ושוב מענק עבודה - שאלה אחרת

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
שלום לכל העוזרים,
מה ניתן לעשות במקרה בו החברה מתעלמת מהבקשה הלגיטימית לקבלת טופס 106 לשנת 2016 שאיתו אוכל לבקש מענק עבודה? מדובר בחברה הקודמת בה עבדתי עד תחילת 2017. פניתי כמה וכמה פעמים להנהלת החשבונות.
יש לי את כל המיילים והשרשורים של הבקשה ועד עכשיו לא קיבלתי שום תשובה.

האם החברה נוהגת שלא כחוק? אני עלולה להפסיד את המועד האחרון - באשכול השכן היה כתוב עד סוף ספטמבר השנה - נשאר לי חודש אחד.

תודה למי שיודע מה ניתן לעשות.

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא נראה לי שצריך טופס כלשהו,
אני הגשתי בקשה, (דרך האתר) ללא שום טופס (הם כנראה יודעים דרך ביטוח לאומי וכו')
וקיבלתי הודעה שאני זכאית ואמורה לקבל.
תנסי גם לשלוח בקשה, לא נראה לי שצריך טפסים באופן הרגיל

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
באמת????? אם כך אז פצצה חבל שלא ידעתי קודם! אנסה. חשבתי כך פשוט משום שאלו היו ההוראות באתר של הסימולטור... אבל שווה לנסות.

עריכה: האם זו שנה ראשונה שלך? נראה לי שנה ראשונה א"א להגיש דרך האתר ואז חייבים את הטופס לא??

עריכה 2: ניסיתי לא הצלחתי הוא טוען שאני צריכה להגיש ידנית. לכן אני זקוקה לטופס...

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
קודם כל, לפי החוק חייבים להעביר טופס 106. אמורים בדר"כ לקבל אותו באזור מרץ אפריל.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mini mouse;n5051471:
באמת????? אם כך אז פצצה חבל שלא ידעתי קודם! אנסה. חשבתי כך פשוט משום שאלו היו ההוראות באתר של הסימולטור... אבל שווה לנסות.

עריכה: האם זו שנה ראשונה שלך? נראה לי שנה ראשונה א"א להגיש דרך האתר ואז חייבים את הטופס לא??

עריכה 2: ניסיתי לא הצלחתי הוא טוען שאני צריכה להגיש ידנית. לכן אני זקוקה לטופס...

למה את צריכה לגשת עם הטופס??
מספיק לגשת לדואר עם ת.ז וצ'ק בלבד!!!!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אכן, יש לגשת לדואר עם ת.ז וצק בלבד.

לאחר הבדיקה שלהם, אם המעסיק עדין לא העביר דיווח מסודר למס הכנסה, אז תצטרכי לפקסס להם טופס 106.

אז כעת גשי לדואר והגישי בקשה.
אל תזניחי את דרישת טופס ה106, הוא חשוב לשמור לעוד מיקרים אחרים לפעמים

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
תודה רבה! אלך לדואר. לא ידעתי שאפשר להתחיל ללא הטופס.
ומה יש עלי לעשות המקרה של חוסר תגובה ודחית הבקשה של הטופס?

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י אחד פלוס;n5051502:
קודם כל, לפי החוק חייבים להעביר טופס 106. אמורים בדר"כ לקבל אותו באזור מרץ אפריל.

זהו הבעיה היתה שבדיוק בחודשים אלו עזבתי את העבודה ההיא. כיצד אני יכולה לעמוד על שלי?

בתוכנית-מרחב אונליין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בתלוש האחרון של העבודה מופיעים כל הנתונים המצטברים. במקרה הדוחק הרשויות מסתפקות בזה.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י mini mouse;n5052271:
זהו הבעיה היתה שבדיוק בחודשים אלו עזבתי את העבודה ההיא. כיצד אני יכולה לעמוד על שלי?

אם אתה עצמאי יש אפשרות להוציא טופס 106 לא דרך המעסיק

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו יודע האם יש בעיה כשאני עצמאית ושכירה יחד?

A052

משתמש סופר מקצוען
אין שום בעיה, אם הגשתם את הדוח השנתי מקוון ובזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה