חדש! "הנוסחה [הסודית] לחיסכון..."

• פותח הנושא E&A
  • פורסם בתאריך

E&A

משתמש מקצוען
התורה חסה על ממונם של ישראל...

הצטרפו עכשיו ליומן החדשות: 'חדש במייל'
וקבלו במתנה את הנוסחה [הסודית]: "3 צעדים פשוטים - לחיסכון בהוצאות חימום הבית בחורף"

מה במדריך?
  1. איך ייתכן שחלון תקין ואטום ב- 100%, מקרר לכם בוודאות את הבית - ומה הסוד שיחסוך לכם עד 30% בהוצאות החימום?
  2. האם יש לכם חלונות נסתרים בבית מבלי שאתם מודעים לכך - ואיך תוודאו שהם לא מקררים לכם את הבית?
  3. מה גרם לכך שהטמפרטורה בחדר הילדים המחומם שלנו צנחה ל- 16 מעלות - ואיך תוודאו שזה לא יקרה אצלכם?

נ.ב.
תרגישו חופשי להירשם, ולהסיר את עצמכם מיומן החדשות במידה והוא לא מעניין אתכם (זה נהנה וזה לא חסר...)

נ.ב.ב.
אם הקישור חסום לכם, השאירו כאן באשכול כתובת מייל ובעז"ה נצרף אתכם ידנית.

נערך לאחרונה ב:

E&A

משתמש מקצוען

יומן החדשות לדוגמה:
http://heb.mesereser.com/Mail/ViewEMail.aspx?ID=xkwjpwt

upload_2019-2-20_23-43-4.png

נערך לאחרונה ב:

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
  • תודה
Reactions: E&A

E&A

משתמש מקצוען
תודה על היומן לדוגמא. מה לעשות שאת הדבר היחיד שעניין אותי - החסכון בחימום הבית - לא מצאתי שם? אפשר בבקשה בכ"ז לשתף בפוסט ההוא את מי ששאר הדברים לא בדיוק בתחום התעניינותו?

לא ממש הבנתי...

אני מציע שתצטרפי ותקבלי את הנוסחה, ולאחר מכן תסירי את עצמך: http://activepage.mlvdevelopment.com/610

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא ממש הבנתי...

אני מציע שתצטרפי ותקבלי את הנוסחה, ולאחר מכן תסירי את עצמך: http://activepage.mlvdevelopment.com/610
כנראה גם אני לא ממש הבנתי... האם הפוסט הוא צ'ופר למי שנרשם או שזה אמור להיות חלק מהיומן? (הבנתי לתומי שזה חלק מהיומן - המורכב מחדשות לסוגיהן וכולל גם טיפים)

E&A

משתמש מקצוען
זה צ'ופר, כדי לתת לנרשמים צ'אנס להכיר עם השירות לנו...

גילוי נאות!
לא מטריד אותי שיהיו כאלה שירשמו ויסירו את עצמם... כי בס"ד, מניסיון העבר, הרוב המוחלט של הנרשמים לא עוזב אותנו :)

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סיקרן אותי, והצטרפתי,
לא קיבלתי לא יומן ולא טיפים.

• תודה
Reactions: E&A

E&A

משתמש מקצוען
סיקרן אותי, והצטרפתי,
לא קיבלתי לא יומן ולא טיפים.
אולי הצטרפת דרך הקישור ביומן החדשות?

אם כן, תצטרפי שוב פעם, אבל דרך הקישור הזה:

או שתחפשי בקידומי מכירות ובספאם...

אם את מסתבכת... תשאירי את כתובת המייל שלך כאן באשכול, או בהודעה אישית, ואני יצרף אותך ידנית, בעז"ה.

נ.ב.
את יומן החדשות תקבלי בערב, בעז"ה...

E&A

משתמש מקצוען
מתוך ההקדמה לנוסחה:
"כמה ימים לאחר שהתקנתי את התנורים אשתי שיתפה אותי בכך שהיא מרגישה רוח קרה בחדר הילדים - בגובה המיטות.

הצצתי במד-חום שהיה ממוקם באמצע גובה הקיר בחדר הילדים, והתוצאה עמדה על 22 מעלות. אמרתי לעצמי מצויין, ועברתי לשלב הבא:

הנחתי את מד החום על אחת המיטות בחדר, ולאחר 2 דקות בדקתי את התוצאה. התוצאה הפתיעה אותי לגמרי… הטמפרטורות עמדו ל- 16 מעלות (!)

מיהרתי להתקשר ליבואן ולספר לו שהחימום בחדר הילדים לא ממש עושה את העבודה…

...ולא תיארתי לעצמי שאני יקבל ממנו את הנוסחה שאני קורא לה היום: "3 צעדים פשוטים - לחיסכון בהוצאות חימום הבית בחורף".

היבואן טען לי שבהרבה מאוד בתים בארץ יש בעיות בידוד שממש לא מסובך לפתור אותם… ואם פותרים אותם לא רק שלא סובלים מקור אלא גם ניתן לחסוך הרבה כסף על הוצאות החימום.

הוא הוסיף ואמר לי שגם בבתים שלכאורה מחוממים כראוי יתכן ויש בעיות בידוד. רק שהדיירים לא מודעים לכך, מהסיבה שחימום חזק מסוגל לחפות על קור שחודר לבית.

בשלב הבא של השיחה הוא התחיל להציג לי את הנוסחה והרי היא לפניך:"

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה