• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

זעקת האם האם תעמדו מנגד?...

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
זה לא אומר לי כלום.
למה לא אומר כלום? נראה לך שפריפרי פתחה את הניק לפני שנים כדי שבבוא העת לאחר שתקנה את אימון המנהלת תבדה סיפור כדי שאולי בספק רב ( לולי הסיעתא דשמיא שיש לה)תוכל לגרוף כסף מאנשים? אף אחד לא מכריח אתכם לתרום......

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
למה לא אומר כלום
ככה, כי נהוג להציג המלצה, ולא בכדי..
נראה לך שפריפרי פתחה את הניק לפני שנים כדי שבבוא העת לאחר שתקנה את אימון המנהלת תבדה סיפור כדי שאולי בספק רב ( לולי הסיעתא דשמיא שיש לה)תוכל לגרוף כסף מאנשים
לא יודע. אתה יודע?
אל תתרמו וגמרנו......
איך אפשר לוותר על תרומה מכובדת ממני ומעוד אחרים למשפחה כ"כ עניה??????
לא עדיף להציג את ההמלצה?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש הסכמה מרבנים ידועים
לא רק הסכמה אלא המלצה ובקשה.
מקרה לצערינו ידוע לעסקנים ואנשי ציבור.
אכן שאלה טובה אנשים רוצים להיות בטוחים איפה שמים את כספי הצדקה שלהם.
וחבל חבל שאני לא יכולה להעלות פה את ההמלצה.
ת.זהות עם הספח
וכן תמונות חיות מהילדים וכו.
בכל אופן מוגבלים בשביל כבוד המשפחה והשם הטוב שיש להם עדיין.
אם למישהו יש רעיון איך אפשר גם לשמור על הכבוד וגם להראות שזה אמיתי נשמח לשמוע.

אפשר להעלות את ההמלצה אחרי מחיקת שם המשפחה ופרטים מזהים.
ואת התמונות עם טשטוש פני הילדים, כך שלא יוכלו לזהותם כלל. (מצד שני, לתמונות ולספח ת.ז. אין ערך מיוחד כאן. העניין הוא בעיקר המלצה אישית של ת"ח או עסקן מוכר).

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
המנהלת @מרשמלו כותבת ש"האם הפונה" להלן - @פריפרי היא ותיקה ומוערכת בפורום 'פרוג'
זה לא אומר לי כלום.

לא ביקשנו תמונות חיות מהילדים ולא ביקשנו ת.ז. וספח.
ביקשנו המלצה כנהוג בכל קהילות ישראל מקדמת דנא.
כבר כתבו באשכול כמה פעמים שאפשר להעלות המלצה בלי שם מזהה.
משום מה לא היתה התיחסות לכך מצדך.
תוכלו להעלות כאן את ההמלצה עם שמות הרבנים, אני כבר יברר אצלם,
משהו כאן מריח לי מוזר, ולדרוש המלצה זה לגיטימי ומתבקש ביותר.

תודה רבה
בוקר טוב שימיגם היקר/ה!
נראה לך שהמלצה אי אפשר לזייף?
מה הבעיה לקחת המלצה של מישהו אחר ולטשטש פרטים מזהים????
אני הולכת עם האמת.
והאמת שהסיפור הוא אמיתי לגמרי לצערי
הלוואי ולא היה.....

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אבל חלילה גימיקם אני מבינה את החששות...
וחשבתי שאם יש צורך וביקוש גדול אין לי בעיה (כמובן באישור אם המשפחה)לשלוח למרשמלו את כל הפרטים עם ההמלצות ללא טשטוש הפרטים וללא כלום אלא את כל הסיפור כמות שהוא. אני סומכת על אישיות מיוחדת כמרשמלו שלא תוציא את הפרטים לאף אחד. לה אין לנו בעיה לשלוח מה שתבקש.
ומפה נברך אותך שוב מרשמלו היקרה ונאחל לך שבזכות הבמה והעזרה שנתת למשפחה שבמצוקה.
יתן השם ותתברכי בכל טוב.

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
משהו כאן מריח לי מוזר, ולדרוש המלצה זה לגיטימי ומתבקש ביותר.
אני כבר חושבת את זה הרבה זמן..-אף אחד מהמתרימים לא מוכן להזדהות
כואב לי קצת המצב
כבר מוכן לי סכום לתרום
אבל נחרדתי מהתשובה שקיבלתי כשביקשתי איזשהו הזדהות מצד המתרימות
פשוט היה דממה!:eek:

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום וברכה גימיקם היקר/ה!
כואב לי מאוד איך שבן אדם בא בעיצומו של עשיה למען משפחה במצוקה!
בלי לחשוב את הנזק שהוא עושה.
אתם מפחדים לתרום? אף אחד לא חייב אותכם!!!!! זכותכם המלאה!
אבל כך????
ללא מצפון..
ללא לקיחת אחריות.. על תוצאות הדבר שעשיתם.
וכן גם אם אתם מפחדים האמת המרה נשארת אמת.
האם אתם לוקחים אחריות על ילדים ששוב יסתובבו רעבים??
על משפחה שהתחילה להשתקם ושוב יפלו חלילה???
כואב לי........
בכל אופן מקווה מאוד שנוכל לעשות הכל בשלימות לעזור עוד ועוד למשפחה ולילדים האומללים..
ושחלילה לא ניכשל.
ושנצליח שאיש את רעהו אכן תמשיך להיות איש את רעהו הסניגור של עם ישראל!!!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אבל כך????
ללא מצפון..
כואב לי........
בכל אופן מקווה מאוד שנוכל לעשות הכל בשלימות לעזור עוד ועוד למשפחה ולילדים האומללים..
ושחלילה לא ניכשל.
גילוי נאות: תרמתי.
אבל אני מצדיק לגמרי את מי שמבקש המלצה.
אי אפשר לבקש באנונימיות צדקה, ולצפות שכולם יתנו אמון בלתי מסוייג.
גם המלצה אפשר לזייף, אבל מי שאפילו המלצה אין לו, זה אומר דרשני.
שוב, אני נתתי אמון ותרמתי, אבל אני מבקש לטובת אלו שרוצים לראות המלצה,שתעלה אחת כזאת כמה שיותר מהר.

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אבל כך????
ללא מצפון..
כואב לי........
ושחלילה לא ניכשל.
אני לא מבינה למה את לוקחת את לשם?
שאלה תמימה
מי רצה להרוס
רוצים רק לעזור
רוצים מאד לתרום!
זה בקשה והערה לגיטימית לגמרי!!!!
ואם המצב כמו שאת כותבת ילדים רעבים
אז למה לא לטפל בבקשה?

ת"ת

משתמש צעיר
שלום וברכה לכל המתלוננים!!
אני פתחתי את החשבון בנדרים פלוס!!
ואני הוא זה שנתתי את החשבון בנק שלי להעברת התרומות (על אף הסיכון.... אחרי הכל מי שיודע בבנק פאגי זה מדי חשוד שכל יום יש לך עוד העברה.... )
אני מכיר אישית את @פריפרי ואת מי שלמענם נפתח האשכול....
בהתחלה כשפתחו את האשכול אמרתי לעצמי שלא יהיה כלום.... ובה יש כאן ציבור יקר שנתבעים ונותנים מקרב לב.... בלי לשאול שאלות מיותרות..
מיד כשפתחו את האשכול לקחתי את ההמלצות במטרה לסרוק אותם ולשלוח אותם באישי למי שירצה כדי שיכירו באמיתות ונחיצות העניין ... וכמו שמשתתפי הפורום כותבים למעלה @פריפרי סמכה עלי שאני יביא את זה ואני אחרי הכל אני טרוד בהרבה ענינים אחרים... כמו כל עמך בית ישראל.
צודקים הם אלו המבקשים לראות את ההמלצות..... וחבל רק שמבקשים את זה בכזה צורה שעכשיו אחרי התגובות הנ"ל אפילו נעלה כאן המלצות של מאה רבנים זה כבר יוריד את הרצון של אנשים לתת ולזה פריפרי התכונה בתגובות האחרונות..
אחרי הכל היא רק בן אדם היה לה שבוע אחרון שמחה משפחתית.. ומי שרואה שבשבוע האחרון בקשה פחות פעמים משבועות הקודמים...

אני מוכן להזדהות באישי ולהעיד על המקרה הכאוב לכל מי שרוצה ולתת לו את ההמלצות ושאר דברים.

ועוד פעם יש מושג של כבדהו וחשדהו אתה לא צריך לתת אם זה לא נראה לך גם אחרי שתראה את ההמלצות ותווכח באמיתות וגודל נחיצות העניין אבל אל תקלקל אחרי הכל זה דיני נפשות!!

ועכשיו נצדיע ל @פריפרי העובדת למען המקרה הכאוב.. שלא ע"מ לקבל פרס ימלא ה' כל משאלות ליבך לטובה.

המשך יום נעים

עשרים ושתיים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מצטרפת לכל מילה ש@ת"ת כתב
אני מכירה אישית את המשפחה
וגם את @פריפרי שעוזרת למשפחה בכל כוחה
הסיפור שם הוא סיפור עצוב נורא
והזוי במלוא מובן המילה
ותודה רבה לכל התורמים שתורמו ועדיין תורמים ובכך מצילים את המשפחה מחרפת רעב ממש!!!!!!!!!!

חייט

משתמש פעיל
ואני הוא זה שנתתי את החשבון בנק שלי להעברת התרומות (על אף הסיכון.... אחרי הכל מי שיודע בבנק פאגי זה מדי חשוד שכל יום יש לך עוד העברה.... )
בהתחלה כשפתחו את האשכול אמרתי לעצמי שלא יהיה כלום.... ובה יש כאן ציבור יקר שנתבעים ונותנים מקרב לב.... בלי לשאול שאלות מיותרות..
מיד כשפתחו את האשכול לקחתי את ההמלצות במטרה לסרוק אותם ולשלוח אותם באישי למי שירצה כדי שיכירו באמיתות ונחיצות העניין ... וכמו שמשתתפי הפורום כותבים למעלה @פריפרי סמכה עלי שאני יביא את זה ואני אחרי הכל אני טרוד בהרבה ענינים אחרים... כמו כל עמך בית ישראל.
צודקים הם אלו המבקשים לראות את ההמלצות..... וחבל רק שמבקשים את זה בכזה צורה שעכשיו אחרי התגובות הנ"ל אפילו נעלה כאן המלצות של מאה רבנים זה כבר יוריד את הרצון של אנשים לתת ולזה פריפרי התכונה בתגובות האחרונות..
אחרי הכל היא רק בן אדם היה לה שבוע אחרון שמחה משפחתית.. ומי שרואה שבשבוע האחרון בקשה פחות פעמים משבועות הקודמים...

אני מוכן להזדהות באישי ולהעיד על המקרה הכאוב לכל מי שרוצה ולתת לו את ההמלצות ושאר דברים.

ועוד פעם יש מושג של כבדהו וחשדהו אתה לא צריך לתת אם זה לא נראה לך גם אחרי שתראה את ההמלצות ותווכח באמיתות וגודל נחיצות העניין אבל אל תקלקל אחרי הכל זה דיני נפשות!!

ועכשיו נצדיע ל @פריפרי העובדת למען המקרה הכאוב.. שלא ע"מ לקבל פרס ימלא ה' כל משאלות ליבך לטובה.

המשך יום נעים

המשך יום נעים
חבל שאי אפשר אלף לייקים

ת"ת

משתמש צעיר
@פריפרי
יש הסכמה מרבנים?
יש מישהו כאן שיודע על המקרה שהוא אמיתי? (לא ניק אנונימי נוסף)
{בנדרים פלוס כל אחד יכול לפתוח חשבון ולקרא לזה איך שבא לו}

תודה רבה

אתם יכולים להיות בקשר עם @מרשמלו אני ו @פריפרי הזדהינו בפני @מרשמלו עם ההמלצות של הרב שלנו......

אתם יכולים להיות רגועים עכשיו זה לא סתם המלצה של וותיקה בפרוג... עכשיו זה המלצה של מנהלת שראו את ההמלצה של הרב ואחרי זיהוי המשפחה האומללה.....

ואני מבקש ממך כבוד @שימיגם היקר אל תוציא דבר שנשמע כמו להשמיץ... לפני שביררת היטיב ובפרט בדיני נפשות אפילו אם זה נראה לך חשוד זה נשאר ספק בדיני נפשות.....

השם יעזור שנהיה כולנו מהנותנים ולא מהמקבלים רח"ל.....

אני מצרף כאן עוד פעם את פרטי התשלום
העברה בנקאית בנק פאגי 52 סניף 185 ירושלים חשבון 670502 ע"ש אשר
לתרומה דרך נדרים פלוס https://nedar.im/6001128
תזכו למצוות!

נערך לאחרונה ב:

ת"ת

משתמש צעיר
אפשר להעלות את ההמלצה אחרי מחיקת שם המשפחה ופרטים מזהים.
ואת התמונות עם טשטוש פני הילדים, כך שלא יוכלו לזהותם כלל. (מצד שני, לתמונות ולספח ת.ז. אין ערך מיוחד כאן. העניין הוא בעיקר המלצה אישית של ת"ח או עסקן מוכר).
אתם צודקים אבל כאן המצב אחרת הסברנו ל @מרשמלו בפרטי למה כאן אי אפשר להעלות את המלצות לקהל הרחב.....

תזכו למצוות!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

ת"ת

משתמש צעיר
לא נשמע ולא כמעט!!הוא כתב בצורה מאד ברורה..
אני לפני חודשיים אחרי שביקשתי קצה חוט -קיבלתי דממה
@פריפרי כתבה מיד מס' מייל שאפשר לשאול שם שאלות ולקבל המלצות....
@פריפרי היא גם עובדת לפרנסתה ויש לה גם בית עם ילדים.... ולכן קיבלתם דממה. אני מבין שיש חשד וכו' וכו' אבל אמרתי כבר יש צורה של כבדהו וחשדהו וכמו ש @שלמה וייס כתב למעלה ויש צורה של חשדהו בלי כבדהו..... כמו ש @שימיגם היקר וכמו"כ אתם מתבטאים ועל זה מילתי אמורה כבר למעלה שהבאתם מצב שאפילו המלצות של מאה רבנים כבר לא יעזור..... אני אישית גם לא מאמין למקרים שמבקשים כסף, נכון המצב כהיום שיש הרבה מקרים של אנשים שמרמים וכו' וכו' אבל מכאן עד להתבטאות בצורה כזאת שזה חשוד ולהדגיש עוד פעם ועוד פעם שזה חשוד??!! אחרי שהיה כאן כבר המלצה של המנהלת @מרשמלו והיום הזדהינו שנינו אני ו @פריפרי למנהלת באישי עם ההמלצת הרב המכיר היטב את המקרה.. אני יכול להבין בן אדם ששואל וכדו' אבל להתבטאות בצורה שיש כאן רק חשד ועוד פעם חשד איפה ה'כבדהו'? לאיזה מצב הגענו??!! מה חטאה @פריפרי? ומה חטאה האם האומללה?? ומה חטאו הילדים בבית שלא טעמו טעם חטא?? עוד פעם אני מדגיש אני מבין שיש כאן מקום לחשד אבל אחרי הכל נשאר כאן ספק של דיני נפשות!! זה גורלם של הילדים אם יהיה להם מה לאכול מחר או לא אם יהיה להם אמא שתתמוך בהם במצב הנוכחי או שתהיה כל הזמן עסוקה רק באיומים מהמשכיר או בטלפון לחברת הגז והחשמל וכו'

בתקווה להבנה.
ועוד פעם אפשר לפנות אלי באישי על כל בירור וכו'
תזכו למצוות!!

אני מצרף עוד פעם את פרטי התרומה או בהעברה בנקאית לבנק פאגי 52 סניף 185 ירושלים חשבון 670502 ע"ש אשר
או באשראי דרך נדרים פלוס https://nedar.im/6001128

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה