חביות

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זוהי תמונה שצילמתי במרתפי יקבי מזרחי בזכרון יעקב במצלמה קומפקטית רגילה.
אהבתי את הפרספקטיבה.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 149.1 · צפיות: 84

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יצלם ואת תוסיפי מסגרות.... ;)

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עוד קצת ימינה כדי לא לראות את הסוף .
וזה ממש מצוין .

באלמעלה

משתמש פעיל
שמיל צודק, בכאלו דברים אסור לראות עד הסוף, כל העוצמה שבדמיון זה ממשיך עד אין סוף

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התמונה מיוחדת.
לענ''ד, ונראה לי שכל צלם מקצועי יסכים איתי, אפשר היה לצלם כאן בלי פלאש. כן!!! למרות החושך של המרתף, או לפחות פלאש הרבה יותר מוחלש, כי בתמונה פה זה בולט ביותר ולדעתי גורע,
כמובן בלי פלאש יש לשחק עם מד האור, אך אפשר היה להוציא תמונת אומנות!
הערה זו לא באה חלילה לגרוע מיופיה של תמונה זו אלא לחדד המוחות ולהוסיף דעת.

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומענין איך זה היה יוצא עם עומק שדה קטן. בלי פלאש כמובן...

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
רב אומן: מצלמה קומפקטית, קטנה ושברירית, ניתנת להחזקה ללא רעידות ל-1/2 שניה? לא נראה לי. ISO גבוה במצלמות הקומפקטיות גם לא מוכיח את עצמו.

בנוגע לתמונה: היא מצויינת בתנאים (- הילדים על הראש, והמדריך ממשיך לאולם הבא וכו'). הקומפוזיציה מצויינת אם כי כמו שכתבו היה כדאי לזוז מעט ימינה, ולדעתי אולי מעט שמאלה כך נקבל או חביות שאין להם סוף או תמונה יפה של מרתף בנוי אבן יפה. איך שזה עכשיו - מפסידים מזה ומזה.
בסך הכל תמונה יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה