מידע שימושי זהירות- חרקים!!

מאמרים אחרונים

הטעות הגדולה ביותר שבעלי עסקים עושים
יש אשליה כזאת, שבעל עסק חושב, יש לי מוצר מדהים ואתר נפלא, עכשיו אפשר לנפוש באיים הקריביים והלקוחות יזרמו אליי כמו מים. רוב בעלי העסקים יכולים...
לצלם בליגה של הגדולים – בלי להשקיע בסטודיו משלך
צלמת מוסמכת? צלם מקצועי? הסטודיו להשכרה לצלמים יגשים לכם חלום של תמונות * ציוד תאורה מתקדם * מאות אביזרי אמנות ואווירה * מניפת רקעים * מעולם לא...
אלתר ספרים עושים בית הספר לקפסולות
את איציק אלתר פגשתי ביינות לעשרות ארגזים, קפסולות באריזה, רשימות ממוחשבות, ואתר און ליין המתעדכן כל רגע בהזמנה נוספת. "את רואה? " הזמין אותי...
התחלה >>>
סיפור של תחילת הדרך, במטרה לתת כלי בכל התחלה שהיא… ביצעתי עבודה ללקוח – קטלוג לנעלים, אגב, הלקוח ידע שזה פעם ראשונה שאני עושה את זה וקיבל מחיר...

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
יש לי בארון חבילה של מקרוני פתוחה. כזאת ארוכה שקשה לסגור אותה עם תופסן כי הפתיחה היא מינימלית למעלה
לקחתי ביד קבוצת מקרונים כדי להכניס לסיר ופתאום הבחנתי בכתם שחור. ריווחתי אותם קצת ביד וגיליתי פרפר בפנים.
יש סבירות גבוהה שהוא נכנס אצלנו בבית כי כאמור החבילה הייתה פתוחה ולכן אני מפרסמת את זה לידיעת הציבור. תמיד לסגור חבילות פתוחות בארון ותמיד להסתכל על מה שזורקים לתוך הסיר
בצילום רואים רק את הטשטוש השחור, ההופעה המקורית שלו הייתה עוד פחות ברורה כי ראו רק את ההשתקפות שלו. כשפתחתי שוב את המקרוני כדי לצלם אותו הוא נפל והפסיד סטילס
פרפר.jpg

נערך לאחרונה ב:

מצוי

משתמש פעיל
נראה לי שמדובר בעש (אולי עש הקמח)
קשה להתפטר מהם
יש מלכודות לעש
ולשים את כל! האוכל בקופסאות סגורות .
אעדכן אותך יותר מזה
שיש נקודות שחורות קטנות ממש שאם אני לא טועה הן אלו שנהפכות לעש אחר כך
אבל כשהן נקודות זה אולי לא נראה ממש .
תבדקי תבלינים -פזרי על משטח לבן ותראי אם אין נקודות שחורות בין לבין, ותקפיאי תבלינים .

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
נראה לי שמדובר בעש (אולי עש הקמח)
קשה להתפטר מהם
יש מלכודות לעש
ולשים את כל! האוכל בקופסאות סגורות .
אעדכן אותך יותר מזה
שיש נקודות שחורות קטנות ממש שאם אני לא טועה הן אלו שנהפכות לעש אחר כך
אבל כשהן נקודות זה אולי לא נראה ממש .
תבדקי תבלינים -פזרי על משטח לבן ותראי אם אין נקודות שחורות בין לבין, ותקפיאי תבלינים .
מקרר לא מספיק?

חגי פאהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
אחסון ספגטי פתוח הוא קשה. יש באתרי הקניות קופסאות ארוכות שמיועדות במיוחד לזה.

גלוריה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אכן נראה עש הקמח...
כדאי לקנות מלכודות דבק, ולאחסן כל מה שאפשר במקרר.

למעלה