התייעצות חברת אינטרנט

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בס"ד

שלום,
רציתי להתייעץ לגבי בעיה חוזרת ונשנית של תקלות והיחס של השירות לקוחות והתמיכה טכנית.

האם יש פה מישהו שקיבל פיצוי כספי על כל העוגמת נפש והתקלות והפסד עבודה והשקרים של השירות לקוחות?

כרגע אני לא מפרסם את הסיפור או את שם החברה, אני רוצה לדעת בכללי אם יש מישהו שקיבל מאחת החברות פיצוי הולם לבעיה כזאת או שחבל על הזמן

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בעבר, הייתי מנוי באחת מחברות הסינון המוכרות.
מה שעברתי באותה תקופה היה הזוי! שום יחס משירות הלקוחות, לא נפתח לי שום אתר שביקשתי, הכל היה תקוע כל הזמן, הפסדתי עשרות ימי עבודה וכו', השיחות אליהם נענו במענה אנושי ביחס של 1/20 שלא נענו כלל וגם אז אמרו לי נבדוק וכו'.
לבקש מהם פיצוי לא ניסיתי כי הם פשוט לא עונים ולא התייחסו אליי כלקוח אלא כגוף חסד שעוזר לי מלהיכשל באינטנרט...

לדעתי- מול החברה עצמה, אין סיכוי
מול בית משפט- אם יש לכם הוכחות ברורות להפסדים וכד', תנשמו עמוק, תתאזרו בסבלנות עמוקה וצאו לדרך...

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעבר, הייתי מנוי באחת מחברות הסינון המוכרות.
מה שעברתי באותה תקופה היה הזוי! שום יחס משירות הלקוחות, לא נפתח לי שום אתר שביקשתי, הכל היה תקוע כל הזמן, הפסדתי עשרות ימי עבודה וכו', השיחות אליהם נענו במענה אנושי ביחס של 1/20 שלא נענו כלל וגם אז אמרו לי נבדוק וכו'.
לבקש מהם פיצוי לא ניסיתי כי הם פשוט לא עונים ולא התייחסו אליי כלקוח אלא כגוף חסד שעוזר לי מלהיכשל באינטנרט...

לדעתי- מול החברה עצמה, אין סיכוי
מול בית משפט- אם יש לכם הוכחות ברורות להפסדים וכד', תנשמו עמוק, תתאזרו בסבלנות עמוקה וצאו לדרך...
ניסיתם לפנות לאמון הציבור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה