זריקת מרץ אחרי בדיקת חמץ....

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@רותי12

חנות לתבניות סיליקון שמיועדות ליצירות בטון.
מחירים מיוחדים!!!
אבל רעיונות מקסימים.
עכשיו השאלה, כיצדמכינים תבנית סיליקון לבד:

https://www.aliexpress.com/store/230188?spm=a2g16.10010108.0.0.63d95f00XMOWpw
תודה על החנות הזו
זה כבר המון זמן שאני מחפשת ושוברת את הראש איך יוצרים תבניות והנה הכל מוכן כאן !

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
לגבי קופסת השימורים - אולי לעטוף בכמה שכבות של ניילון נצמד לפני שאת מכניסה פנימה?
נראה לי שזה ייפתור את הבעיה.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אף פעם לא ראיתי
איך קוראים לזה? מזה משמש?
אני קצת מסתבכת להסביר ע"ג האתר.
לאחרונה שיפצנו ובתחום האינסטלציה הסתובבו הרבה טבעות וחישוקים וכאלה עם יכולות הגדלה וכל מיני.
אחרי שראיתי את כל החומרים והאביזרים כולל הכלי עבודה. הגעתי למסקנה שהחנות הבאה שלי למצוא חומרים וכלים ליצירה זה חנות לחומרי בנין.
אז ממליצה לך לקחת זמן פנוי ולעשות סיור שלם בחנויות כאלו.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קצת מסתבכת להסביר ע"ג האתר.
לאחרונה שיפצנו ובתחום האינסטלציה הסתובבו הרבה טבעות וחישוקים וכאלה עם יכולות הגדלה וכל מיני.
אחרי שראיתי את כל החומרים והאביזרים כולל הכלי עבודה. הגעתי למסקנה שהחנות הבאה שלי למצוא חומרים וכלים ליצירה זה חנות לחומרי בנין.
אז ממליצה לך לקחת זמן פנוי ולעשות סיור שלם בחנויות כאלו.
אני מזמן התאהבתי בחנויות טמבור
אם אני יוצאת לבלות זה לשם ....
אבל כל מה שאת אומרת לא ראיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה