קורונה זעקת האלמנה

עד מתי

משתמש מקצוען
לא קשורה למקרה, ולא מכירה מקרוב
רק קראתי את הפוסט של האלמנה הצדיקה הזו, ואני לא מסוגלת לעבור לסדר היום.
מרגיש לי שהמקרה הזה לא קיבל מספיק את היחס כפי שמצופה, נכון זה זמנים קשים לכולנו, ול"ע שומעים הרבה טרגדיות
אבל בואו לא נהפוך את הלב שלנו לאטום,

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מזעזע!!!

ציפורה ב.

משתמש מקצוען
לא נפתח לי כניראה עקב קישור לקהילה בנטפרי
אך עם המילים חזקות, אשמח אם לא יקשה עליך להעתיקם ולזכות את כולנו
אך, מצער וקשה המגיפה
והלוואי ויבולע המוות מישראל

RRRRR

משתמש מקצוען
טרגדיה בניר עציון : הקורונה הפרידה את המשפחה, האבא התמוטט בבית ונפטר
WhatsApp%20Image%202020-04-30%20at%2011.35.22.jpeg

קוראים לי רחל, אני גרה בבני ברק ועובדת בחינוך מיוחד. יש לי תשעה ילדים ומהיום אני צריכה להוסיף את המילה הקשה – יתומים.
בעלי, יגאל גרמה, הפך בעקיפין לעוד קרבן כואב של הקורונה ואנחנו נשארנו לשאת בסבל.

בשבוע שעבר אני וילדי אובחנו עם קורונה. בעלי חולה לב וידענו שאם אנחנו רוצים לשמור על החיים שלו, אנחנו חייבים להתפנות למלונית. בדירה שלנו בת ה 60 מ"ר לא היה שייך ליצור תנאי בידוד. ההחלטה התקבלה במהירות, הוא ברך אותנו בברכת הדרך ונפרדנו בלב כבד מחכים להתאחד שוב בקרוב. תקווה שלא תתממש יותר לעולם.
יגאל בעלי הצדיק סבל על הרגליים ועל הלב הרבה שנים וקיבל קצבת נכות מביטוח לאומי, תמיד ידעתי שאני צריכה לשמור עליו ולהיות ערנית. עשיתי את זה באהבה ובשמחה גדולה ומאותה סיבה גם מיהרנו להתפנות לניר עציון. באחד הימים שנשאר לבד חווה אירוע לבבי, הוא הספיק להתקשר למד"א והם פינו אותו לבית החולים, שם אשפזו אותו וקבעו ניתוח על הלב שהיה אמור להתבצע השבוע.
הוא היה שם לבד, סובל מאוד, מודאג וחלוש ואני לא יכולתי לבוא לשהות לצידו. ביום שישי האחרון התקשרו להודיע לנו שהוא נמצא חיובי לנגיף, פיתח דימום בבטן ומקבל הרבה מנות דם. המצב היה קריטי. אמרנו תהילים במשך כל השבת בלי הפסקה עד שבסעודה שלישית נאלצנו להפסיק, בית החולים הודיע שיגאל בעלי האהוב נפטר והיינו אוננים.
עכשיו אנחנו יושבים שבעה בניר עציון, המקום שהפריד את המשפחה שלנו לנצח. אנחנו רוצים לתפוס את הרגליים ולצאת מפה, אולי יתברר שהכל היה חלום רע, אולי נחזור הביתה ונמצא את אבא האהוב מחכה לנו בסבלנות.
אבל לא. אני לא יכולה לתת לעצמי להתכחש למציאות הכואבת.
תשעה ילדים תלויים בי מהיום, מצפים לראות בי דמות תומכת. שמונה מתוכם אצטרך לחתן לבד ואין לי מאיפה לתת להם מחר ארוחת בוקר.
עם ישראל, אני יודעת שיש כ"כ הרבה מקרי צדקה עכשיו, אבל למרות הכאב העמוק נאלצתי להיות אחד מהם ולהתחנן אליכם לעזרה. המצב הכלכלי שלנו תמיד היה דחוק והתקיימנו מהקצבת נכות של יגאל ומהעבודה שלי...
תנו לי את הכח לצלוח את הניסיון הזה, תעזרו לי לפרנס את הילדים וה' הטוב יגמול לכם בכפל כפליים.
בכאב, רחל.

עד מתי

משתמש מקצוען
חשבתי שמקרה כזה מזעזע יצליחו להרים קמפיין ביום יומיים
אבל המצב לצערי לא כך

₪187,514
גויסו מתוך ₪1,000,000

19% גוייס מ-1568 תורמים במהלך 5 ימים

לא באה חלילה לקטרג, וגם מה שנאסף זה יפה מאד, אבל עדיין זה באמת סיפור כואב, ( ת'אמת אין לי מושג למה כ"כ נגע בי, לא מכירה בכלל מקרוב, אבל רק לנסות לתאר מה עובר על משפחה שנמצאת במלונית קורונה ופתאום לשמוע שנשארים בלי אבא, ולשבת שבעה במקום כזה...)

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מזעזע ממש!
אסור לתת לזה לעבור ליד האוזניים שלנו,
דווקא בגלל שלא כולם מכירים אותם.

עד מתי

משתמש מקצוען
מזעזע ממש!
אסור לתת לזה לעבור ליד האוזניים שלנו,
דווקא בגלל שלא כולם מכירים אותם.
בדיוק, מרגיש לי שהם לא מספיק מקושרים
שהקמפיין לא מספיק נוצץ ה' ישמור...
שהטרגדיה המזעזת לא קיבלה מספיק מקום אצל כולנו, אחרת היינו רואים התגיסות הרבה יותר נרחבת...

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה @עד מתי , זיכית אותי
נשמע לכם הגיוני שכל פרטי האשראי שלי כולל תעודת זהות קפצו לי בזמן התרומה?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מחריד!
איזה אסון קורע לב!
כמובן הרמתי תרומה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שימו לב- משפחה שמנתה 11 נפש גרה ב-60 מטרים רבועים! וודאי שהם לא העשירים שבעם.

עד מתי

משתמש מקצוען
איך בן אדם שהשימת לב אליו קריטית כל כך נשאר לבד????????

כל הכבוד על התרומה
אבל לא נראה לי שזה מתפקידנו לשאול שאלות, במיוחד לא בפורום, שזה לא באמת בשביל לקבל תשובה אמיתית על מה שהיה,
תפקידנו לנסות לעזור במצב הנוראי שנקלעו אליו

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תרמתי.
שמעתי מכלי ראשון שהיתה לנפטר מסירות נפש גדולה מאד ללימוד תורה
למרות הקשיים הפיזיים.
יהי זכרו ברוך!

עד מתי

משתמש מקצוען
ב"בחדרי חרדים" נתנו את פרטי החשבון לתרומה ישירה למשפחה ללא תיווך ואחוזים:

מ.ח. 108685
סניף 139
בנק דיסקונט
ע"ש רחל גרמה

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
ב"בחדרי חרדים" נתנו את פרטי החשבון לתרומה ישירה למשפחה ללא תיווך ואחוזים:

מ.ח. 108685
סניף 139
בנק דיסקונט
ע"ש רחל גרמה
תרמתי דרך קופת העיר.
הקרן היא ללא ניכוי אחוזים.
והכסף עובר למשפחה בשליטה.

המאורות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה