זוכרים אותי מהפנלים המצופים דבק מגע? נכנעתי!

נוד ניקית

משתמש מקצוען
והחלטתי ללכת על ריצוף חדש. בלב כבד כי זה בטח דורש הרבה בלגן.
מה עושים עם רהיטים כבדים כמו ספריה בסלון וארונות מלאי בגדים?
וכמה זמן לוקח לרצף 80 מ"ר?
אני לא רוצה הדבקה כי הבנתי שהקרמיקות עלולות להשבר מהר יותר בגלל חללים מתחת.
אשמח ליעוץ מבעלי מקצוע ונסיון!

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה ממש לא נכון!
אין הבדל פרט לעלות של הוצאת הריצוף הישן ופינויו. (לטובת ההדבקה כמובן)
ואם יש לך ממ"ד בבית אז צריך לקחת אותה לחיתוך.

נוד ניקית

משתמש מקצוען
אין לי ממ"ד. את אומרת שאין הבדל בטיב הריצוף כשזה נעשה בהדבקה? כי הרצפה שלי ממש לא ישרה היא ישנה
וחוץ מזה יש מצב שאני מעלה פה שרטוט של חדר אמבטיה ויעזרו לי לאכלס אותו?

chhf

משתמש רשום
הדבקה היא מצויינת, ואם הבלטות מתחת לא ישרות, אם קצת לא ישר אז הדבק ממלא ואם הרבה ישר אז ממלאים בטון לפני ההדבקה.
רק באם עושים הדבקה יש לקחת בחשבון שנצרך לקצר את הדלתות בכל הבית.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם לוקחים רצף טוב אין סיבה שתהיה בעיה עם ההדבקה. צריך לשים דגש על מספיק דבק ע"מ שלא יווצרו החללים שדיברת עליהם ושיפועים טובים ואת זה בד"כ רצף טוב יודע לעשות.
לגבי האמבטיה: את משפצת אותה מהיסוד או רק רוצה להוסיף ריהוט?

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הדבקה זה מצויין לגבי הריהוט צריך להזיז אין בררה.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רק קחי בחשבון שהבית מתנמך בכמה סנטימטרים, חוץ מזה הדבקה זה מעולה, בתנאי ששמים מספיק חומר, אל תקחי מישהו מבני דודינו הם פשוט גרועים בזה, קחי סיני בעדיפות ראשונה או יהודי

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
והחלטתי ללכת על ריצוף חדש. בלב כבד כי זה בטח דורש הרבה בלגן.
מה עושים עם רהיטים כבדים כמו ספריה בסלון וארונות מלאי בגדים?
וכמה זמן לוקח לרצף 80 מ"ר?

במקום להישבר, שימי פועל שינקה את זה, זה יצא הרבה יותר זול...

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
הדבקה זה מצויין לגבי הריהוט צריך להזיז אין בררה.
בהדבקה יש כמה חסרונות א .דבק יוצר חללים בלתי נמנעים ובאם חודר מים זה מנתק הדבק אח"כ נשבר הריצוף או מקבל תזוזות ב. מאוד קשה לדייק שלא יהיה בליטות בין אחד לשני כי קשה לתמרן עם דבק ג.כמו שכתבו לנסר דלת כניסה ולעשות מדריגה בכניסה לבית.
לכן ברור שעדיף להחליף כי זה גם לא פער מחירים מדי גדול 150 שח למטר עבודה +- והדבקה 80 שח למטר+-

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהדבקה יש כמה חסרונות א .דבק יוצר חללים בלתי נמנעים ובאם חודר מים זה מנתק הדבק אח"כ נשבר הריצוף או מקבל תזוזות ב. מאוד קשה לדייק שלא יהיה בליטות בין אחד לשני כי קשה לתמרן עם דבק ג.כמו שכתבו לנסר דלת כניסה ולעשות מדריגה בכניסה לבית.
לכן ברור שעדיף להחליף כי זה גם לא פער מחירים מדי גדול 150 שח למטר עבודה +- והדבקה 80 שח למטר+-
פי 2 זה לא פער גדול?

A F

משתמש מקצוען
לפי דעתי הדבקה זה מצויין ואם הריצוף לא ישר יש חומר שנקרא מדא מתפלסת זה מגיע באבקה מערבבים עם מים שיצא דליל שופכים על הריצוף הקיים אחרי יום זה מתייבש ומתקשה יותר מבטון וזה נכנס לכל "הבורות", בקיצור שווה בדיקה

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לפי דעתי הדבקה זה מצויין ואם הריצוף לא ישר יש חומר שנקרא מדא מתפלסת זה מגיע באבקה מערבבים עם מים שיצא דליל שופכים על הריצוף הקיים אחרי יום זה מתייבש ומתקשה יותר מבטון וזה נכנס לכל "הבורות", בקיצור שווה בדיקה
למי שלא מומחה לא ממליץ לגעת ב'מדה מתפלת'
צריך לזה מומחיות רבה כדי שזה יצא ישר 'פלס' כהגדרתם

A F

משתמש מקצוען
זה נכון אבל אני מבינה שגם את הריצוף צריך לדעת לעשות וצריך גם מקצועיות

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בכללי הדבקה זה טוב מאוד עם עושים את זה טוב .
את עניין הדלתות צריך לבדוק לא תמיד אפשר לחתוך שיצא יפה ועם אפשר לחתוך לא צריך בד"כ כלל ללכת לנגר יש מסורים טובים לבעלי מקצוע ניידים.וכן אפשר לסכם עם הקבלן שייקח את כל הדלתות במרוכז לנגר.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
בכללי הדבקה זה טוב מאוד עם עושים את זה טוב .
את עניין הדלתות צריך לבדוק לא תמיד אפשר לחתוך שיצא יפה ועם אפשר לחתוך לא צריך בד"כ כלל ללכת לנגר יש מסורים טובים לבעלי מקצוע ניידים.וכן אפשר לסכם עם הקבלן שייקח את כל הדלתות במרוכז לנגר.
אם עושים הדבקה טיפ חשוב ,לא ללכת על הריצוף לאחר הביצוע גם על בלטות הפוכות מעל עד לאחר יבוש מלא ,מכיון שדבק קרמיקה מתייבש לאט דבר נוסף עדיף דבק חזק 603 של טרמוקיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה