התייעצות חברת נתיב סלולר (סמארטפונים מוגנים) חוסמים את האתר של 'הדרן'

מצב
הנושא נעול.

אפרים

משתמש פעיל
אני לקוח די ותיק ונאמן של חברת נתיב, כמדומני שיש לי סמארטפון שלהם כבר ארבע שנים, ובסך הכל אני מרוצה מאוד.

אממה, כעת אני מבקש לרכוש לזוגתי תחי' מכשיר ניווט ווייז בלבד, וקציתי לבחון את הדגמים שלהם ולהשוותם לדגמים של חברת הדרן.

נכנסתי לדפדפן המובנה במכשיר שלי, (לא בחינם כמובן, אני משלם עליו עשרה שקלים מדי חודש, ובלי תלונות) וניסיתי להכנס לאתר של הדרן, שקיבלתי הודעה שהאתר חסום בגלל הגדרות ההגנה שלי.

סליחה??? מה זה קשור להגנה? מי הוא עז הפנים שמאז לחסום אתר של המתחרה העיקרי שלו ועוד לכתוב הודעה שהאתר חסום בגלל הגדרות ההגנה?

שוו בנפשכם שבגוגל כרום לא נוכל להכנס לאתר של חברת מייקרוסופט, מגלקסי לא נוכל להכנס לאפל וכן הלאה.

יש כאן מישהו שיכול להעביר אליהם את מחאתי זו? גם אם בשמי. אינני בוש בביקורת זו.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
...וניסיתי להכנס לאתר של הדרן, שקיבלתי הודעה שהאתר חסום בגלל הגדרות ההגנה שלי.

זה האתר היחיד שלא מכיל תכנים בעייתים שסגור "בגלל הגדרות ההגנה"?
אני מניח שלא.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני לקוח די ותיק ונאמן של חברת נתיב, כמדומני שיש לי סמארטפון שלהם כבר ארבע שנים, ובסך הכל אני מרוצה מאוד.

אממה, כעת אני מבקש לרכוש לזוגתי תחי' מכשיר ניווט ווייז בלבד, וקציתי לבחון את הדגמים שלהם ולהשוותם לדגמים של חברת הדרן.

נכנסתי לדפדפן המובנה במכשיר שלי, (לא בחינם כמובן, אני משלם עליו עשרה שקלים מדי חודש, ובלי תלונות) וניסיתי להכנס לאתר של הדרן, שקיבלתי הודעה שהאתר חסום בגלל הגדרות ההגנה שלי.

סליחה??? מה זה קשור להגנה? מי הוא עז הפנים שמאז לחסום אתר של המתחרה העיקרי שלו ועוד לכתוב הודעה שהאתר חסום בגלל הגדרות ההגנה?

שוו בנפשכם שבגוגל כרום לא נוכל להכנס לאתר של חברת מייקרוסופט, מגלקסי לא נוכל להכנס לאפל וכן הלאה.

יש כאן מישהו שיכול להעביר אליהם את מחאתי זו? גם אם בשמי. אינני בוש בביקורת זו.
מעניין איך זה בהדרן?האם נתיב חסום שם?
אבל בשביל זה יש את פרוג מה הפרטים שמעניינים אותך במכשיר וויז של הדרן ?
ויש גם נציג מכירות של הדרן שמסתובב כאן תנסה לברר אצלו.

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש לי הדרן עם הכל.לא רק וויז.תרחק מהם ומההר.
השירות שלהם 0 במקצועיות.אפליקציות כל הזמן נסגרות שם.תמחוייב להישאר בחברה הדבילית הזו שנתים

אברךליטאי

משתמש מקצוען
יש לי הדרן עם הכל.לא רק וויז.תרחק מהם ומההר.
השירות שלהם 0 במקצועיות.אפליקציות כל הזמן נסגרות שם.תמחוייב להישאר בחברה הדבילית הזו שנתים

אני לא יודע מי אתה אך אבי עם הדרן ומרוצה ביותר ואני מכיר רבים מאד שמרוצים מהדרן

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

ק"סניק

משתמש פעיל
בגדול הוויז של הדרן נהדר (נהדר והדרן זה אותם אותיות...), עובד מתפקד ורץ מצויין
לעיתים נדירות מאד (וקריטיות בדר"כ..) הוא נתקע

השירות לקוחות בעייתי, למשל יש לי בעיה שהחיפוש קולי עובד רק באנגלית, בטלפון הם לא ממש יודעים מה לעשות, כל פעם צריך להגיע אליהם הם מסדרים וזה חוזר חלילה...

אבל אני חייב לציין שהם מאד משתדלים להיות אנושיים במקסימום!

אם יש שאלות קונקרטיות אשמח לענות

נערך לאחרונה ב:

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אז הנה דוגמא

קבצים מצורפים

• 20190709_003447.png
    20190709_003447.png
    KB 388.4 · צפיות: 130

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
האשכול סטה לגמרי ממטרת פתיחתו, ועלה שוב על מסלול ההתנגשות המוכר.
אם למישהו יש פתרון לבעיה שהציג פותח האשכול, הוא מוזמן לעשות זאת בפרטי.

בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה