זוג מעונין לנסוע לטיול חו"ל בזול

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
וצ'ק אאוט גם?
היו פעמים שהייתי בבתי מלון קטנים, או בכפרים או במלונות דרכים באמצע כבישים ראשיים,
שלא היה צ'יק אין או צ'יק אאוט, אבל כתבתי להם במייל לפני שאני מגיע מאוחר, אז הסבירו לי היכן המפתח או מה הקוד.

אבל אם יש צ'יק אין היינו שיש פקיד, אז הוא גם יעשה צ'יק אאוט עבורכם.

שרי ת.

משתמש פעיל
היו פעמים שהייתי בבתי מלון קטנים, או בכפרים או במלונות דרכים באמצע כבישים ראשיים,
שלא היה צ'יק אין או צ'יק אאוט, אבל כתבתי להם במייל לפני שאני מגיע מאוחר, אז הסבירו לי היכן המפתח או מה הקוד.

אבל אם יש צ'יק אין היינו שיש פקיד, אז הוא גם יעשה צ'יק אאוט עבורכם.
אז למעשה הזמנתם מלון יום אחד יותר, ובצעתם את הצק אאוט יותר מוקדם מהזמן בו התחייבתם?
וסיכמתם את זה מראש תמיד?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אז למעשה הזמנתם מלון יום אחד יותר, ובצעתם את הצק אאוט יותר מוקדם מהזמן בו התחייבתם?
וסיכמתם את זה מראש תמיד?
למה יום אחד יותר?
תלוי לכמה זמן באתי.
כשאתה נוסע בגרמניה למשל ממינכן להמבורג [ברכב כמובן, ולא טיסה] , אי אפשר שלא לעצור לכמה שעות שינה,
הייתי מגיע למלון ב9 בערב, ישן עד 4 לפנות בוקר וממשיך משם

אבל לפעמים כשאתה חוזר לארץ בלילה למשל, ואם תצא מהמלון ב11 בבוקר, תצטרך מקום לשהות בו עד 10 בערב,
אז כן - הייתי מזמין לילה נוסף, ויוצא בשעות הערב המקודמות.
ואם זה לא הרבה שעות יש פטנטים איך להעביר את הזמן בצורה טובה עם תיקים של טיול. :) [לישראלים בלבד]

לגבי שעות צ'יק אאוט, ברוב המלונות זה בשעות הבוקר לפני חצות יום, יש מ10 ועד 12 לערך,
לפעמים כשאין עומס מסכימים להשאיר לעוד כמה שעות, אבל כרגיל הם לא מסכימים לתת לכך תשובה מראש, אלא בזמן הצ'יק אאוט אפשר לבקש להשאר עוד כמה שעות, זה מאד תלוי בעומס, וגם במדיניות המלון,

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
במלון נורמלי יש צ'יק אין בכל שעות היממה,
רק בדירות להשכרה כמו airbnb וכדומה, יש שעות מסוימות לצ'יק אין.
יש מלונות ענק (גם בשוויץ) שמתשע בערב בערך המלון נעול ואין אף אחד בקבלה, אלא שיש מחשב אוטומטי בכניסה שניתן לעשות שם צ'ק אין (והוא מוציא כרטיס לחדר שהוא פותח גם את דלת המלון).
למותר לציין שחובה לדעת אנגלית בסיסית טכנית כדי לתפעל את המחשב הזה.
וכן אם יש תקלה (לפי הביקורות נראה שזה קורה לא פעם) יש טלפון "חרום" להתקשר, וכמובן צריך לדבר שם אנגלית.

animator

משתמש פעיל
מנסיון של טעויות שלנו:
כמה דברים סופר חשובים (מקוה שיעזור)
* לא לצאת בשום אופן מהארץ בלי טאבלט או פלאפון עם סים מקומי שיש בו מספיק גיגה לאינטרנט
בלי זה, זה לטייל באפילה בלחץ עם חוסר ידע...
* לתכנן דברים בפרוטרוט מוקדם, עד לדברים הכי קטנים, ולקחת בחשבון שתמיד יש פשלות וחייב אינטרנט להסתדר.
* אנגלית סופר חשוב.
* קורונה לברר טוב טוב מה הכללים בכל מקום להנפיק את כככלל המסמכים שצריך,
הרבה פעמים צריך אישור יציאה מהארץ אישור כניסה לארץ המטיילת (שצריך להראות פה בארץ וצריך לעשות מראש...) וכו...
* להדפיס את כל המסמכים כפול שאחד יהיה במזוודה ואחד בתיק נסיעות, למקרה שאחד מהם יאבד. ועדיף לצלם את כל המסמכים ליתר ביטחון במכשיר. שתמיד תהיה הוכחה זמינה
* עדיף בקצת ימים לא לטייל בכמה מדינות.
* אם יש תו ירוק שיהיה במכשיר באנגלית תמיד בהישג יד.

הדברים שכתבתי ודאי ודאי שחלק יגידו ששטויות והסתדרנו בלי, אבל זה הנסיון שלנו לטיול יותר רגוע.

מקווה שעזרתי...
מתי אתם מתכננים לנסוע? ולאן העדיפות?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עם סים מקומי שיש בו מספיק גיגה לאינטרנט
חובה - אבל ניתן לקנות כמעט בכל שדה תעופה סים מקומי, כרגיל יותר זול מהארץ.
לתכנן דברים בפרוטרוט מוקדם
תלוי מה מהות הטיול,
אני אישית אוהב הרבה פעמים ללמוד על המדינה דרך האינטרנט, אבל טיולים ויציאות מתכננים כל לילה לפי המידע בשטח,
כי אין כמו שיחה עם מקומיים לדעת מקומות חדשים ויפים.
מאה אחוז , ועיין ערך אלו שהגיעו אתמול לאיטליה.

animator

משתמש פעיל

תלוי מה מהות הטיול,
אני אישית אוהב הרבה פעמים ללמוד על המדינה דרך האינטרנט, אבל טיולים ויציאות מתכננים כל לילה לפי המידע בשטח,

לא אם נוחתים באמצע הלילה, והכל בשדה המקומי סגור, ויום למחרת קנית מאיזה חנות פלאפונים אקראית, וקיבלת סים שלא עובד כמעט בכלל כל הזמן בלי קליטה, ואז קנית עוד סים מחנות יותר גדולה, במחיר יותר גדול, בחבילה יותר גדולה, ואז וואאאוו נס יש טלפון ואינטרנט... :rolleyes:

שכפול

משתמש צעיר
מנסיון של טעויות שלנו:
כמה דברים סופר חשובים (מקוה שיעזור)
* לא לצאת בשום אופן מהארץ בלי טאבלט או פלאפון עם סים מקומי שיש בו מספיק גיגה לאינטרנט
בלי זה, זה לטייל באפילה בלחץ עם חוסר ידע...
* לתכנן דברים בפרוטרוט מוקדם, עד לדברים הכי קטנים, ולקחת בחשבון שתמיד יש פשלות וחייב אינטרנט להסתדר.
* אנגלית סופר חשוב.
הרבה פעמים צריך אישור יציאה מהארץ אישור כניסה לארץ המטיילת (שצריך להראות פה בארץ וצריך לעשות מראש...) וכו...
* להדפיס את כל המסמכים כפול שאחד יהיה במזוודה ואחד בתיק נסיעות, למקרה שאחד מהם יאבד. ועדיף לצלם את כל המסמכים ליתר ביטחון במכשיר. שתמיד תהיה הוכחה זמינה
* עדיף בקצת ימים לא לטייל בכמה מדינות.
* אם יש תו ירוק שיהיה במכשיר באנגלית תמיד בהישג יד.

הדברים שכתבתי ודאי ודאי שחלק יגידו ששטויות והסתדרנו בלי, אבל זה הנסיון שלנו לטיול יותר רגוע.

מקווה שעזרתי...
מתי אתם מתכננים לנסוע? ולאן העדיפות?
כל מילה

רוצים לנסוע עוד שבועיים גמיש

לאן, גם גמיש

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא אם נוחתים באמצע הלילה, והכל בשדה המקומי סגור, ויום למחרת קנית מאיזה חנות פלאפונים אקראית, וקיבלת סים שלא עובד כמעט בכלל כל הזמן בלי קליטה, ואז קנית עוד סים מחנות יותר גדולה, במחיר יותר גדול, בחבילה יותר גדולה, ואז וואאאוו נס יש טלפון ואינטרנט... :rolleyes:
תלוי מאד בשדה התעופה, בשדות הגדולים כרגיל פעיל 24/7,
אבל בקטנים יותר, אתה צודק במאה אחוז.

טלטל22

משתמש צעיר

תלוי מה מהות הטיול,

מאה אחוז , ועיין ערך אלו שהגיעו אתמול לאיטליה.
בשדות תעופה סים יעלה הרבה יותר יקר, עדיף לנסות להתחבר לווי פיי ולחפש חנות תקשורת באזור.

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בשדות תעופה סים יעלה הרבה יותר יקר, עדיף לנסות להתחבר לווי פיי ולחפש חנות תקשורת באזור.
לא תמיד
בשדה התעופה גדול תמיד תהיה נציגות של חברות גדולות, ושם אתה מקבל סים כמו טוקמן במחיר שתקבל בכל מקום,
במקומות קטנים יותר, אולי באמת כדאי ללכת לחנויות בסביבה.

אני פעם לקחתי מכשיר ישראלי עם קו ישראלי וגלישה ושיחות מחו''ל, אבל אחרי יומיים נגמר לי השיחות ורוב הגלישה, נכנסתי לחנות סתמית ברחוב, מצאתי בגרושים ממש סים לחודש גלישה כמעט בלי הגבלה, ושיחות לארץ מעט [מספיק בשביל לצנטק] ואכן היה זול משמעותית.

מצד שני, מי שלא מכיר את המדינה, לא בטוח שכדאי שיצא מהשדה בלי סים עם אינטרנט, כי לפעמים אפילו ללכת לתחנת רכבת צריך גוגל מאפ.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
יש מלונות שיש בהם צק-אין / צקאוט בכל שעה שהיא?
יש לך מושג מה צריך לכתוב בחיפוש?
בבוקינג יש בצד ימין מקום לחיפוש רק עם צק אין 24 שעות :
1635330681413.png

שכפול

משתמש צעיר
מידע חשוב אבל קצת גלש מהנושא

למי יש עוד מידע על מתכנני יועצי טיולים

או זוג שמוכן לצרף בתכנון ובהזמנות וכו', אך לא בליווי צמוד, ובתשלום כמובן

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מידע חשוב אבל קצת גלש מהנושא

או זוג שמוכן לצרף בתכנון ובהזמנות וכו', אך לא בליווי צמוד, ובתשלום כמובן
אולי כדאי לכתוב סגנון טיול שמחפשים [לא מדינה, אלא סגנון טיול]
כמה תקציב מוכנים להשקיע
האם יש רישיון,
האם מחפשים אזור עם בית כנסת פעיל
לכמה זמן רוצים לנסוע

ומישהו ירים את הכפפה ויכתוב לכם תוכנית מסודרת להפליא.

צ'ייסר

משתמש מקצוען

כמה יועצים אתם צריכים??

יש את דודי רובינשטין מ"חו"ל מהודר"
שזה תחום התמחותו.
ארגון מראש והכוונה בהמשך.
אולי זאת היא
זה השם שזכור לי

תבדקי איתה אם היא מהצפון הרחוק, כי זו שפעם התייעצתי איתה הייתה מהצפון הרחוק.
אם מענין אתכם גיאורגיה אוכל לעזור לכם ,

9922061בגימייל
יש את תמר וולף. מגו אנד ג'וי.
נסענו איתה ללונדון.
הכל מסודר ומפורט . 8 ימים במחיר של 5000 ש"ח.
הנה המס' 02-5857475 / 0584067406

שכפול

משתמש צעיר
אולי כדאי לכתוב סגנון טיול שמחפשים [לא מדינה, אלא סגנון טיול]
כמה תקציב מוכנים להשקיע
האם יש רישיון,
האם מחפשים אזור עם בית כנסת פעיל
לכמה זמן רוצים לנסוע

ומישהו ירים את הכפפה ויכתוב לכם תוכנית מסודרת להפליא.

לא רק תוכנית
אלא הזמנה מסודרת וליווי טלפוני כשצריך לפני ובשעת הטיול, וכמובן שזה מאמץ ולכן מוכנים לשלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה