רכישות בחו"ל חבילות בנפח גדול מאלי אקספרס

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
ממגוון הקניות שביצעתי, יש לי תחושה שחבילות בנפח גדול, כמו נברשות, ציוד חשמלי וכדומה, זמן המשלוח שלהם ארוך מאד ביחס למשלוח של פריטים קטנים.

וזה הגיוני, מכיוון שהחבילות נשלחות על בסיס מקום פנוי שמור מראש במטוסים, ומשיקולים כלכליים עדיף לשלוח הרבה פריטים קטנים מאשר פריט אחד גדול.

האם מישהו נוסף הזמין חבילות בנפח גדול מאלי אקספרס ונתקל בזמני משלוח ארוכים/קצרים?

malo

משתמש מקצוען
אני מזמינה המון וראיתי שזה ממש הפוך, בד"כ נברשות, וכו' הם מוצרים יותר יקרים ונשלחים הרבה פעמים עד הבית תוך שבועיים,
לאחרונה אני מוסיפה דולר -3 דולר ומשנה את שיטת המשלוח וככה אני מקבלת את המוצרים (גם הקטנים)
ממש בתוך שבוע וחצי -שבועיים

שלהבת הנשמה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוקיי
לא הבנתי אותך נכון
אגב איך ''קוראים'' למשתמש לבוא לאשכול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה