עזרה זבובונים קטנים----

❤יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ניקית עכשיו?

אצלי הם באים אחרי שאני מנקה---אקנומיקה כל השישים הכל מבריק והם באים :(
קטנים שחורים ומחרפנים
לא עוזר לרסס אותם (גם לא לרדוף אחריהם עם בקבוקי ריסוס) פשוט לפתוח חלון ולחכות....

לא מצאתי פתרון סופי
הם מגיעים מהשדות (אני גרה ממש לידם)

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ומעצבנים.

יש לי במטבח המון המון.
בדקתי, אין פירות רקובים וכלום.
גם כשאיו כלים בכיור הם באים....

איך מתפטרים מהם?
ניסיתי לרסס ולא הואיל
מהנסיון, לא עזר שום ריסוס וגם לא קוטל יתושים.
צריך למגר אותם ידנית במשך כמה ימים עד שלא נותר להם זכר.
איך עושים זאת? לוקחים תרסיס מנקה חלונות, ומתקרבים (בשקט) לקבוצה שמתקהלת יחד - נותנים כמה ריסוסים רצופים וזה מקרקע אותם על השיש והכיור למשך כדקה, ואז הורגים אותם עם טישו.
כמה נגלות כאלה והם נעלמים לחלוטין תוך כמה ימים (תלוי בכמות).

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איך עושים זאת? לוקחים תרסיס מנקה חלונות, ומתקרבים (בשקט) לקבוצה שמתקהלת יחד - נותנים כמה ריסוסים רצופים וזה מקרקע אותם על השיש והכיור למשך כדקה, ואז הורגים אותם עם טישו.
b0406.gif

משל

משתמש פעיל
שווה לנסות עם קוטל הזבובים "אנטיפליי" - מנסיון שלי ועוד כמה עזר מאד למנוע את הזבובונים אחרי כמעט יאוש מלמגר את המכה. שימי לב זהו תרסיס מיוחד שמיועד לזבובים. לפני שגילינו את האנטיפליי השתמשתי בפטנט אחר שמישהו נתן לי- מורחת שמן על צלחת חד פעמית ותופסת אותם - הם היו נדבקים לצלחת ומתים. אבל זה לא משהו שנגמר באים אח"כ חדשים. מאז שגילו לי על האנטיפליי הגיעה הישועה.

נערך לאחרונה ב:

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
שיטה פצצה להרוג אותם ולנקות אותם מהאזור -
לקחת צלחת חד פעמית למרוח עליה שמן ולתפוס את הג'וקים כמו מטקה, להעיף את הצלחת לכיוון הזבוב הוא פשוט נדבק לצלחת!!
נשמע לא טוב אבל זה עובד מטורף - אחרי שלומדים את הרעיון תוך רגע כל הג'וקים מתים והמטבח נקי!!!!

honey

משתמש פעיל
בדיוק ראיתי סרטון ויראלי איך למגר אותם. לשים בכוס קצת חומץ תפוחים לעטוף בנילון נצמד ולחורר את הנילון חורים יחסית גדולים. הזבובנים נמשכים לריח הדוחה של החומץ תפוחים ושוקעים להם שם למוות.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שיטה פצצה להרוג אותם ולנקות אותם מהאזור -
לקחת צלחת חד פעמית למרוח עליה שמן ולתפוס את הג'וקים כמו מטקה, להעיף את הצלחת לכיוון הזבוב הוא פשוט נדבק לצלחת!!
נשמע לא טוב אבל זה עובד מטורף - אחרי שלומדים את הרעיון תוך רגע כל הג'וקים מתים והמטבח נקי!!!!
יפה...
אז אני ברעיון הזה עושה תוך כדי שטיפת כלים, תופסת אותם, והם בשניה נדבקים לקצף סבון שעל היד..

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כבר כתבתי באשכול אחר
לי עזר מאוד "ציק צ'ק ג'וק"
רססתי לפי ההוראות , בעיקר בחור הניקוז בכיורים
ו.. ראיתי ישועות!!!
זה היה בגדר פלא וגם נס אחרי תקופה שהשתגעתי מהם וכלום לא עזר.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לי עזר מאוד "ציק צ'ק ג'וק"
משהו מזה? איזה בדיוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה