התייעצות ושיתוף

האם לרוץ רק עם הסגנון הנ"ל או במקביל?

• סה"כ מצביעים
    24

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כעת אני מצייר לאיזה פרויקט שזה פשוט יצר לי סגנון נחמד שכזה וכייפי,
מה שעוזר לי להספק גדול יותר של ציורים
ולההנות יותר שאני מצייר,

הלקוח מרוצה מהציורים וההספק מצוין.
השאלה היא שאם זה כזה כייפי לי אז אני יתייג את עצמי שזה הסגנון שלי
שכך יכירו אותי שזה מענדי ירוסלבסקי?
או להמשיך להתפזר עם מספר סגנונות?

הערות וההרות בכיף
רק שלפני תקדים מחמאה:).

upload_2019-12-16_14-26-19.png
upload_2019-12-16_14-17-43.png
upload_2019-12-16_14-18-23.png
upload_2019-12-16_14-19-31.png
upload_2019-12-16_14-19-59.png
upload_2019-12-16_14-20-28.png

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שתי הראשונות מקסימות
במיוחד בגלל שכל ציור לעצמו, מכלול הפרטים הוא בסגנון אחיד
ארבעת הציורים הבאים הם בסגנון קצת משולב

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שאני עושה החודש, סטאדי על סגנון של ציורים שהאינק לוקח לי 20 דקות והצביעה עוד 30. עם טיימר והכל, פשוט לראות שמצליחה להגיע ליעד, אחרת זה נשאר תחביב

בנוגע לסגנון והתחייבות לסגנון מסויים, לדעתי לא להגביל בהכרח כסגנון אלא כמוצר. ואם יש לך עוד מוצרים מעולים בארסנל ובסגנונות אחרים (לדוגמא פורטרייטים) אז פשוט להגדיר כמוצר אחר שהלקוח לא יצפה לרנדר מטורף על כל המוצרים. בציור קומיקס בעיני הקושי זה ליצור עולם שלם יש מאין ולצבוע. אם היה צריך גם להוסיף לזה תאורות מטורפות וטקסטורות לא היו קומיקסים בעולם .. ואם ככה מצייר קומיקס אז זה מוצר אחד. והוא מצויין. וזה כבר סגנון אגב שמזהים בקו ובצביעה שזה אתה. הציור בסגנון דומה כזה שלך שהכי אהבתי זה איזה נמל שהעלית לא מזמן שהבנינים הרחוקים היו בתכלת

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
זה מה שאני עושה החודש, סטאדי על סגנון של ציורים שהאינק לוקח לי 20 דקות והצביעה עוד 30. עם טיימר והכל, פשוט לראות שמצליחה להגיע ליעד, אחרת זה נשאר תחביב

בנוגע לסגנון והתחייבות לסגנון מסויים, לדעתי לא להגביל בהכרח כסגנון אלא כמוצר. ואם יש לך עוד מוצרים מעולים בארסנל ובסגנונות אחרים (לדוגמא פורטרייטים) אז פשוט להגדיר כמוצר אחר שהלקוח לא יצפה לרנדר מטורף על כל המוצרים. בציור קומיקס בעיני הקושי זה ליצור עולם שלם יש מאין ולצבוע. אם היה צריך גם להוסיף לזה תאורות מטורפות וטקסטורות לא היו קומיקסים בעולם .. ואם ככה מצייר קומיקס אז זה מוצר אחד. והוא מצויין. וזה כבר סגנון אגב שמזהים בקו ובצביעה שזה אתה. הציור בסגנון דומה כזה שלך שהכי אהבתי זה איזה נמל שהעלית לא מזמן שהבנינים הרחוקים היו בתכלת
זה באמת לקח לי מאוד מהר יחסית... אני שונא קומיקסים זה עבודה קשה ולא מתגמלת תמיד...
הנמל ההוא צייר את זה דוב בער כהן הוא מאוד מוכשר וצייר קומיקסים מאוד מהר.

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

אני היום לא כ"כ שם
השכל משתנה מידי פעם ;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קומיקס זה פשוט זאנר מוכר.. אפשר לקרוא לזה גם צביעה בסגנון cartoony .. אתה פשוט עושה עוד סגנונות שווים וחבל לוותר עליהם בעיני.

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ציורים מאוד יפים! אישית אני חושב ששני הציורים הראשונים באותו סגנון והשאר כמו שאמר\ה
@palm בסגנון משולב

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תסלח לי מענדי שאני מעלה נושא לא קשור ומצד שני זו הדרך היחידה ליצור איתך קשר
אשמח אם תעלה לי את השיר ששרת פאפירוסען ליובאוויטש (בן שש בלבד הייתי אז ...)
את המילים וכן איך אפשר לשמוע את השיר במלואו (אהבתי איך ששרת)
ואגב, ציורים יפים מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה