• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

זעקת האם האם תעמדו מנגד?...

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
משפחת פרוג היקרים,

יש לנו פה הזדמנות לממש את "איש את רעהו יעזורו..."
האם הפונה אלינו היא חברה ותיקה ומוערכת בפרוג.
אנו מצטרפים לבקשתה ומחזקים את ידיה,
ומאחלים לה שפע רב, בעזרת ה' ובהשתתפותכם.
אז בואו נראה לה מה זה משפחה...!

בברכת "...ולאחיו יאמר חזק",
מנהלות פרוג.

בא יבוא

משתמש מקצוען
בהחלט.
חבל שאני לא יכולה להראות לכם את האושר שאתם זוכים להכניס למשפחה!!!
יישר כוח
אבל שתדעי שזה רק בגלל ההמלצה של @מרשמלו. מכירה ומעריכה אותה. לא יודעת אם הייתי תורמת אילולי מישהו מוכר היה ממליץ.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אבל שתדעי שזה רק בגלל ההמלצה של @מרשמלו. מכירה ומעריכה אותה. לא יודעת אם הייתי תורמת אילולי מישהו מוכר היה ממליץ.
את אכן צודקת.
וכשבן אדם יודע שהולך עם האמת הקב"ה שולח את השליחים שלו.
ואכן כן מרשמלו היתה השליחה משמיים וקיבלה זכות מיוחדת להיות זאת שבזכותה אנשים התחילו לתרום.
וכן בשם חברתי אני מודה לך מרשמלו מכל הלב.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שוב תודה היום תרמו כ 15 אנשים.
עדיין אין אנו יודעים את הסכום אבל בטוחים שהשי"ת יעזור שעוד ועוד יצטרפו למעגל התורמים של משפחת איש את רעהו ואני מקווה ומאמינה שנזכה שמחר יהא את כל הסכום לשכירות. דבר המדיר שינה מעיני האם וילדיה.
וכן אשמח אם מישהו מכיר עמותות ואירגונים העוזרים למשל בחלוקת תלושים וכ'ו למצרכי מזון וכן להלבשה מינימלית.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
קיבלתי בפרטי את הידיעה הזו:
מה עם יד למשפחה ,כרטיס של סבסוד לחם חלב ומוצרי יסוד נוספים הניתן למשפחות ברוכות ילדים
מכירה את הכרטיס? הם נותנים 24 שח לשבוע לילד [כל שבוע מחדש מתמלא הכרטיס לפי מס הילדים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה