מידע שימושי חברת ביהיפ bhip , מישהו מכיר , שמע , ואולי אפילו התנסה בעצמו?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגבי מי שכתב שזה פירמידה זה אולי נשמע כמו משהו כזה
אבל זה נקרא שיווק רשתי שזה בנוי באופן חוקי ומאוד יציב.
חחח

שיווק רשתי = פירמידה.

(וויקיפדיה: שיווק רשתי או שיווק רב-שכבתי (בראשי תיבות: שר"ש), ולעיתים גם שיווק פירמידלי...)

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שמעתי מהרבה אנשים שנפלו בפח. אסור להתפתות לכסף קל ואסור ללכת לעבודה בה קודם את שמה כסף ורק אחר כך (וגם בספק גדול) מרויחה.
לכי תלמדי מקצוע וחפשי עבודה נורמלית. תאמיני לי. אל תעשי שטויות.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
קרוב משפחה ממדרגה ראשונה שלי הסתבך איתם. כלומר, עבר את הקורס, קנה את המוצרים והבין שחוץ מלהתחנן לקרובי משפחה וחברים שיקנו ממנו, וזה לא זול בכלל, אין לו מה לעשות עם הסחורה, עליה שילם כ-4000 שח. כאשר הוא יודע כמו כולם, שאנשים לא ירגישו אחרי זה "שנולדו מחדש"... ביקש להחזיר, החזירו לו רק חלק מהכסף, כל האחראים שם לא ממש דוברי אמת, או שונאי בצע... הם משתמשים בשיטות מלוכלכות להרחיק את מי שלא מתאים להם. כמו שאמרו, יש ברשת מלא סיפורים של אנשים שברחו משם, אחרי שראו את הגועל של התעמולה והפרסומות הבלתי ראליות שהם עושים לעצמם. בקיצור, מי שרוצה לעבוד בלשקר ולרמות, אולי גם יצליח להרוויח משהו מזה בסוף. אפשר לפנות אלי באישי מי שעדין לא השתכנע, כי אני חושבת שמצווה גדולה להרחיק את האדם מן ה...

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בזה ממתיק מלאכותי {מולטיטול} שכידוע מאוד לא בריא
מאד לא מומלץ להכנס לזה
מנסיון
לפרטים לפנות לאישי

sigi

משתמש פעיל
בדיוק היום היה מכתב במכתבים למערכת על החברה הזו, במקומון קהילות רמות!
תקראו שם.. (ובמילה אחת-תתרחקו!!)

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בדיוק היום היה מכתב במכתבים למערכת על החברה הזו, במקומון קהילות רמות!
תקראו שם.. (ובמילה אחת-תתרחקו!!)
יש לך או למישהו אפשרות לסרוק ולעלות לפה או לשלוח לי באישי?

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לברוח כמו מאש!!! מדובר יותר בכת מאשר בפירמידה תמימה..... הייתי בשתי הרצאות שלהם והאמת, היה נשמע מפתה מאד,אבל לפני שהיתי צריכה להשקיע כסף חפרתי עליהם קצת יותר בגוגל והתשובות שקיבלתי השאירו אותי בהלם. ראיתי סרטון של כתבה שעשו עליהם כנראה בטלויזיה שמתראיינים שם חברים שהיו שם שנים ובכו שזה הרס להם את החיים, ניתק אותם מכל החברים שלהם, ריסק אותם מבחינה כלכלית שכל הזמן הם בטוחים שהנה ממש עוד מאמץ קטן והם יגיעו למיליונים שמחכים להם.... היה שם עוד הרבה מידע נורא.... כשהתקשרה אלי הפקידה מטעמם לשאול אותי בנוגע להמשך אמרתי לה את מה שידעתי, היא פשוט התחילה לגמגם וניתקה את הטלפון. אגב גם בהרצאה שלהם מי ששואל הרבה שאלות-מוציאים אותו באמצע בבושת פנים, הם פונים לקהל תמים בלבד.... תבררו היטב ותראו במה מדובר!!!!!!

saltz

משתמש מקצוען
אני לא מצליחה להבין איך כל כך הרבה אנשים מגיעים לסדנאות המוזרות הללו
איפה הם מפרסמים? למה לי זה לא קורה אףפעם ליפול בטעות לסדנה של שיווק רשתי? נשמע נורא מרתק.:confused:
אני לדוגמא הגעתי אליהם דרך מודעת דרושים באתר עבודות לחרדים- זה נשמע משכנע- עבודה מהבית 2-3 ומקבלים בין 2000-4000.....
כשהם חזרו אלי ואמרו לי שמקבלים לפי אחוזים ולא לפי עבודה, ויש להם כלים לדעת כמה עבדתי :eek: הבנתי שזה כנראה אחיזת עיניים ואמרתי לא
כנראה הם מפרסמים בהרבה מקומות.....:mad:

לבן

משתמש סופר מקצוען
אני לדוגמא הגעתי אליהם דרך מודעת דרושים באתר עבודות לחרדים- זה נשמע משכנע- עבודה מהבית 2-3 ומקבלים בין 2000-4000.....
נו ו-?
אני רואה כל יום מודעה או שתיים כאלה, מה, משעמם לי להתקשר? נראה לי שמישהו ישלים לי סכום כזה על עבודה של שעתיים מהבית?
כנראה התמימות מתחילה באלה שמתפתים להתקשר למודעות האלו ועוד לבוא לסדנא אחר כך, בזמן שאותן מודעות, לא מדגדגות אנשים אחרים בכלל.

saltz

משתמש מקצוען
נו ו-?
אני רואה כל יום מודעה או שתיים כאלה, מה, משעמם לי להתקשר? נראה לי שמישהו ישלים לי סכום כזה על עבודה של שעתיים מהבית?
כנראה התמימות מתחילה באלה שמתפתים להתקשר למודעות האלו ועוד לבוא לסדנא אחר כך, בזמן שאותן מודעות, לא מדגדגות אנשים אחרים בכלל.
אני רק שלחתי קו"ח, הם התקשרו אלי...
אמרתי לעצמי שמה אכפת לי לשלוח קו"ח, אם הם יחזרו אלי נשמע מה הם אומרים ונחשוב....
הוא אמר שלא צריך להשקיע כלום, צריך לבוא לראיון, זה 3 ראיונות בסוג של מפגש ואז הם מחליטים אם תעבדי אצלם או לא....
אם הייתי גרה קרוב הייתי מגיעה, בודקת את העניינים ומחליטה אם לעבוד אצלם או לא...
לא חושבת שכל האנשים שבאים אליהם הם פתים, הם חושבים- מה יש לי להפסיד אם אני אבוא לסדנא... מי שפתי זה מי שממשיך איתם ומשקיע וזה.....

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גיסתי היתה בהרצאות שלהם ומאד התלהבה
אני ציננתי אותה
כמו ש @לבן כתבה
לא הבנתי מעולם
למה אנשים מאמינים לשטויות האלו?!
למה הם חושבים שמישהו רוצה שהם יהיו עשירים, ועוד בלי לעבוד?!

cheli aler

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בבקשה

קבצים מצורפים

• אחי התמכר.pdf
    KB 277.8 · צפיות: 204
  • ******.pdf
    KB 356.5 · צפיות: 127
  • כתבה מעיתון מימון (1).pdf
    KB 865.6 · צפיות: 128
  • מסמך עמדה בנוגע לבי היפ 160918.pdf
    KB 475.3 · צפיות: 89
  • קובץ של חיים כמו משחק מחשב.pdf
    4.2 MB · צפיות: 175

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה