קורונה חדשות חיוביות - קורונה II

מצב
הנושא נעול.

אשת_חבר

משתמש מקצוען
הם מוחים על אכיפה בררנית. שלדעתי היתה גם היתה. על קנסות - לא שמעתי שמחו, ושמעתי על מקומות שקיבלו.
'שמעתי באוטובוס' שמתלוננים על כך שהיתה אכיפה בררנית נגד חילונים בהפגנות ואילו לחצרות גדולות שעשו ריקודים המוניים בשמחת תורה היו הסכמים חשאיים עם המשטרה ולא היתה שם אכיפה בכלל כך שיצאתי מבולבלת לגמרי.

רפ

משתמש סופר מקצוען
'שמעתי באוטובוס' שמתלוננים על כך שהיתה אכיפה בררנית נגד חילונים בהפגנות ואילו לחצרות גדולות שעשו ריקודים המוניים בשמחת תורה היו הסכמים חשאיים עם המשטרה ולא היתה שם אכיפה בכלל כך שיצאתי מבולבלת לגמרי.
סוג של אפליה מתקנת.

משה גל

משתמש מקצוען
בסדר, לא אמרתי להשוות את הקנסות של מסכה במקום פתוח להתקהלות גדולה, כן? קצת הגיון תמיד צריך.
אין שום היגיון באכיפה
לא יודע אם זה קשור לשר או למפקדי המחוזות או לא יודע מה
כל החג היו שכונות שלימות נצורות בירושלים
ובמרכז העיר, ולא רק, חגיגות של אלפים במקומות סגורים ופתוחים ומה לא
לא יותר פשוט במקום להרוס את החיים לכל 2 אנשים שנוסעים לבקר מישהו
פשוט להסתובב בעיר ולקנוס ב-5000 ש"ח כל התקהלות אסורה, והיו מאות כאלו!
איך אמר פעם מישהו:
"החיים הם כמו ברית, הקטנים בוכים והגדולים אוכלים עוגות"...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
איפה היתה אכיפה בהפגנות חילונים, לא שמעתי.
יש המון תמונות מבלפור איך השוטרים עומדים שם ומסתכלים ולא עושים כלום

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
❓❓❓
[/QUOTE]
ברדיו דברו על זה כמה וכמה פעמים.
אם זה נכון או לא נכון אין לדעת. הכל בעיני המתבונן.
יש שרואים את החסידים רוקדים ללא אכיפה ונהיה להם שחור בעיניים ואחרים רואים את הבלפורים רוקדים ונהיה להם שחור.
אישית אני חושבת שצריך לקנוס גם אותם וגם אותם.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מי שחשב לרגע שבאמת תהיה היום הצבעה במליאה להקמת ועדת חקירה על אלימות המשטרה נגד החרדים, שיחשוב שוב: פינדרוס כנראה ימשוך את ההצעה שלו בתמורה להקמת ועדת משנה בלה בלה בלה שתדון בנושא. יקי אדמקר

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
'בחדרי': במונולוג קורע לב מגולל ראש ישיבה ידוע מבני ברק את מסכת התלאות שעברו עליו עת אושפז בבית החולים 'השרון' "היחס היה משפיל וחסר התחשבות, סגרו אותי במיטה למרות שכבר הייתי במצב טוב לא נתנו לי ליטול ד' מינים, ואחות במחלקה גידפה אותי על כך שאני חרדי ומפיץ מחלות".

רפ

משתמש סופר מקצוען
נו אז על כל דוגמא את מסייגת. :)
עוד הפרה ועוד הפרה ועוד מסיכה שנשרה ועוד התקהלות המונית.
וככה בתהליך זוחל מגיעה הדבקה.
ממש לא הצדקתי שום אפליה לשום כיוון.
אבל שיהיו ברורים עם עצמם בנוגע לאכיפה כבר מההתחלה.
ואכיפה של מסכות בשטח פתוח היא בדיחה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ממש לא הצדקתי שום אפליה לשום כיוון.
אבל שיהיו ברורים עם עצמם בנוגע לאכיפה כבר מההתחלה.
ואכיפה של מסכות בשטח פתוח היא בדיחה.
אז הבעיה היא באכיפה בלבד? לא באנשים שלא שומרים ומכחישים שאנחנו במגיפה ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה