים חובבי טיפוגרפיה איכותית וחדשנית.

בקרוב גם יכנס לפעולה אתר החנות של הגופנים "פונטשוק" שעובר פינישים אחרונים.

בתקווה לשיתוף פעולה פורה ומפרה, איתכם המעצבים!

> קטלוג גופנים משובחים להורדה <

בכבוד
ובהערכה רבה
שוקי דיין

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
וואו איזה שלמות!!!
אחד הקטלוגים המשובחים שראיתי!
והפונטים תותחים אחד אחד!

מפרש

עיצוב, מיתוג ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מיוחד,
צריךצלעבור בעיון...
הרבה הצלחה

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פונטים אכן משובחים אחד אחד, ועוד במשקלים מגוונים כל כך.

והקטלוג - צריך להקדיש הרבה זמן להתעמק בו, והוא בהגשה מוצלחת מאד!.

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
פונטים מהמשובחים.....
והקטלוג מהמם!!
עוד לא עברתי על הכל.... יש מחירון?

❤יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מהמם
חדשני ויחודי

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מצטרף לבקשת מחירון...
unnamed.png

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@שוקירייטר, לאחרונה תהיתי למה לא רואים אותך.
הפתעת בענק!

הולכת להתענג על קטלוג מושקע.

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
ימחלו לי כל המתלהבים. באמת נראה מושקע ונחמד, אבל כולי תקווה שיקום יום אחד מעצב מוכשר שיעצב פונטים ברמה, ולא יעוף במחירים בצורה כזו.
איזה סיבה יש לי להשקיע כל כך הרבה כסף כשאני יכול לרכוש דרך חברה גדולה ומסודרת במחירים הרבה יותר שפויים והוגנים כמות הרבה יותר גדולה של פונטים?
יש סיבה בעולם שאני צריך להשקיע מעל אלפיים ש"ח ב35 משקלים כשאני יכול לקבל פי עשר ומעלה מזה בפונטביט?
כדאי לפתוח איזה דיון על הסוגיה.

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נראה באמת משהו משהו!
איזה סיבה יש לי להשקיע כל כך הרבה כסף כשאני יכול לרכוש דרך חברה גדולה ומסודרת במחירים הרבה יותר שפויים והוגנים כמות הרבה יותר גדולה של פונטים?
צודק.
מתאים למי שרוצה להיות ייחודי ולבקש על עבודותיו כפול, משקיע ברכישת פונטים יקרים ולא לעוסים.

אבל ללא שום קשר, גם אני חושב שזה מאד יקר.
הייתי מצפה לראות מחירים יותר נמוכים לרגל ההשקה.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נורא פשוט.
קוראים לזה פונטי בוטיק ולא סתם.

אולי בפונטביט תקבל יותר פונטים, אבל כאלו שכולם משתמשים בהם
בפונטי בוטיק מקבלים פונטים באיכות מעולה+ ובגלל המחיר מרוויחים את הייחודיות.
אבל זה באמת לא מתאים לכל מעצב, אלא את אלו שמרגישים טיפו בידיים ורוצים טוב יותר.

באופן אישי, יש לי פונטים מפונטביט, פונטייפ, אאא ופונטימונים
בשוטף- אני משתמשת בלא יותר מ15 פונטים באופן קבוע.
השאר פשוט קיימים, כמעט ללא שימוש.

מה שמעצב טוב צריך זה מס' מצומצם לשימוש תדיר
אבל פונטים שכל אחד מהם הוא וואו.

הצלחות!

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ימחלו לי כל המתלהבים. באמת נראה מושקע ונחמד, אבל כולי תקווה שיקום יום אחד מעצב מוכשר שיעצב פונטים ברמה, ולא יעוף במחירים בצורה כזו.
יש סיבה בעולם שאני צריך להשקיע מעל אלפיים ש"ח ב35 משקלים כשאני יכול לקבל פי עשר ומעלה מזה בפונטביט?
כדאי לפתוח איזה דיון על הסוגיה.
אל תשווה לפונטביט, משתי סיבות:

א. סיבה "טכנית" : יש להם כל כך הרבה משקלים שהם יכולים למכור יותר בזול כל משקל. אבל שים לב שבסך הכל מחיר חבילה די קבוע בין החברות. כי פחות מזה זה לא רווחי מספיק. לכן לא חושב שאי פעם יקום יוצר שימכור שילוב כזה, גם פונטים איכותיים ממש וגם בזול. וגם בבודדים, גם אני סברתי שזה השילוב המושלם ואף כתבתי ככה בעבר כאן, היה תקופה שאחת החברות ניסתה זאת גם, נראה שלא ממש הלך.
בינינו, אם הייתי יכול לרכוש רק פונטים מתאימים לי בדיוק, ב50 שח לפונט, הייתי קונה כמה בודדים, לפי שימוש, ולא חבילות, והכנסות החברות היו יורדות בהיקף גדול. ובשוק כזה קטן של מעצבי עברית, כנראה זה לא משתלם.

ב. סיבה חשובה יותר: הוא מכוון לשוק הבוטיק, לא מתחרה בפונטביט בכלל. אלא בעודד עזר, אא, הגילדה, וכו' וביחס אליהם המחירים שלו ממש לא ייקרים.

גילוי נאות: אני מכיר אישית וידיד טוב של היוצר החשוב ומאחל לו הרבה הצלחה

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אל תשווה לפונטביט, משתי סיבות:

א. סיבה "טכנית" : יש להם כל כך הרבה משקלים שהם יכולים למכור יותר בזול כל משקל. אבל שים לב שבסך הכל מחיר חבילה די קבוע בין החברות. כי פחות מזה זה לא רווחי מספיק. לכן לא חושב שאי פעם יקום יוצר שימכור שילוב כזה, גם פונטים איכותיים ממש וגם בזול. וגם בבודדים, גם אני סברתי שזה השילוב המושלם ואף כתבתי ככה בעבר כאן, היה תקופה שאחת החברות ניסתה זאת גם, נראה שלא ממש הלך.
בינינו, אם הייתי יכול לרכוש רק פונטים מתאימים לי בדיוק, ב50 שח לפונט, הייתי קונה כמה בודדים, לפי שימוש, ולא חבילות, והכנסות החברות היו יורדות בהיקף גדול. ובשוק כזה קטן של מעצבי עברית, כנראה זה לא משתלם.

ב. סיבה חשובה יותר: הוא מכוון לשוק הבוטיק, לא מתחרה בפונטביט בכלל. אלא בעודד עזר, אא, הגילדה, וכו' וביחס אליהם המחירים שלו ממש לא ייקרים.

גילוי נאות: אני מכיר אישית וידיד טוב של היוצר החשוב ומאחל לו הרבה הצלחה
אני מתחבר מאוד לאיחולי ההצלחה ליוצר. ניכר שהוא מוכשר מאוד. הקטלוג מרשים, אני חושב שעצם הדיון בוודאי סוג של מקדם מכירות. כמובן שהדיון הוא לגופו של עניין וח"ו לא לגופו של יוצר. לא השוותי לשום דבר, אני מסתכל בסוף על ה"דיל", אם אני קונה פונטים יפים ומלוטשים במחיר הגון ונורמלי, ומוכר אותם אח"כ בתוך יצירה שלי ללקוח, האם הוא ידע להעריך ולשלם בהתאם או לא. אני לא מאמין שלקוח יוכל להעניק הערכה אמיתית לשימוש ב"פונטי בוטיק", רוב רובם של הלקוחות לא מבינים בזה כלום וזה רק "נראה להם מקצועי" או "נראה מדהים" ואם השתמשת בפונטים לעוסים, הם יגידו לך "זה משעמם" כי זו צורת ההסתכלות שלהם. אלא אם כן הם מכירים את התחום, ואז גם הם לא יסכימו שתוציא סכום כזה על פונטים.
כמובן שזכותו של כל אחד לדרוש כמה שהוא רוצה על מה שהוא רוצה והשוק יקבע. רק כמעצב אני לא מאמין שלקוח יוכל להעריך השקעה כזו. חד משמעי.

נערך לאחרונה ב:

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
מקסים!
עשיתם עבודה רצינית ומשובחת..
בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה