זקוק לפרסומאי המתמחה ביח"צ ושיווק

חושב123

משתמש צעיר
למיזם חדש וגדול הקשור לעולם החינוך בכלל ולעולם הישיבות בפרט, דרוש בדחיפות איש יח"צ ושיווק עם נסיון מובהק בתחום לעריכת קמפיין לשיווק רציני של המיזם החדש בציבור הרחב.
הקמפיין אמור לארוך מס' חודשים ויכלול בניית מותג, בניית קמפיין, מודעות פרסום ביומונים החרדים, כנסים למשגיחים ואנשי חינוך, וכתבות יח"צ ביומונים על המיזם ועל הכנסים ושאר הפעילויות.
מי שיודע להמליץ על פרסומאי שמתאים להנ"ל אשמח שימליץ לי כאן או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יכול להיות שמתאים יותר לפרסם בקשה זאת בפורום של קהילת מפרסמים אבל אין לי הרשאה לכתיבה שם, אשמח למי שיכול אולי להפנות שם לבקשה הזאת.

חושב123

משתמש צעיר
עדיין ממתין להמלצות על פרסומאי, מי שיש לו אשמח מאוד בפרט אם יש מישהו שפרסם מיזם דומה להנ"ל (לא מכירת מוצרים וכדו' רק יותר בתחום הארגונים וכדו') ויוכל לתת לי התרשמות בלתי אמצעית.
בתודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה