חדר שירותים קטן לאורחים ברוחב לא יותר מ0.75 על 1.35 יש לכם דעה בענין? מניסיון בלבד.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה על התגובה.
הלכתי לבדוק אצלי. הדלת אצלי היא 61 ס"מ. [מתוקנת כך שלא יודעת לחשב כמה תפס המשקוף]
יש מה להצר עוד, או שזה כבר פחות או יותר המינימום, אשמח לשמוע מבעלי מקצוע או מנוסים. תודה!
אולי תעשו דלת הזזה?

אשדי

משתמש רשום
אולי תעשו דלת הזזה?
חשבתי על זה. זה מעשי בשרותים? ניתן לנעול את הדלת? [בחדר אחר שיש לי דלת הזזה הנעילה דפוקה]
יש מישהו עם דלת הזזה בשירותים ויכול לכתוב לי איך זה מתפקד בשטח? [מעלות / חסרונות בענין]

חחח

משתמש סופר מקצוען
לנו יש 80*120
אבל אסלה סמויה לחלוטין. הדלת נפתחת כלפי פנים וזה בסדר גמור גם לשמנים
ניסיתי לדמיין 75- זה עדיין מרגיש לי בסדר ובפרט שיש אורך.
תודה
כמובן מתכננת אסלה סמויה וגם תלויה כדי להקל על הניקיון
ברור.
יש אסלות סמויות שמחופות בקיר עם כעין מדרגה אם את מבינה מה אני מתכונת
ויש שמונחות ממש ברוחב הקיר מה שתורם לך עוד כ10-20 סמ פנויים.
התכוונתם ניאגרה סמויה אני מקווה ;)

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי על זה. זה מעשי בשרותים? ניתן לנעול את הדלת? [בחדר אחר שיש לי דלת הזזה הנעילה דפוקה]
יש מישהו עם דלת הזזה בשירותים ויכול לכתוב לי איך זה מתפקד בשטח? [מעלות / חסרונות בענין]
דלת הזזה בדרך כלל פחות אטומה לקולות ולריח...

באקינגהם

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו שירותים ברוחב ששים ושש!!!!!!!!!!!!!!! וזה לא סוף העולם!!
1611498650688.png

הני כגנס

משתמש מקצוען
אין פה אף אחד שיש לו שירותים רוחב 75 ס"מ?
ערב טוב
יש לנו בבית שירותים 75/125
רוחב הדלת בלי משקופים 60
הדלת נפתחת כלפי פנים
אסלה רגילה מחוברת לרצפה (כבר למעלה מעשרים שנה)
בשטיפה קצת קשה אבל גם על זה התגברנו ומצאנו פתרונות כמו מגב קטן וכד'
אף אורח לא אמר צר לי המקום.... (אולי התבייש....)

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הלכתי לבדוק אצלי. הדלת אצלי היא 61 ס"מ. [מתוקנת כך שלא יודעת לחשב כמה תפס המשקוף]
יש מה להצר עוד, או שזה כבר פחות או יותר המינימום, אשמח לשמוע מבעלי מקצוע או מנוסים. תודה!
אם הפתח נטו הוא 61 ס"מ, זו דלת 70 ס"מ. (כולל משקוף)
יש אפשרות להקטין לדלת 60 ס"מ.
זו דלת הכי קטנה שיש, אבל היא בסדר גמור. (מניסיון אצלי בבית)

אשדי

משתמש רשום
אם הפתח נטו הוא 61 ס"מ, זו דלת 70 ס"מ. (כולל משקוף)
יש אפשרות להקטין לדלת 60 ס"מ.
זו דלת הכי קטנה שיש, אבל היא בסדר גמור. (מניסיון אצלי בבית)
תודה על התגובה, זה עוזר לי מאד מאד!
מדדתי את הדלת עצמה, כלומר החלק שסב על צירו. אז אם הבנתי אותך, אפשרי להקטין עוד את הדלת?
וכן מתקין הדלתות יוכל לסדר את הענין? כלומר זה יהיה בסדר שישאיר חלק קבוע ויתקין דלת צרה יותר? [הדלת פולימרית, אם זה משנה] או שזה לא יהיה מוצלח וצריך לפרק את המשקופים ולבנות חלק מהקיר כדי להקטין את הפתח?

דוי

משתמש מקצוען
תודה על התגובה, זה עוזר לי מאד מאד!
מדדתי את הדלת עצמה, כלומר החלק שסב על צירו. אז אם הבנתי אותך, אפשרי להקטין עוד את הדלת?
וכן מתקין הדלתות יוכל לסדר את הענין? כלומר זה יהיה בסדר שישאיר חלק קבוע ויתקין דלת צרה יותר? [הדלת פולימרית, אם זה משנה] או שזה לא יהיה מוצלח וצריך לפרק את המשקופים ולבנות חלק מהקיר כדי להקטין את הפתח?
אחרי פירוק הדלת יהיה אפשר להקטין את החלל ע"י קורת עץ בעובי הנצרך, רק לשים לב שלא יהיה מונח על הרצפה אלא טיפה מורם וכן שיהיה עץ מחוטא,
וכן אפשר להקטין עוד את הדלת.

אשדי

משתמש רשום
אחרי פירוק הדלת יהיה אפשר להקטין את החלל ע"י קורת עץ בעובי הנצרך, רק לשים לב שלא יהיה מונח על הרצפה אלא טיפה מורם וכן שיהיה עץ מחוטא,
וכן אפשר להקטין עוד את הדלת.
אלפי תודות, אדבר עם מתקין הדלתות בעז"ה בהקדם שיטפל בענין. מקוה שאכן אהיה מרוצה מהתוצאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה