קורונה זה נכון שמספיק אחד במשפחה בשביל ללכת למלונית?

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם מוכחים שאי אפשר להיות בבית בבידוד יש סיכוי

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
אם יותר מ 50% מהמשפחה חיוביים אז מפנים את כולם.
שווה לכם לקחת סיכון הדבקה על 7 בשביל מלונית?

ר

רק ילדה;)

אורח
הם צריכים בסה''כ עוד 3 חיוביים. (50 אחוזים מבני המשפחה=פינוי של כל המשפחה גם מעל 18)

ממליצה להבדק שוב בעוד כ3 ימים (לא דרך מד''א ולא קרוב לשבת- למנוע בדיקת מעבדה בעיצומה של יו''כ)
יתכן ויש חיוביים נוספים שלא היה עדיין יכולת לזהות אותה בבדיקה הראשונה.
ויתכן וכבר תעמדו בקריטריון הפינוי

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם יותר מ 50% מהמשפחה חיוביים אז מפנים את כולם.
שווה לכם לקחת סיכון הדבקה על 7 בשביל מלונית?
את האמת? שלא יסקלו אותי?
רוצה שידברו כולם. זה לא הולך להיגמר . זה יגיע לכולם. ועדיף עכשיו לפני החורף. עדיף עכשיו במקום עוד כמה פעמים בידודים עד שזה יהיה מאומת.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הם צריכים בסה''כ עוד 3 חיוביים. (50 אחוזים מבני המשפחה=פינוי של כל המשפחה גם מעל 18)

ממליצה להבדק שוב בעוד כ3 ימים (לא דרך מד''א ולא קרוב לשבת- למנוע בדיקת מעבדה בעיצומה של יו''כ)
תודה. אכן כנראה עשינו מהר מדי. חלק מהסיבה שאני רוצה מלונית זה שיהיה לי איפה להתפלל נורמאלי ביום כיפור. זה כבר כנראה לא יהיה נכון? בדיקה נוספת נעשה רק בחמישי ועד שיהיה תוצאה כבר לא הספיק לפני יום כיפור

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

כאחת שמתעסקת בזה. אמרו לי שיש הוראה אפילו על אחד מבני המשפחה. זה רק לא ירד לשטח. זה נכון?

ר

רק ילדה;)

אורח
תודה. אכן כנראה עשינו מהר מדי. חלק מהסיבה שאני רוצה מלונית זה שיהיה לי איפה להתפלל נורמאלי ביום כיפור. זה כבר כנראה לא יהיה נכון? בדיקה נוספת נעשה רק בחמישי ועד שיהיה תוצאה כבר לא הספיק לפני יום כיפור
מתי נבדקתם?
מיום הבדיקה תספרו 3/4 ימים ותבדקו. אבל רק דרך הקופ"ח. אולי עדיין יהיה סיכוי.
לא יזיק.

ר

רק ילדה;)

אורח
כאחת שמתעסקת בזה. אמרו לי שיש הוראה אפילו על אחד מבני המשפחה. זה רק לא ירד לשטח. זה נכון?
הבנתי שדיברו על זה בשבוע שעבר אבל עדיין לא מיושם.
לעניות דדעתי בגלל העומס הרב במלוניות כבר ככה והחגים שמעכבים שחרורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה