דיון זה היה משפט חזק.

מצב
הנושא נעול.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
גם אני חיכיתי ליוזבד (אפילו כתבתי על זה משהו, והתברר שהוא יצא שבוע שבועיים אחר כך...), והסדרה טובה.
ועדיין, היא זוכה להרבה יותר מידי מקום, וזו ממש דעה סובייקטיבית. מאוד חסרים לי בספרים האלו דברים מסויימים, ויש לא מעט אחרים שמפריעים, כך שלמרות שהיא בהחלט יצירת מופת - היא רחוקההה משלמות.
זו פשוט ספרות משובחת והיא דוחקת בהרבה את רוב הספרות הבינונית ומטה. לו היו עוד כמה ספרים כאלו, משובחים, מנופים, שעשו עליהם עבודת תחקיר יסודית לפני כתיבתם מכל הבחינות (הסטורית, התנהגותית, רגשית, חברתית, מנטלית) - יתכן והם היו תופסים במה לא פחות מהסדרה של מיה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בכתיבה סתמית אני מרשה לעצמי לחרוג מן הכללים
כתיבה סתמית או כתיבה בהזמנה ובתשלום. מה את חושבת, כשלקוח מזדמן יראה את הכתיבה הסתמית והשגויה?
איך כתב @גדי פולק בפורום איור, בראיון עימו: (ציטוט לא מדוייק) "אני לא אלך ואספר ללקוח שעשיתי עבודה בינונית בגלל שלא שלמו לי כפי שמגיע לי... הוא רואה ומתרשם ממה שהוא רואה, ותירוצים לא מעניינים אותו."

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זו פשוט ספרות משובחת והיא דוחקת בהרבה את רוב הספרות הבינונית ומטה. לו היו עוד כמה ספרים כאלו, משובחים, מנופים, שעשו עליהם עבודת תחקיר יסודית לפני כתיבתם מכל הבחינות (הסטורית, התנהגותית, רגשית, חברתית, מנטלית) - יתכן והם היו תופסים במה לא פחות מהסדרה של מיה.
זו ספרות מוסר משובחת, עם דמויות מדוכאות ועמוסי לבטים פנימיים נוקבים ומייסרים נוסח נובהרדוק. כז׳אנר הזה הספרות שלה מעולה. ספרות כייפית ועליזה זה לא.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כתיבה סתמית או כתיבה בהזמנה ובתשלום. מה את חושבת, כשלקוח מזדמן יראה את הכתיבה הסתמית והשגויה?
איך כתב @גדי פולק בפורום איור, בראיון עימו: (ציטוט לא מדוייק) "אני לא אלך ואספר ללקוח שעשיתי עבודה בינונית בגלל שלא שלמו לי כפי שמגיע לי... הוא רואה ומתרשם ממה שהוא רואה, ותירוצים לא מעניינים אותו."
ב'כתיבה סתמית' התכוונתי להודעה כמו זו שאני כותבת עכשיו ולא לסיפור/שיר, אפילו שאכתוב לעצמי, ועל זה הדרך.
כמובן שאני לא אכתוב שגיאות רציניות אבל להחסיר נקודה לא מפריע לי..(.)

נערך לאחרונה ב:

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
"אני תמיד ידעתי את הסוף לכל סיפור. ממנו הרי התחלתי".
טוני מוריסון

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
"לא, אתה בכלל לא כזה רשע. אתה פשוט אוהב את החושך"
שירה גאולה לאפולו
נועה ירון-דיין

נערך לאחרונה ב:

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
חומות נועדו לבדוק עד כמה אתה מוכן להשקיע כדי לעבור אותן.
- גם שם /// חסיה ברטלר -

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נערך לאחרונה ב:

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
'שירה גאולה' זה ספר חשוב ומומלץ מאוד, אך לא הייתי מחייב אדם מן השורה לקרוא אותו, רק מי שעוסק או הורה לנוער מתמודד.
או מתמודד בעצמו.
ואגב, מתאים יותר לאשכול ביקורת, אבל מי שקורא אותו בתור כלי עזר, זה יכול לעזור בהבנת הנושא, הפתרון די מאכזב וקצת מצומצם לדעתי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה