כלי נגינה זהירות נוכלים!!

• פותח הנושא YDB
  • פורסם בתאריך

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זהירות! נוכלים שמוכרים כלי נגינה ברשת.
כתבה שהתפרסמה באתר המנגן למי שקונה כלי נגינה (ולא רק) חייב לראות את הכתבה שלא יפול בפח

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כתבה שהתפרסמה באתר המנגן למי שקונה כלי נגינה (ולא רק) חייב לראות את הכתבה שלא יפול בפח
הזוי!!!

נערך לאחרונה ב:

יאיר לביא

משתמש צעיר
באמת קבוצת נוכלים שמנצלים את התמימות של הציבור!!!! חובה צפייה!!!

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תופעה מוכרת, דרך אגב שימו לב שכל המיילים של המוכר כתובים משונה זה בטח גוגל טרנסלייט....

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
רק מלקרוא את ההודעות מבינים שזה תרגום ולא עברית.
מעולם לא שיחק - המילה PLAY יש לה שתי משמעויות: 1. לנגן 2. לשחק
דוג' נוספת המילה TABLET- יש לה שתי משמעויות: 1. טאבלט 2. טבליה (תרופה) ובמקרה הזה השתמשו ברבים טבליות.
ואני כבר לא מדברת על הטיות נכונות של יחיד ורבים שייכות וכו'

Perfect Music

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יצרתי קשר איתם במייל, אני מדבר אנגלית, אבל גם באנגלית הם השתמשו בגוגל טרנסלייט.... זאת אומרת שהם בכלל ממוקמים באיזושהיא חור נידח בקצה העולם, אי אפשר לשלם בפיי פאל, כי אם ע''י ביטקוין, או העברה דרך western union, אחרי שדיברתי איתם הלוך ושוב, ביקשתי מהם כתובת IP לאתר, אך כמובן שהכתובת שהם נתנו לי לא עבד, הם גם נתנו לי כתובת באריזונה, אך תוך 2 דקות שלחתי להם תמונה ופרטים אודות הכתובת שהם נתנו לי, זה היה בכלל של חנות cosco, כתבתי להם שאני ממש מת כבר למסור את כל הפרטים והתכתובת לFBI, ואז הוא שלח לי מייל RUN FOR YOUR LIFE.........
בתוספת כמה תמונות לאיום.......

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יצרתי קשר איתם במייל, אני מדבר אנגלית, אבל גם באנגלית הם השתמשו בגוגל טרנסלייט.... זאת אומרת שהם בכלל ממוקמים באיזושהיא חור נידח בקצה העולם, אי אפשר לשלם בפיי פאל, כי אם ע''י ביטקוין, או העברה דרך western union, אחרי שדיברתי איתם הלוך ושוב, ביקשתי מהם כתובת IP לאתר, אך כמובן שהכתובת שהם נתנו לי לא עבד, הם גם נתנו לי כתובת באריזונה, אך תוך 2 דקות שלחתי להם תמונה ופרטים אודות הכתובת שהם נתנו לי, זה היה בכלל של חנות cosco, כתבתי להם שאני ממש מת כבר למסור את כל הפרטים והתכתובת לFBI, ואז הוא שלח לי מייל RUN FOR YOUR LIFE.........
בתוספת כמה תמונות לאיום.......
אמאלה... למרות שסביר להניח שזה איום ריק מתוכן בכל אופן לא הייתי רוצה לנסות, ברררר.

Perfect Music

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אמאלה... למרות שסביר להניח שזה איום ריק מתוכן בכל אופן לא הייתי רוצה לנסות, ברררר.
לא נשארתי חייב.........
למרות שזה לא היה חכם מצידי...... באינטרנט אי אפשר לקחת סיכונים, יש הרבה אנשים מסוכנים, למרות שההרגשה שלי היא שהאנשים המסוכנים עושים כסף בדרכים אחרות...... (ויותר חכמות....)

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
התופעה מוכרת כבר הרבה זמן והם כבר שנתיים מפרסמים באתר שנקרא AD של יד שניה...
תראו שם ג'נוס ב2500 שקל וכדו', גם אני הכתבתי איתם עד שהגיעה הסיטואציה שהם קיללו אותי במייל בקללות שראויות למי שמנסה לגנוב כסף באופן בוטה שכזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה