זוכי פרויקט פארק נחל לכיש באשדוד - לכאן!

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם.

אנחנו זכינו וזו הההודעה שהגיעה אלינו אז אני מבינה שאני שייכת לאשכול פה

במסגרת תוכנית "דירה בהנחה" בהגרלה מספר 1851 לפרויקט מגרש אימונים של קבלן שרבט יצחק ובניו חברה לבנין והשקעות בע"מ
ביישוב אשדוד
נקבע כי מקום זכייתך בהגרלה הוא 17. שים לב שאם מדובר בהגרלת המשך, קודמים לך בבחירת הדירה זוכים בהגרלות הקודמות שהתקיימו לפרויקט זה.

מאז ההודעה על הזכיה הגיעה לי במייל הודעה אחת בלבד שאישור אחד התקדם.
מה המצב? איפה אוחז? איפה ניתן לברר? מי יוכל לעזור?
שמחה שפתחו אשכול זה. מקוה לקבל מכאן מידע

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

בוקר מואר

משתמש מקצוען

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במסגרת תוכנית "דירה בהנחה" בהגרלה מספר 1851 לפרויקט מגרש אימונים של קבלן שרבט יצחק ובניו חברה לבנין והשקעות בע"מ
לפי איך שעולה מבדיקה
הזכיה שלי ממוקמת ברובע ב' ולא בפארק לכיש

בפרויקט "בית בשדרה" ברחוב ויצמן, שייבנה במקום מגרש האימונים לכדורגל, ייבנו 692 יחידות דיור על ידי שני יזמים – רמי צרפתי והאחים שרבט. עוד ברובע יוקמו גני ילדים ומעונות יום במשולב עם מתחם תעסוקה ומסחר.

משרד השיכון יגריל 205 יח"ד לזכאים (מתוך 410 יח"ד) שתבנה חברת שרבט בפרויקט "בית בשדרה". כמו כן יוגרלו עוד 141 יח"ד לזכאים (מתוך 282 יח"ד) שתבנה חברת רמי צרפתי בשכונה החדשה.

הרובע החדש - רובע פארק לכיש

ברובע החדש, רובע פארק לכיש, מתוכננת להיבנות שכונת מגורים חדשה עם כ-2700 יחידות דיור לצד שטחי מסחר, תעסוקה וקריית ספורט, הכוללת אצטדיון כדורגל, אולם כדורסל ובריכה אולימפית. לאחרונה החלו עבודות התשתית להכנת הקרקע.

משרד השיכון יגריל 514 יחידות דיור לזכאים ברובע פארק לכיש החדש (מתוך 1028 יחידות דיור) שתבנה חברת עמרם אברהם . הדירות ישווקו בשלושה מתחמים ברובע בחלקו הדרומי בין הרחובות ז'בוטינסקי ובן גוריון.

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
1. ההגרלות של עמרם אברהם הוזמנו השבוע לבחירת דירות
2. אלה ממוקמים בפארק לכיש.., הפרויקט ברובע ב' תקוע עדיין
3. הרווח שם בעמרם אברהם הוא עצום, שווי השוק כמעט כפול!!

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
2. אלה ממוקמים בפארק לכיש.., הפרויקט ברובע ב' תקוע עדיין
מענין.
הבנתי שיש ברובע ב' עוד זכיה תחת הקבלן רמי צרפתי (אני שרביט)
והם גם בחרו דירות. זה היה באותו הגרלה וכאן זה פשוט תקוע.
ענין של סיעתא דשמיה הא?
אתם גם זכיתם שם? מגיע לכם הודעות במייל?
או רק לי הגיע רק הודעה אחת מאז הזכיה?

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
לא זכיתי, יש לי שתי חברים שזכו בלכיש...ואחד אצלכם שם בב'
מקבלים הודעות למייל, אל דאגה!, אבל ברגע שיש מה להודיע...

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@צ'אלמרית שלום גם אני זכיתי בפרויקט של שרבט אשמח לדעת על עדכונים ואם יש עוד שזכו בפרוייקט הנ"ל
הגיע לכם עדכונים מאז הזכיה או רק עדכון אחד?
מאז ההודעה על הזכיה הגיעה לי במייל הודעה אחת בלבד שאישור אחד התקדם.

יש ברחוב שלי עוד אחד שזכה בפרויקט הזה.

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום. הבנתי ממישהו ששמע ממישהו וכו'..שזכה בפרויקט שזכינו בו (שרביט יצחק שדרות ויצמן רובע ב') שקראו להם כבר לבחור דירה
האם השמועה נכונה?

@עז גמיש​

@הבוטח בהשם​

@ayala 1​

@עשרת​

עריכה: בדקתי בקו המידע לזוכים מול נציג
השמועה לא נכונה... זה עדיין בשלב היתרים ושאר ירקות

ד' תודה!

משתמש צעיר
שמעתי שהתכנון הרשמי של שרביט הוא מסירה בעוד 48 חודש מהיום!
(אין לי מקור, אבל כך אמר לי מתווך גדול שמתמצא בפרטים.)

עז גמיש

משתמש רשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה