ושוב- התייעצות מטבח :)

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!!

הכיריים החלביות לשים כאלו אחרי הפינה? זה נח לעבודה?
אכן במטבח פולימרי חשוב הסימטריה, וזה מה שהפריע לי בתוכנית שהכיורים לא צמודים
כדאי לך לנסות
קחי אלמנט או אפילו גליון ניר בגודל הכירה ונסי להניח אותו בפינה של השיש כך תמצאי את המקום הנח ביותר
התנסות במציאות היא הדרך הטובה ביותר להמנע מכשלון
ובכל אופן מכיוון שמדובר בכירה חלבית ולפי הגודל שלה כנראה שהמטבח לא מושתת על בישול חלבי
הכיריים בפינה יספקו את הצרכים וכך תשיגי משטח עבודה מכובד ליד הכיריים שזה יתרון ענק
וכן גם סימטריה מסוימת כשהכיריים תופסות את שני הפינות

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה מינימום רוחב ארון תריס בשביל לא לגנוב מידי הרבה מהשיש? 40? 35?

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מקוה שאני לא משגעת אתכן

יש כמה שינויים .

הלקוחה רוצה כיריים גז לחלבי ובשרי יחד, כך שהם צריכים להיות בין שני הכיורים,
בנוסף חשוב לה ארון למיקסר - הוספתי בקיר הגבוהים, האם רוחב 40 מספיק?
הדלפק הזזנו , כך גם יש גישה לארון אחסון שמאחורי ארון מעילים, ופותר את ענין ה4 צול (מעדיפים שלא להזיז )
לגבי ארון מעילים - האם יש צורך בקיר מפריד בין 2 הארונות או שבנגרות מצרפים את שני הארונות יחד?

הקבלן מתעקש להמשיך את הקיר ישר של האמבטיה מה שיוצא שהארון מעילים מתקטן האם כדאי להתעקש לפי אופציה ו2?

תודה ענקית!
צילום מסך 2021-08-04 020033.jpg

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקוה שאני לא משגעת אתכן

יש כמה שינויים .

הלקוחה רוצה כיריים גז לחלבי ובשרי יחד, כך שהם צריכים להיות בין שני הכיורים,
בנוסף חשוב לה ארון למיקסר - הוספתי בקיר הגבוהים, האם רוחב 40 מספיק?
הדלפק הזזנו , כך גם יש גישה לארון אחסון שמאחורי ארון מעילים, ופותר את ענין ה4 צול (מעדיפים שלא להזיז )
לגבי ארון מעילים - האם יש צורך בקיר מפריד בין 2 הארונות או שבנגרות מצרפים את שני הארונות יחד?

הקבלן מתעקש להמשיך את הקיר ישר של האמבטיה מה שיוצא שהארון מעילים מתקטן האם כדאי להתעקש לפי אופציה ו2?

תודה ענקית!
צפה בקובץ המצורף 942070
ממש אין צורך בקיר בין 2 הארונות, חבל על המקום שהוא תופס.
הכיור החלבי ממוקם מדי בפינה, לא יהיה נח לעמוד לידו ולשטוף כלים. תזיזי אותו יותר לכיוון הארון מיקסר

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי כל היתרון של מיקסר בגובה השיש הוא שיש משטח בשביל לעבוד איתו עליו, אחרת מה הרוחנו.
כדאי להעביר את אחד הגבוהים לסוף השיש. ואז זה ישחרר משטח ליד המקסר. ואת הבשרי למשוך עוד קצת לכוון הפינה.
בצורה הזו משטח החלבי יקטן קצת וזה בסדר ובמקומו תקבלי משטח אפיה.
1628068959723.png

יהודה699

משתמש רשום
אינני מעצב או אדריכל, אבל בשם הריאליות והנוחות, לא הייתי ממקם כיריים ליד המקרר. גם כי זה לא ''בריא'' לבשל בצמוד למקרר וגם כי זה לא נוח לבשל בכניסה למטבח ( כל הסלון יהיה עם ריח של אוכל) לכן - תחליפי בין המזווה והכיריים ( ראיתי שעשית זאת באופציה ד') זאת האופציה הכי טובה שיש בהתאם לנתונים של המטבח הזה. אין חלונות במטבח, כך שאם תמקמי את הכיריים בסמוך לאיזור השירות, גם אף אחד לא רואה שמבשלים וגם כל אדי הבישול מתנקזים החוצה לאיזור השירות. ג.נ - גם אני עשיתי כך במטבח שלי.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי כל היתרון של מיקסר בגובה השיש הוא שיש משטח בשביל לעבוד איתו עליו, אחרת מה הרוחנו.
כדאי להעביר את אחד הגבוהים לסוף השיש. ואז זה ישחרר משטח ליד המקסר. ואת הבשרי למשוך עוד קצת לכוון הפינה.
בצורה הזו משטח החלבי יקטן קצת וזה בסדר ובמקומו תקבלי משטח אפיה.
צפה בקובץ המצורף 942186
תודה!!
כמה צריך להרחיק את הכיור מקיר?

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori

איך התוכנית כעת? מפריע לי שהכיריים זזו, כי רציתישהם יהיו ממורכזים (מטבח פולימרי)

צילום מסך 2021-08-04 133108.jpg

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori

איך התוכנית כעת? מפריע לי שהכיריים זזו, כי רציתישהם יהיו ממורכזים (מטבח פולימרי)

צפה בקובץ המצורף 942212
לדעתי המטבח כולו מתפקד מצוין כרגע (חוץ מהכסא שליד הקולטן אלא אם את מתכונת שרק יעמוד שם וכשירצו להשתמש בו יעבירו לראש השולחן). הכיור החלבי צריך להזיז 5 ס"מ ימינה. בשביל פינה.
לגבי העיצוב אני פחות יודעת לענות. לדעתי תתחילי לבצע פריסות ותראי איך זה מתקבל ואם את יכולה לחיות עם זה.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש אין צורך בקיר בין 2 הארונות, חבל על המקום שהוא תופס.
הכיור החלבי ממוקם מדי בפינה, לא יהיה נח לעמוד לידו ולשטוף כלים. תזיזי אותו יותר לכיוון הארון מיקסר
מנסיון אישי זה נח מאד לשטוף כך כלים רק שהפינה קצת נאבדת ומשמשת יותר ליבוש כלים גדולים או לחילופין לארון מיקסר או בר מים
האם לא כדאי לך להחליף בין החלבי לבשרי?
תוכלי לדחוף את הכיריים לכיוון הכיור החלבי (הבשרי לשעבר) ולקבל משטח עדודה גדול לבשרי
בעקרון לחלבי צריך הרבה פחות
אלא אם הלקוח רוצה אחרת

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori
תודה על המשוב!!

הזזתי בהתחלה את הכיור והחזרתי, אזיז חזרה
ראיתי את הכסא הבעייתי, יעמוד שם ושירצו לבת יעברו קדימה

A&Y BC

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אפשר גם חוות דעת ממישהו על ההדמיה להלן:
הכיור הימני מתחלף עם היחידת מגירות שלידו כך שהכיור הימני יעמוד ליד הכיריים.
וכן הקלאפה הימנית אמורה להיות קצת יותר גדולה.
חוות דעתכם?
1663714135818.png

די דחוף לנו....

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין מקום במטבח הזה לכיורים מרוחקים
זה פוגע במשטחי העבודה

נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הכיור הימני מתחלף עם היחידת מגירות שלידו כך שהכיור הימני יעמוד ליד הכיריים.
אין משטחי עבודה בין הכיריים לכיורים?o_O
זה המשטח הכי שימושי!
את הכיור הבשרי תסובבי למגירות בסיבוב.
את הכיריים בערך 50 ימינה
את הכיור החלבי כמה שניתן שמאלה

עריכה- אני רואה שבצורה כזאת הכיור הבשרי מגיע עד לקצה.
אולי תעלי את כל התוכנית של החדר/האזור ונראה אם ניתן להאריך את השיש בסיבוב ב20 סמ לפחות

A&Y BC

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצ"ב
אשמח לשמוע חוות דעת

קבצים מצורפים

• 1664741837752.png
    1664741837752.png
    KB 205.8 · צפיות: 14

A&Y BC

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הענין הוא שזה יגזול מידי הרבה מקום מאזור המגורים. אני לא באמת מתכננת לסדר את הסלון/ פינת אוכל/ פריה בצורה הזו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה