זמן אלול כבר פה > שיתוף קטן

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הכל התחיל מזה ששמתי לב לעובדה שהרבקוים נעלמים אצלנו לאחרונה בקצב מזורז. פעם בשבוע בממוצע שוב נתקענו בלי רבקו לרפואה, ונאלצנו להסתמך על חסדי הנהג התורן שיהיה לו בדיוק כרטיס אנונימי למכור.
אחרי שחקרתי לאיזה משולש ברמודה נשאבים הכרטיסים המלבניים הירוקים האלה- התברר, פשוט, שבעלי מצא אותם כמתאימים לשמש כסימניות :) וככה הם נשארו להם בזה אחר זה בין דפי הספרים בכולל ובבית, וגם בבתי כנסת מזדמנים פה ושם...
אז החלטתי להקדיש קצת זמן ומחשבה, לעצב לו סימניה אמיתית ומכובדת, ואת הרבקוים להשאיר לייעודם האמיתי... ואיזה עיתוי מתאים אם לא זה שאנחנו עומדים בפניו- תחילת זמן חדש ורענן, מלא שאיפות להצלחה וסייעתא דשמיא?

ואם הגעתן עד כאן, ואם גם לכן יש למי להעניק את הסימנייה הזו- אתן מוזמנות בשמחה להוריד את הקובץ המצורף, להדפיס על דף דו"צ ולנמלץ.
למרבה הצער המצלמה שלי אבדה :(
אז לא יכולה לצלם את התוצאה, אבל הרעיון הוא שמבצעים חיתוך בקו של צורת הספר מתחת לחלק העליון של הסימניה, ובעזרתו ניתן לתקוע את הסימניה בין דפי הספר.
אם יש כאן מישהי שמדפיסה לעצמה, אשמח שתצלם לאחר הגזירה ותעלה לנו להמחשה :)

העיקר שתהיה שנה ברוכה ופוריה, ושנזכה שיערבו דברי תורתך בפינו, ובפיות כל עמך בית ישראל.

סימניה.jpg סימניה2.jpg

נערך לאחרונה ב:

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קובץ להדפסה:

קבצים מצורפים

• סימניה להדפסה.pdf
    4.1 MB · צפיות: 94

studio click

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה יפה!
בכל המובנים:)

הפתעה

משתמש מקצוען
את פשוט חמודה !!!
רק תבדקי מולו אם זה לא משמש אצלו גם כסרגל, כי אם כן נראה לי שאת קצת בבעיה (או בעלך- תלוי בכנות שלו). אצלנו זה מה שקורה.. הוא אוהב להדגיש לעצמו בעיפרון כל מיני לוידתים והוא לוקח כרטיסים קצת יותר שווים.. אשראי.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
את פשוט חמודה !!!
רק תבדקי מולו אם זה לא משמש אצלו גם כסרגל, כי אם כן נראה לי שאת קצת בבעיה (או בעלך- תלוי בכנות שלו). אצלנו זה מה שקורה.. הוא אוהב להדגיש לעצמו בעיפרון כל מיני לוידתים והוא לוקח כרטיסים קצת יותר שווים.. אשראי.
נבדוק מחר את העניין...
בינתיים זאת הפתעה :p
ואני מבינה שיצאנו בזול עם הרבקו ;)

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תבדקי גם לאיזה מטרה המצלמה אולי משמשת?:eek:

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תבדקי גם לאיזה מטרה המצלמה אולי משמשת?:eek:
חח :)
הלוואי שהיתה משמשת למטרה נעלה מהסוג הזה... לצערי היא נעלמה יחד עם כל התיק שלי, שהכיל עוד כמה חפצים יקרים וחשובים לי. אולי זכות הסימניה הזו תעמוד לי שיימצא... הלוואי.

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקסים
תודה רבה:D

את פשוט חמודה !!!
אין על אשראי בשביל זה;)
מקסימום אפשר לניילן ואז זה יותר חזק ויכול לשמש כסרגל

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מקסימום אפשר לניילן ואז זה יותר חזק ויכול לשמש כסרגל
כן, כתבתי למעלה שניתן להדפיס ולהוסיף למינציה.
אבל עדיין זה לא "שווה" כמו כרטיס אשראי או רבקו :)

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בטח שאין כמו אבל אז זה לא תחליף לסרגל.....
נכון.
ספציפית בעלי השתמש בכרטיס בתור סימניה נטו עד כמה ששמתי לב, אז מקווה שהסימניה הזו תספק אותו :)
בתור סרגל זה באמת לא יהיה יציב מספיק.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
וואו, אני מגלה שיש הבדל ענק בגוונים בין מסכים שונים.
במסך בבית הצבע היה בהיר וברור הרבה יותר... במסך הנוכחי הצבע ממש כהה.
מעניין איך אצלכן :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה