זהירות, שלא תפולנה בפח

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
יש מכללה בירושלים, לא רוצה לנקוב בשמה, שמלמדת כל מיני מקצועות של אמנות ביניהם אפטר אפקטס.
אני התחלתי ללמד שם לתומי, למזלי, הזהירה אותי אחת המרצות שם בקורס ליד. שהתשלום שם מגיע באיחור ניכר או לא מגיע בכלל.
אני אישית הפסקתי ללמד אחרי החודש הראשון מיד. אבל, אחרי הבטחות וכו'... נסחפתי ולימדתי כמעט את הקורס (10 מפגשים סה"כ), כשעדיין לא קיבלתי תשלום בכלל.
אני מספרת לכן את הסיפור, כדי שאם יבקשו מכן מילוי מקום של 3 שעורים של סיום קורס אפטר, לטובתכן, תסרבנה.
אלא אם כן, אתן רוצות להתנסות בחוויה של ללמד בחינם, זה נחמד למי שרוצה להוסיף שורות בקורות חיים או שמחפשת לצבור ניסיון
אבל, מי שמחפשת לעבוד בשביל תשלום- שתתרחק משם!
מי שתרצה לשאול פרטים, אוכל לתת לה באישי בלבד!!

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני בהלם
כל כך הרבה הזהרות יש על המקום הזה שאני לא מבינה איך הם עוד ממשיכים
כנראה שהפרירים לא מתים..
כואב הלב עלייך
אחרי כזה מאמץ שעשית עם כל הידע והנסיון הענק שיש לך
מקווה שכן תוציאי מהם את הכסף -
וטוב שאת מזהירה הלאה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
הם לא מצאו פריירית בירושלים, אז, נדדו לבני ברק. מאיפה לי להכיר אותם?!
והם הבטיחו סכום נחמד מאד למפגש, כך, שזו הייתה נראית עיסקה כדאית ממש, ולכן, קל לפול בפח הזה.
אבל, לפחות אתן אל תפולנה בפח!

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא התכוונתי עליך הפריירית,
התכוונתי על אלו שהולכות ללמוד שם
כי היו כאן בפרוג הרבה סיפורים על חוסר היושר והאמינות שלהם :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה