זליגת אודיו בין scene ל scene

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש לי בעייה בקובץ פלאש מרובה scene
בחלק מהscenes האודיו של הscene הבא נשמע עוד לפני שעברתי אליו
יש stop בסוף כל שקופית,
מידי פעם הצלחתי לפתור את זה עם כל מיני פתרונות לא ברורים אבל עכשיו אני תקוע ולא מצליח לפתור את זה
מישהו נתקל בזה?

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האאודיו של הסצינה הבאה נשמע לפני הזמן? או שהאודיו של הסצינה הקודמת ממשיכה לסצינה הבאה? איך זה קורה? איך מיקמת את האאודיו בתוך הפלאש?

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
האודיו של הסצינה הבאה נשמע בקודמת שניהם ממוקמים בשכבה והגדרת הsync שלהם נהיה start אני לא יכול להשתמש בסטרים כי זה לוקח של מוזיקת רקע
משיטוט באינטרנט ראיתי שיש באגים בכל הנושא של סצינות ועדיף לעבור למוביקליפ הבעיה היא שאני סוגר את זה לאייפד וזה מסבך את העניין
לעניות דעתי (אני מגיע מעולם הקוד) פקודת הstopp בסוף הסצינה לא חלה על הסאונד ולכן זה ממשיך כל עוד הסאונד לא מוגדר כ streams ברצינות הבאות

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
ברור אני משתמש ב soundmixer.stopall
אבל אני לא יכול לשים אותו בסוף הסצינה כי הוא יעצור לי גם את המוזיקה מהסצינה הנוכחית
אני כמובן משתמש בו בלחצנים של העברה בין סצינה לסצינה

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
האם הסאונד נמצא על הטיימליין? אם כן, אתה יכול לשים frame ריק בסוף הטיימליין והסאונד יפסיק.
אם הוא מופעל מתוך הקוד, בכל מקרה אתה יכול להפסיק אותו מתוך הקוד

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
כן פשוט החלטתי להפעיל את הסאונד מהקוד וזהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה