ותשואה ברוב יועץ ...

עוף החול

משתמש פעיל
רציתי לעורר על כל הנידון לגבי איזה גמ"ח יותר משתלם יד שמשון הגמ"ח המרכזי או אושר וכבוד. ונכנסו להשוואות לגבי ההחזרים, התרומה שנשארת והמענק שמקבלים בסוף.
ופלא הוא בעיני על שנשמט מכולם גמ"ח מופלא ללא החזרים, ללא מענקים, וללא תרומות.
שאם אני אכפיל את התועלת האישית שבע"ה תצמח לי מהסיוע שהעניק לי, (לא השלמתי עדיין את התהליכים שהתחלתי בזכותו. בכל אופן תקופת קורונה עם בידוד...) בכמות הפונים. אני מגיע לסכומים דמיוניים.
בלי עמותה, משרד, פרסום/יח"צ.
ואני מתכוון למשתמשת @מקצועי בלבד שהיקפי הסיוע שלה לא נופלים מכל גמ"ח (חשוב) אחר.
ולולא הפעילות שלה כאן מסתבר שלעולם לא הייתי מעלה על דעתי לטפל בנושאים כמו קרן השתלמות ופנסיה.
שרק אחרי שנכנסים לעניינים אלו מבינים איזו משמעות כספית כבדה יש לטיפול או אי טיפול בהם.
אז רק לומר תודה רבה ותזכו למצוות.

פסגות

משתמש מקצוען
פידבק.jpg
נו............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה