חדר שינה

מ....

משתמש פעיל
קופצת על האשכול,
אני מתענינת עכשיו בחדרי שינה...
מה אתם אומרות על מיטה מרופדת ולעשות לה ראש מיטה מעץ? איך זה מתקבל בעין זה יפה? בחנות אמרו לי שזה לא יוצא יפה...

מ....

משתמש פעיל
לא ראינו דבר כזה אבל לאא אהבנו את רוב הראשי מיטה המרופדות ואנחנו מעונינים במיטה מרופדת.

מים צלולים

משתמש מקצוען
לא ראינו דבר כזה אבל לאא אהבנו את רוב הראשי מיטה המרופדות ואנחנו מעונינים במיטה מרופדת.
זה קצת סותר לא?
הרבה מהיופי במיטה מרופדת זה הראש המרופד
לא כדאי כבר הכל עץ?
ואם בכל אופן אתם רוצים דווקא ריפוד אולי תנסו להסביר למוכרת יותר מה בדיוק אתם מחפשים בראש מיטה המרופד - אולי יותר חלק וכו
בדרך כלל מי שמייצר מיטות מרופדות יכול לעשות כל צורה שתבחרו כי עושים את זה אצל רפד
אישתי ציירה על נייר מה שהיא אהבה ועשו לה בדיוק כך ויצא מהמם!
בהצלחה!

מ....

משתמש פעיל
זה קצת סותר לא?
הרבה מהיופי במיטה מרופדת זה הראש המרופד
לא כדאי כבר הכל עץ?
ואם בכל אופן אתם רוצים דווקא ריפוד אולי תנסו להסביר למוכרת יותר מה בדיוק אתם מחפשים בראש מיטה המרופד - אולי יותר חלק וכו
בדרך כלל מי שמייצר מיטות מרופדות יכול לעשות כל צורה שתבחרו כי עושים את זה אצל רפד
אישתי ציירה על נייר מה שהיא אהבה ועשו לה בדיוק כך ויצא מהמם!
בהצלחה!
אנחנו אוהבים ראש מיטה מעץ יותר מהמרופדים.
אנחנו רוצים מיטה מרופדת כי אהבנו את המראה שזה על רגליים, וכי זה יותר קל ממיטה מעץ

א'ב'

משתמש פעיל
ר
אנחנו אוהבים ראש מיטה מעץ יותר מהמרופדים.
אנחנו רוצים מיטה מרופדת כי אהבנו את המראה שזה על רגליים, וכי זה יותר קל ממיטה מעץ
ראיתם ראש מיטה עם שילוב של עץ וריפוד?
מאוד יפה!(לדעתי אין עניין במיטב מרופדת וראש מעץ למה לא רואים את הקשר בין המיטה לראש...וגם הבסיס פחות בולט)

א'ב'

משתמש פעיל
לא אבל קנינו לאחרונה מיטות וראיתי בכל חנות שהלכנו מיטת עם שילוב...

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@hadasad3 - המסגרת למיטה נראית דקה במיוחד, אשמח לשמוע כמה עובי המסגרת וכמה עובי הראש מיטה (כי נגר אחר לא רצה לעשות לי פחות מ4)

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@hadasad3 - המסגרת למיטה נראית דקה במיוחד, אשמח לשמוע כמה עובי המסגרת וכמה עובי הראש מיטה (כי נגר אחר לא רצה לעשות לי פחות מ4)
עובי המסגרת 2 ס"מ.
עובי של הראש מיטה 7 ס"מ

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום
אני לפני הזמנת חדר שינה
הבעיה... לא אהבתי שום דומא בכל הקטלוגים והחנויות שהייתי
שוטטתי בכמה אתרים ומצאתי 2 דוגמאות שממש אהבתי
מצאתי גם נגר טוב שיכול לעשות לי את זה
א-ב-ל איך אני מחברת בין התמונה לנגר??;):rolleyes:
זה לא שרטוט או משהו...
מצרפת את התמונות של שתי הדוגמאות.

ועוד לפני שהגבתם, אני מודה מאוד!!! לכל האנשים ובמיוחד לאלו שזה המקצוע שלהם
שזמינים פה לכל שאלה ובירור
עזרתם לי המון לאורך כל הדרך הזו!!!

צפה בקובץ המצורף 836102צפה בקובץ המצורף 836104צפה בקובץ המצורף 836105:(
תכתבי את שם הנגר שעשיתם אצלו בסוף את חדר השינה... אני מחפשת כרגע גם נגר שיעתיק מושלם מתמונה נגרות לחדר ילדים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תכתבי את שם הנגר שעשיתם אצלו בסוף את חדר השינה... אני מחפשת כרגע גם נגר שיעתיק מושלם מתמונה נגרות לחדר ילדים​
הלכנו לרהיטי שוהם ועשה לנו מיטה לפי תמונה מפינטרסט. עוד לא הגיע אבל היה במחיר הרגיל כמעט. אם תרצי אשלח לך את התמונה מפינטרסט.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הלכנו לרהיטי שוהם ועשה לנו מיטה לפי תמונה מפינטרסט. עוד לא הגיע אבל היה במחיר הרגיל כמעט. אם תרצי אשלח לך את התמונה מפינטרסט.
כמה לקחו לכם על מיטה צבע בתנור?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• 8ff5f274ff5809f8f8e2d1a1a0154e21.jpg
    8ff5f274ff5809f8f8e2d1a1a0154e21.jpg
    KB 66.9 · צפיות: 277
  • תודה
Reactions: ext

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בענין מיטות מרופדות (ראש מיטה הכוונה)
איך מנקים את הריפוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה