זה באמת עובד! קבלו את אתר הקאשבק המומלץ שלי

מצב
הנושא נעול.

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נרשמתי לפני איזה חודש לאתר קאשבק, וסופסוף ראיתי בחשבון את הכסף הנכסף...
מעלות האתר: עד עשר אחוז החזר באיביי, אפשרות לצרף חברים מאד בקלות וקבלת תשואה, עברית מלאה מלאה, וכמובן - הם באמת מחזירים כסף..
מצרפת קישור לאתר
https://konim.uno/?referrer=23432

הרשמו, שתפו, ותרוויחו.

• תודה
Reactions: fix

מבין מקצועי

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נכון שזה מחזיר כסף, אבל לדעתי יש אתר שמביא לך החזר שלא היה מעולם, כל חבר חדש שמצטרף וקונה ב25 דולר מקבל בחזרה 10 דולר!!! אם תקנה דרך האתר הראשון שמחזיר לך 10 אחוז תקבל שתים וחצי דולר.
אבל האתר שאני מביא עכשו מומלץ רק לקניה הראשונה, לקניות הבאות מומלץ לקנות באתר אחר, כיון שההחזרים שם לא גדולים, זה טוב לפעם הראשונה.
אפשר למשוך כסף מ 5.5 דולר זאת אומרת שתוכל למשוך את ה10 דולר בלי לקנות עוד דברים, מקבלים את ישיר לחשבון הפיפאל שלכם, האתר הוא באנגלית אבל אפשר לתרגם את האתר דרך גוגל.
ואני מזכיר שבקניות הבאות מומלץ לקנות באתרים האחרים.
https://www.ebates.com/r/050415?eeid=28187

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כן, רק שים לב שאתה צריך לעשות את הקניה בתוך שלוש/ארבע ימים מאז שנרשמת. אחרי כמה ימים הקופון הזה של העשר דולר מתבטל... [וכמה אנשים עושים קניה של 25 דולר בתוך שלוש ימים מאז שנרשמו???].
תכל'ס, האם הרווחת כסף מהאתר ההוא, או שרק התרשמת? אני בכל אופן מאד מרוצה מהאתר שהבאתי. אין לי שום בעיה שירשמו כולם לאתר שציינת אליו [גם אני רשומה אליו], רק צריך לקחת בחשבון מה שכתבתי.

מבין מקצועי

משתמש רשום
המשתמש נחסם
אני הרווחתי עשר דולר מהאתר הזה, היכן כתוב שם שצריך לעשות את הקנייה שלוש ארבע ימים מההרשמה???

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה מה שהופיע לי מיד אחרי שנרשמתי.

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 23.8 · צפיות: 37

מבין מקצועי

משתמש רשום
המשתמש נחסם
ואני אומר עוד פעם, אחרי הקנייה הראשונה באמת כדאי להשתמש בקישור שהבאת.

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעניין מאד... כנראה שהבעיה עם התאריך קשורה לתרגום של גוגל. בכל אופן אם כמו שאמרת שאפשר עד שלשו חודשים אז באמת זה מומלץ למי שמזמין בעשרים וחמש דולר בשלש חודשים, וחבל שלא ידעתי מזה עד עכשיו..

מבין מקצועי

משתמש רשום
המשתמש נחסם
השירות לקוחות מעולה ממש, מאוד מומלץ לקנייה הראשונה, זה פשוט יוצא ששילמו 15 דולר במקום 25 דולר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה