מידע שימושי חדש על המדף

מצב
הנושא נעול.

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
יצא לאור ספר ילדים מדהים לצליאקים, מלווה באיורים מרהיבים של הציירת תרצה פלג. הסיפור כתוב בגוף ראשון ומתאר בשפה המותאמת לילדים את ההתמודדות עם הנושא ואת הפוטנציאל לצמיחה פנימית, דווקא בשל כך. הספר מתאים לילדים המתמודדים עם רגישויות שונות וגם מנגיש ומסביר את הנושא לכלל הילדים. העלילה לקוחה מחיי הילד, יחד עם זאת מאירה רבדים וזוויות שלא תמיד מגיעים אליהם בשיח היומי.

הספר מעניק המון כוח ועוצמה לילדים המתמודדים עם מגבלה (וגם למבוגרים כמובן...).

הרבה מעבר לסתם חווית קריאה.

‏‏הדמיה רותי בונה ארמון.jpg

קבצים מצורפים

• תחילת הספר.pdf
    6.5 MB · צפיות: 154
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו נראה מדהים, אני משוגעת על הציורים של תרצה פלג.. מסתכלת ונהנית, איפה קונים?

thella

משתמש חדש
ספר מיוחד במינו !!
נקרא מתחילה ועד סוף מנקודת המבט של הילדים,
כאשר גיבורת הסיפור מספרת על ההתמודדות שלה עם הצליאק ועל הדרך שלמדה להתגבר.

כל הקוראים הצעירים יכולים להצטרף אל ילדות הגן המוקסמות מהתאורים החיים של רותי,
לשמוע ולהפנים את הדברים,
ולקבל מהדלת האחורית תובנות וכוחות לחיים!
האיורים הצבעוניים והאומנותיים של תרצה פלג שובי לב ומצטרפים לחוויית קריאה מושלמת!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נראה מקסים! תודה לכותבת על היוזמה הנהדרת! (ועל כל הפרטים הקטנים, כמו גיוון בילדות, בעדות ובמנהגים...)

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
וואו נראה מדהים, אני משוגעת על הציורים של תרצה פלג.. מסתכלת ונהנית, איפה קונים?
ניתן להזמין באתר (מצורף קישור) או בטל:050-4117725
וכן אצל "גיטלר ספרים" בני ברק

MATNAT

משתמש חדש
סיפור מרגש ומרתק, מומלץ בחום!!
אפילו ילדים בגילאי הגן יכולים להפנים את המסר ולקבל מהמסע של רותי כלים של איפוק והתמודדות בוגרת.

בתיה טופורוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מיוחד במיוחד! ספר נוגע ללב, וציורים שובי עין!
גם הכתיבה וגם הציור מלאי רגישות והבעה- מומלץ בחום!!

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
מזמינה מהדורה על אלרגיות מסכנות חיים!
אני חושבת שהספר כמות שהוא מתאים מאד גם לילדים המתמודדים עם אלרגיה.
אמנם התיאור של ההשלכות של אכילת גלוטן, שונה לחלוטין מאשר התגובה לאלרגיה מסכנת חיים....
אך מהפן של ההימנעות ממאכלים שונים בכל מיני מצבים, ההתמודדות די דומה, וכך גם בהקשר של הצמיחה הפנימית הנולדת מתוך הקושי וההתגברות.
באשר להתמודדות של ההורים, אני מניחה שהיא אכן שונה , מכיוון שהורים לצליאקים אינם חווים את החרדה והדאגה שיש להורים של ילדים הסובלים מאלרגיה מסכנת חיים.
מאחר והספר עוסק בנקודת מבטו של הילד, הוא מתאים מאד גם לילדים עם אלרגיה. בנוסף מעניק הבנה בנושא גם לקבוצת השווים.

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהספר כמות שהוא מתאים מאד גם לילדים המתמודדים עם אלרגיה.
אמנם התיאור של ההשלכות של אכילת גלוטן, שונה לחלוטין מאשר התגובה לאלרגיה מסכנת חיים....
אך מהפן של ההימנעות ממאכלים שונים בכל מיני מצבים, ההתמודדות די דומה, וכך גם בהקשר של הצמיחה הפנימית הנולדת מתוך הקושי וההתגברות.
באשר להתמודדות של ההורים, אני מניחה שהיא אכן שונה , מכיוון שהורים לצליאקים אינם חווים את החרדה והדאגה שיש להורים של ילדים הסובלים מאלרגיה מסכנת חיים.
מאחר והספר עוסק בנקודת מבטו של הילד, הוא מתאים מאד גם לילדים עם אלרגיה. בנוסף מעניק הבנה בנושא גם לקבוצת השווים.
אכן, את צודקת. אבל, אני חושבת שבהשקעה מועטה אפשר להתאים את הסיפור יותר ובכך לתת מענה גם להיבט הפחד הנמצא אצל ילד הסובל מאלרגיה מסכנת חיים , ה"חויה" בבית החולים (כמעט כל ילד כזה זוכר אחת כזו...), ומזרק האפיפן ההולך אתו לכל מקום...
לפי העמודים שצרפת למעלה, נראה שהושקעה חשיבה רבה בכל פרט. שימוש ברוב חלקי הסיפור, כולל הציורים והוספת כמה עמודים ושינויים קלים יכולים להניב מהדורה מותאמת יותר - ומשום כך- אפקטיבית יותר לאוכלוסיה הנ"ל.

ויש הרבה קהל יעד... יעידו כמות הסייעות הרפואיות....
ולדעתי, בכל גן ילדים צריך להיות ספר כזה.

אם תהיי מעוניינת ותרצי עזרה בידע ותיאור מההתמודדות והחיים היומיומיים- אשמח לסייע.

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
אכן, את צודקת. אבל, אני חושבת שבהשקעה מועטה אפשר להתאים את הסיפור יותר ובכך לתת מענה גם להיבט הפחד הנמצא אצל ילד הסובל מאלרגיה מסכנת חיים , ה"חויה" בבית החולים (כמעט כל ילד כזה זוכר אחת כזו...), ומזרק האפיפן ההולך אתו לכל מקום...
לפי העמודים שצרפת למעלה, נראה שהושקעה חשיבה רבה בכל פרט. שימוש ברוב חלקי הסיפור, כולל הציורים והוספת כמה עמודים ושינויים קלים יכולים להניב מהדורה מותאמת יותר - ומשום כך- אפקטיבית יותר לאוכלוסיה הנ"ל.

ויש הרבה קהל יעד... יעידו כמות הסייעות הרפואיות....
ולדעתי, בכל גן ילדים צריך להיות ספר כזה.

אם תהיי מעוניינת ותרצי עזרה בידע ותיאור מההתמודדות והחיים היומיומיים- אשמח לסייע.
מאד הייתי רוצה לשמוע על ההתמודדות היומיומית. הנושא הזה מאד מדבר אלי
באשר לספר מותאם במיוחד, הספר כולל כל כך הרבה השקעה, ולמרות שיש אוכלוסיית יעד גדולה, ולדעתי חובה בכל גן, יש מורכבות רבה בתחום השיווק, כך שזה לא פשוט כפי שזה נראה... אולי במהדורה הבאה.

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
אולי יכולה לעזור לך בשיווק...
(גם של הספר הנוכחי)
אם את רוצה לבדוק זאת, פני אלי
D8447954 שטרודל גימל נקודה קום.

MATNAT

משתמש חדש
הספר מתאים מאוד לתקופת הסגר,
חוויית קריאה לכל המשפחה!

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
הסיפור אכן דן באיפוק ובהעצמה אישית.
נותן ממד נוסף ורחב יותר להתגברות והתבגרות.
בימים אלו כשכל הילדים בבית, וצריך לגייס כוחות לגשר ולפשר,
חוויית קריאה מעצימה מעולמו של הילד מטעינה את הילדים בכוחות נוספים לוותר ולהתגבר.

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
מייל: ruti.bona שטרודל ג'ימייל וכו'

חירות

טיפול בהבעה ויצירה
מנוי פרימיום
ועכשיו במחיר מיוחד לכבוד חנוכה!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה