זקוק לעזרה...

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שלום לכולם,

מאחר ואיני חבר בפורום כתיבה מקצועית ואין לי הרשאות להגיב שם, וגם איני יודע מי המנהלים שם שניתן לפנות אליהם רק בשביל לשאול שאלה....לכן אגיב כאן בתקווה שאקבל סיוע

אני רציתי להתחיל לכתוב רומן גרפי (בעגה: ספר קומיקס) באופן עצמאי גם בגלל שאני מאייר... הבעיה שאני לא ממש יודע כ"כ איך מתחילים, איך מחלקים לפרקים, האם יש הקדמות וכיו"ב. למעשה יש לי כבר רעיון וגם גיבשתי דמויות ומקום התרחשות לעלילה אך זקוק לקבל עצות וטיפים.

אודה מאוד לכל המסייעים.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
פנה למנהל שם (מופיע בחוקת הפורום). הוא איש טוב, ישמח לעזור.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
פנה למנהל שם (מופיע בחוקת הפורום). הוא איש טוב, ישמח לעזור.
אם התכוונת ל"מם" אז ניסיתי לשלוח לו הודעה אך זה לא נותן לי אפשרות לשלוח לו- אבל הייתה שם מנהלת ששלחתי לה הודעה ומקווה שזה יעזור

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אם התכוונת ל"מם" אז ניסיתי לשלוח לו הודעה אך זה לא נותן לי אפשרות לשלוח לו- אבל הייתה שם מנהלת ששלחתי לה הודעה ומקווה שזה יעזור
מ"ם הפך לניהול קהילת וכו'. תנסה שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה