• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

ושוב פעם....

דגש

משתמש רשום
כן גם אני חסיד גור ומבקש את עזרתכם חברי פרוג להגיע ליעד הצנוע שנטלתי ע"ע להחזקת תורה וחסד

אין זה המקום לרטינות ורכילויות, מי שיש לו שאלות יוכל לפנות אלי באישי ואשמח לענות לו

נא להשאיר אשכול זה נקי

ולזכור שיש בגור למעלה מ 4000!! בחורים שעל כל בחור האיחוד מעביר למוסדות מאות שקלים עבור כל בחור

2800 אברכים שיושבים והוגים בתורה ומקבלים מידי 1 לחודש סכום ישירות לחשבון הבנק שלהם ללא העברת ידים נוספות

מאות יתומים ל"ע שמקבלים במהלך כל השנה עזרה בכל תחום נדרש ואף מעבר לזה

עשרות אלמנות שחוץ מתמיכות לפני חגים וכד' מוצאים אחת לתקופה לאוורור של שבוע, לשאוב כוחות לנסות להמשיך הלאה

והארגון הנפלא "רפואה וישועה" שכל מילה נוספת מיותרת ואני מאמין שכמעט כל אחד כאן מכיר מסביבתו את מעשיהם הדגולים

ולמשל :לראות בחול המועד 300 אברכים עוזבים את הבית והילדים ונוסעים להתמסר לילד אחד שאינו שלהם!! מפעים!!

(כמובן שלילדים אין קשר לחוג או מגזר ורבים מבין הגולשים יעידו)

ועכשיו לתכלית

אין לנו אפשרות תרומה דרך האינטרט רק למי שאין חסימה כלל

אבקש מי שיכול לתרום אפ' סכום מועט שיפנה אלי באישי ואתן לו פרטים איך התרומה תהיה דרכי

תודה רבה מראש
ושתמיד תהיו להיות מצד הנותנים והמעניקים

דגש

משתמש רשום
אני מבקש שוב מי שיכול לתרום דרכי שיפנה אלי באישי
יש לי יעד אישי שהתחייבתי
תודה רבה מראש

חיה קירשבוים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אנו אוספים כסף שהתחייבנו עבור מוסדות גור, שמחזיקה עשרות ישיבות ומוסדות ואברכי כוללים ברחבי הארץ והעולם, בעל מקצוע או בעל עסק שיתרום מעל סכום מסוים יכנס כהכרת הטוב למגזין גדול של פרסומות שיחולק בערב פסח לכל 14,000 משפחות גור בארץ, וכך הרווחת משני הכיוונים. הרוצה לתרום יצור קשר למספר זה:0548471911 תזכו למצוות

דגש

משתמש רשום
הגיעו 36 השעות האחרונות

מי שרוצה לראות חומר וכד' שיפנה באישי

וכמובן גם לתרומות

עוגיות

משתמש מקצוען
איחוד מוסדות גור, המקיים בימים אלו מגבית המונים גדולה, שהיעד שלה הוא 70 מיליון ש"ח. זכות החזקת התורה והחסד בקהילה גדולה וחשובה זו תעמוד לכם לכם ולזרעכם.

מצרפת כאן קבצים להורדה

קבצים מצורפים

• 103 (1).pdf
    3.5 MB · צפיות: 145
  • 102 (1).pdf
    6 MB · צפיות: 142
  • 101 (1).pdf
    22.7 MB · צפיות: 168
  • 104 (1).mp4
    61.3 MB · צפיות: 97
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
פנו אלי כמה מהם שאני מכיר, ואני רוצה לתרום להם רק אם לא הגיעו ליעד איך אני יכול לבדוק את זה?

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
פנו אלי כמה מהם שאני מכיר, ואני רוצה לתרום להם רק אם לא הגיעו ליעד איך אני יכול לבדוק את זה?
לא נראה לי שאפשר לדעת, הם לא משתמשים באינטרנט לצורך פרסום הנתונים וגם לא נראה לי שיהיה מסכים בסוף ההתרמה וגם אם היה לא בטוח שהנתונים אמינים כי השמועות אומרות וכך גם מסתבר שחלק מהתרומות מוזנות למערכת רק בסוף המגבית כדי שאנשים כמוך יתרמו ולא ימתינו לראות אם מגיעים ליעד או לא

נערך לאחרונה ב:

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש איזה קו טלפון כלשהו,
רק שאין לי מושג מהו.

מן הסתם יהיה כאן משהו שידע לעזור עם זה.

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר להתקשר ולשאול אותם
נראה לי יהיה הכי פשוט...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה