ושוב בנושא המטבח

• פותח הנושא nar
  • פורסם בתאריך

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יותר עמיד קוריאן או אבן קיסר?

לא הייתי לוקחת קוריאן למטבח פעיל.
נכון שאפשר ללטש, אבל לא נראה לי שעושים את זה על בסיס שבועי ;)

כבר כתבתי את המלצתי - משטח גרניט פורצלן מעולה למשטח לבן, ובעיני שווה את ההשקעה בהחלט.
איזו חברה - יש לי ניסיון אישי ומלקוחות שמרוצים מאד מלמינם, אין לי המלצות ישירות של חברות אחרות, ודווקא אשמח מאד לשמוע מניסיון.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שהתגוובות שם ישנות מאד, ואז היה ספק אחד בלבד ללמינם בארץ, וגם אני סבלתי ממנו משירות לא משהו בלשון המעטה...

אכן יש נק' תורפה ללמינם שעלול להישבר בפינות. אבל אגיד לך מניסיוני של שנתיים של מטבח פעיל מאד ב''ה, והשיש לחלוטין כמו חדש.

תמונה את יכולה לראות כאן

יש לי תמונות נוספות של לקוחות, אבל בלי אישור פרסום. אז אם תרצי - תשלחי מייל באישי ואשלח לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה