מידע שימושי ועוד על טיפול ריגשי

גיטי ל.

משתמש מקצוען
.שנה שעברה עברתי טיפול בשם "המסע" שפיתחה ברנדון בייס
הטיפול עצמו טיפול מדהים בדמיון מודרך שמרפא את שורש הנשמה ופתר לי בעיות אמיתיות בגוף ובנפש.
היתה לי סייעתא דשמיא גדולה גם אצל המטפלת שנתנה יחס אחמ"י ממש.
היתה קשובה מקצועית זמינה ונתנה תמורה מלאה לתשלום הלא גבוהה שדרשה.
היא מטפלת בעוד שיטות ונתנה לי כמה טיפולים לפי הצורך.
מה שטוב בשיטה הזו שלא צריך סידרה כדי לראות תוצאות. טיפול אחד ונולדת מחדש. מעוניינת להמשיך, את יכולה אך לא חייבת.
אני ממליצה לכל אחת שמעוניינת לפנק את עצמה ולתת לעצמה את הטוב ביותר ללכת על סגנון טיפול כזה
יש מטפלות טובות וכדאי לברר על זה
מי שמכירה וטיפלה בזה, אשמח אם תעלה רשמים לתועלת הציבור.

נערך לאחרונה ב:

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא מכירה את השיטה ולא את המטפלת.
סליחה שאני צינית ומקררת שמחות .
נשמע לי לא רציני ופגישה אחת נולדת מחדש.
יתכן שהבעיה לא משמעותית שפגישה אחת של תשומת לב אכן פותרת את הענינים
יש הרבה מטפלים שעושים עניין ענק מבעיה לא משמעותית, מאריכים את הטיפול מבלי לראות את הסוף. וזה מייאש והופך את המטופל לתלותי.

זה נשמע יפה ואמין אם המטפלת מזהה שהבעיה לא משמעותית, ונותנת לה את האפשרות לצאת ממנה בקלות. או שעוזרת לה למצוא דרך להתמודד, ובלי למשוך סתם.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
יש הרבה מטפלים שעושים עניין ענק מבעיה לא משמעותית, מאריכים את הטיפול מבלי לראות את הסוף. וזה מייאש והופך את המטופל לתלותי.

זה נשמע יפה ואמין אם המטפלת מזהה שהבעיה לא משמעותית, ונותנת לה את האפשרות לצאת ממנה בקלות. או שעוזרת לה למצוא דרך להתמודד, ובלי למשוך סתם.
בפגישה אחת???
אין חיה כזו!

הטיפול הכי קצר שאני מכירה זה 12 מפגשים והוא מאד מאד מוגדר

סמינר דוד

משתמש מקצוען
הכותבת, כתבה שהיו לה כמה טיפולים, לא רק אחד. אלא שאין צורך בסידרה.

ועם זה אני מסכימה.

לא תמיד צריך טיפולים, אלא צריך עזרה, הבהרות, נתינת כוח, עידוד, ועוד כמה דברים שאינם טיפול ממש. ובשביל זה מספיק שיחת טיפול או שיחת עזרה, תקראי לזה איך שתרצי.

אני לא חושבת שכל מקרה שנכנסים למטפל, צריך להתקע שם לסידרה. כל מקרה לגופו.

גיטי ל.

משתמש מקצוען
לא מכירה את השיטה ולא את המטפלת.
סליחה שאני צינית ומקררת שמחות .
נשמע לי לא רציני ופגישה אחת נולדת מחדש.
יתכן שהבעיה לא משמעותית שפגישה אחת של תשומת לב אכן פותרת את הענינים
טוב, כדאי שתבררי.
הטיפול הוא לא סטנדרתי ולא שעת מפגש והביתה...
זה טיפול שאת נמצאת עד שנגמר, לי לקח המסע הראשון שלוש שעות
מסע עמוק וניקוי חזק של הנפש פנימה
חוויה שאי אפשר לתאר את עוצמתה.
ובאמת צריך להגיע ממקום שרוצה לעזור לעצמי ולעשות עבודה אמיתית
אם לא, זה לא שווה את המאמץ.

גיטי ל.

משתמש מקצוען
לא תמיד צריך טיפולים, אלא צריך עזרה, הבהרות, נתינת כוח, עידוד, ועוד כמה דברים שאינם טיפול ממש. ובשביל זה מספיק שיחת טיפול או שיחת עזרה, תקראי לזה איך שתרצי.
זה לא טיפול דיבורים הבהרות והסברים
זה דמיון מודרך.
צוללים בהדרכה של המטפלת למסע פנימי, עושים עבודה אישית וכשמוכנים, יוצאים חזרה נקיים יותר
כשבררתי על הטיפול הזה, אמרה לי מטפלת רגשית שהתייעצי איתה, שכל טיפול שארצה לעשות, עדיף לעשות קודם "מסע" כי אז הנש נקיה ונקודת ההתחלה שלי תהיה גבוהה יותר.
קיבלתי על זה המון המלצות, אבל באמת לא כל אחת מסוגלת לעשות עבודה אמיתית מול עצמה.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האשכול הזה הוא ממש מ.ש.ל. לאשכול הקודם על מטפלים רגשיים חסרי הסמכה נאותה.
"הטיפול עצמו טיפול מדהים בדמיון מודרך שמרפא את שורש הנשמה ופתר לי בעיות אמיתיות בגוף ובנפש"
"צוללים בהדרכה של המטפלת למסע פנימי"

האם צריך לכתוב משהו נוסף?

ועל זה נאמר, "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם". סליחה על המילה, זה הציטוט...

מצוי

משתמש מקצוען
האשכול הזה הוא ממש מ.ש.ל. לאשכול הקודם על מטפלים רגשיים חסרי הסמכה נאותה.
"הטיפול עצמו טיפול מדהים בדמיון מודרך שמרפא את שורש הנשמה ופתר לי בעיות אמיתיות בגוף ובנפש"
"צוללים בהדרכה של המטפלת למסע פנימי"

כדי לשלול משהו ,את צריכה להכיר לעומק .
אני מכירה את שיטת המסע והיא עוזרת לפתרון רגשי ופיזי בצורה מדהימה !!!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
שימו לב משהו מענין !
תמיד יהיו ניקים חדשים או שנרשמו מזמן וממש לא פעילים שמתעוררים בדיוק כשצריך להביא הוכחות ולהצדיק פותחי אשכולות תמהוניים.

רק בקשה אחת מה מטרות אשכולות כאלו. למען ה'???
מי מרוויח מזה?
בעלי מקצוע שרלטניים?
אנשים מתוסכלים המחפשים הכרה ולצורך כך פותחים עוד ניק ועוד ניק ועוד ניק בשביל לעודד את עצמם?!

אולי שילכו פעם אחת לטיפול אמיתי וכך ייטב להם באמת.
ויש כאן כמה ניקים שיוכלו לעזור לכם באמת בלמצוא אנשי מקצוע רציניים ומקצועיים.

הדברים נכתבו בציניות גמורה
וכדאי לדעת שבכל ציניות מסתתרת אמת כאובה.

גיטי ל.

משתמש מקצוען
לא הבנתי
אם הדברים נכתבו אלי אשמח לתקשר איתך באישי
אם הייתי רוצה לפרסם, הייתי מביאה שם של מטפלת או צורת התקשרות
אבל הדברים נכתבו כי טיפלתי,נהנתי,אני חושבת שיש כ"כ הרבה אנשים שמסתבכים עם התלבטויות של מי יטפל ואיך,ולכן נתתי כיוון נוסף של טיפול שלא כולם מכיריפ.
תדעו שיש כזה יפול. תבררו עלין, ומי שצריך, שילך ויהנה.
נטו אהבת ישראל ורצון להועיל.

גיטי ל.

משתמש מקצוען

חבל,
את לא מכירה, למה את שוללת משהו שאין לך מושג בו?
איך את נותנת לעצמך להרוס לאחרים?
תחשבי שמישהו רוצה טיפול ובגלל הערה של משהי מצומצמת הוא נמנע?
אולי תבררי קודם.
אני בטוחה שיש עוד חוץ ממני שמכירים כאן את השיטה, תעלו רשמים ותעזרו למי שצריך.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל,
את לא מכירה, למה את שוללת משהו שאין לך מושג בו?
איך את נותנת לעצמך להרוס לאחרים?
תחשבי שמישהו רוצה טיפול ובגלל הערה של משהי מצומצמת הוא נמנע?
אולי תבררי קודם.
אני בטוחה שיש עוד חוץ ממני שמכירים כאן את השיטה, תעלו רשמים ותעזרו למי שצריך.

משום לא תעמוד על דם רעך. דם הנפש וממון.

גיטי ל.

משתמש מקצוען
רקע מדעי לשיטת "המסע"
ד"ר דיפאק צ'ופרה, אנדוקרינולוג שחקר את תחום ריפוי הגוף נפש, בדק את התהליך
שעוברים אנשים שנרפאו בכוחות עצמם ממחלות קשות. במסגרת המחקר העלה שאלה:
אם תאי הכבד מתחדשים כל שישה שבועות, מדוע סרטן בכבד אינו נעלם עם התחדשות
התאים?
מסקנתו שמאוששת במחקרים נוספים היא שהתאים החולים מאחסנים
בתוכם זיכרונות ישנים וטראומתיים, ולפני שהתא הנגוע מת, הוא מעביר את הזיכרון התאי לתא
החדש שנוצר, וכך ממשיך דפוס המחלה.
לטענתו, מי שמצליח לרפא את עצמו, התערב בדפוס הזה ושחרר את הזיכרונות
הטמונים בו. השחרור הזה מאפשר צמיחה של תאים חדשים ובריאים שהחליפו את
התאים החולים.
בכל אחד מאיתנו שוכנת חוכמה פנימית הגורמת ללב לפעום, לתאים להתחדש ולנשימה
להתרחש גם בשנתנו. אפשר להגיע אל החוכמה הזו, לבטוח בה ולגלות זיכרונות רגשיים
המאוחסנים בתאי גופנו.
סליחה אמיתית שלמה לכל הדמויות המעורבות בזיכרונות הרגשיים גורמת לגוף לייצר
באופן אוטומטי תאים חדשים בריאים.
רק כאשר נבין את השיעור שהמחלה או החסימה הפיזית באו ללמד אותנו, ונשחרר את
הנושאים הרגשיים שנאגרו בגוף, תתאפשר החלמה אמיתית בכל הרמות: פיזית, רגשית
ורוחנית. המשותף לכל האנשים שריפאו את עצמם הוא ההצלחה לגעת בשקט ההוויה
(בתבונה הנצחית, בחוכמה שמעבר לתודעה) ולשחרר זיכרונות שהיו מאוחסנים ברמה
התאית.

"המסע" משחרר מחסומים השמורים ברמה התאית שיכולים להתהוות בפני חוויות
יומיומיות וטראומות. הוא גורם לנו לגלות את השלווה והאהבה שחייה במרכז ישותנו,
ולשחרר כל מה שהיא לא….ולתת לזה לחיות את חיינו.
מחקר שהועמד לפרס נובל גילה איך הרגשות שלנו משפיעים עלינו ברמה התאית.
אם טראומה ורגשות לא נפתרים, הם נשמרים פיזית כזיכרון תאי ויכולים להוביל למחלות
שנים אחרי שקרה האירוע הראשוני.
("מולקולות של רגשות" "Molecules Of Emotion " ד"ר קנדיס פרת)

רוב תכונותינו ואופיינו "נלמדו" מגיל צעיר. ברגע שהתגבשו, אנו נוטים למשוך אלינו
חוויות שמאמתות את האמונות השליליות שלנו לגבי עצמנו. דרך המסע אנו חושפים
ומשחררים תבניות התנהגות שליליות וישנות אלו. המסע עזר להמוני אנשים להשתחרר
מנושאים קשים ,עמוקים ולא פתורים: כעס, פחד, דיכאון, צער, חרדה, התמכרות, רגשי
נחיתות, פחד מכישלון או כל אתגר רגשי או פיזי אחר בחיים. אפילו מחלות גופניות
קשות יכולות להיפתר במסע הפיזי. ברגע שזיהית את שורש הנושא הרגשי או הפיזי,
התהליך יוביל לריפוי ושחרור ברמה התאית.

שיטת "המסע" לילדים
שיטת "המסע" נמצאה כמתאימה ויעילה מאד לעבודה עם ילדים, שיטה שיכולה לסייע
באתגרים רבים ומגוונים. מקצת מהנושאים שניתן לעבוד איתם עם ילדים בעזרת
"המסע" הינם אתגרים פיזיים שונים, הפרעות קשב ריכוז, אתגרי התנהגות, אתגרים
שקשורים למערכות יחסים במשפחה ועם החברים, קשיי התבטאות ועוד.

ברנדון בייס, מייסדת שיטת "המסע", פיתחה עבור הילדים תהליך מיוחד שהותאם
עבורם. הילד נכנס למעין הרפתקה מרתקת שדרכה הוא חושף את שורש הבעיה ממנה
הוא סובל, משתחרר ורוכש כלים להעצמה אישית. בעזרת דמיון מודרך הילד נהנה
מסיפור המסע ותוך כדי התהליך הוא משחרר חסימות שונות רגשיות ופיזיות בדומה
למה שקורה אצל המבוגרים בתהליך "המסע".
הילד יכול תוך כדי התהליך "לטייל" בעזרת הדמיון המודרך בתוך גופו ולהגיע למקומות
שונים בגוף שבהם יש חסימה . התהליך "מציף" אצל הילד רגשות וזיכרונות אשר כלואים
אצלו וכעת יכולים להשתחרר בזכות התהליך. הילד יכול להיעזר בתהליך גם בחוכמה
הטבעית שלו וגם בכלים זמינים נוספים. בזכות התהליך,יכול הילד לטפל באופן מעשי
ויעיל באתגרים השונים בשלבים מוקדמים, לפני שהם "נצרבים" אצלו והופכים לאמונות
מגבילות ודפוסי התנהגות ותפקוד בעייתיים שיוצרים קשיים בחייו בהמשך.
עם התקדמות התהליך יכול הילד לראות את השינוי שחל במראות המאיימים שפגש
בתחילת התהליך וממש לחוות את השינוי, כאשר המראות שהוא רואה בתוך גופו
משתנים והופכים לחיוביים יותר. כש"התמונה" הופכת לתמונה יפה, נעימה ומשמחת .

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה אמיתית שלמה לכל הדמויות המעורבות בזיכרונות הרגשיים גורמת לגוף לייצר
באופן אוטומטי תאים חדשים בריאים.
זה משהו בודהיסטי.
הוא היה מנהיג רוחני וצריך להיזהר מעבודה זרה
אם הבנתי נכון, כח הריפוי בתהליך "המסע" - הוא סליחה.
ובשביל לדעת שרגשות שליליים משפיעים על תאי הגוף ושסליחה היא חיונית לאיכות חיים רגשית ופיזית, לא צריך שדיפאק צופרה או אברא קדברא יגלו גם הם את זה, כי במקורותינו הקדושים זה כבר מובא לפני אלפי שנים: (ואלו רק דוגמאות ספורות...)

• "חיי בשרים לב מרפא ורקב עצמות קנאה" (משלי יד ל) וכפירוש המפרשים שם. כי האדם שליבו רפוי לסלוח מאריך ימים ובונה את חייו שלו, ואילו האדם המלא רצון לנקום על אשר נעשה לו, ואינו נכון למחול - נרקבים עצמותיו.

רש"י: חיי בשרים לב מרפא. לב בשר שהוא רופא את הרעה ועובר על מדותיו הוא חיי בריותיו של הקב''ה שהן בשר ודם: ורקב עצמות קנאה. אדם בעל חמה רקבון עצמות הוא לכל.

מצודת דוד: חיי בשרים מי שיש לו לב רפוי ואינו מקשה לבו לנטור קנאה הוא לו לחיי בשרים כי לא ידאג איך ובמה ינקום נקם אבל המקשה לבו ונוטר קנאה הוא סבה להביא רקבון בעצמותיו להתמדת הדאגה.

רלב"ג: חיי בשרים הנה הלב שהו' מרפא ונותן רפיון ומרגוע לכעסו הוא חיי בשרי' כי בזה תועלת לו לשמרו מהפעלות הכעס ובו ג''כ תועלת לשמרו מהרע שימשך ממנו לו ולזולתו ולז''א כי הוא חיי בשרי' ואמנ' לב קנאה ושנאה הוא מבלה גם העצמו' לרוב שיגיע הרע ממנו

• אמרו חז"ל (מגילה כח, א) שאלו תלמידיו את רבי נחוניא בן הקנה: במה הארכת ימים? אמר להם: מימי לא נתכבדתי בקלון חברי ולא עלתה על מיטתי קללת חברי. פירוש המאירי: שלא היתה קללת חבריהם עולה עמהם על מיטתם אלא מוחלין מיד לכל מי שציערם.

• "שמועה טובה תדשן עצם" (משלי ט"ו, ל') ...בדיוק באותו רגע היה אספסיינוס נועל את מנעליו. הוא נעל כבר את הנעל הראשונה, אולם כשבא להכניס את הנעל השניה לא הצליח, הרגל לא נכנסה בתוך הנעל. רצה לחלוץ את הראשונה, אך גם זאת לא הצליח, הרגל נשארה תקועה בתוך הנעל. שאל אספסיינוס את ר' יוחנן, מה זאת? אמר לו: "שמועה טובה תדשן עצם", השמועה הטובה ששמעת שנהיית מלך הרחיבה את רגליך, ולכן אינך יכול להוציא את הרגל מהנעל, ואינך יכול גם להכניס את הרגל לנעל. "מה אעשה עכשיו?" שאל אספסיינוס. השיב לו רבי יוחנן: יביאו לפניך אדם שאתה שונא אותו, ואז - "רוח נכאה תייבש גרם", הרגליים שלך יתכווצו חזרה, ותוכל להכניס את הנעל. עשה אספסיינוס כדבריו ונכנסה רגלו השניה לנעל.

• מידה טובה היא לסלוח לכל מי שחטא לו בין בגופו בין בממונו ובמלה הזאת תתמיד אהבת איש אל רעהו וגורם השלום לעולם שאין לך מדה טובה מזו. ועוד אמרו רבותינו כל המעביר על מידותיו מעבירין לו על כל פשעיו ולכן תקנו קודם השכיבנו לומר בכל לילה הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי ... וצריך לאומרו בכונה וברצון טובה למחול ולסלוח בלב שלם כדי שאף השי"ת יסלח לו את חטאיו ולקיים מצות התורה ואהבת לרעך כמוך. (חנך לנער, ר' חנניה הכהן מפירנצה)

• ועוד רמז כי אע"פ שמקניטו חברו בעת השינה מוחל וכמ״ש בברכת ק״ש שעל המטה הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי ולז״א בשלום יחדיו אשכבה ואישן באותו עת נהיה בשלום עם הכל שאין בלבי עליהם כלום (מעטה תהלה, ר' יעקב רקח)

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מכירה מישהו שהלך לטיפול אחד (של 4-5 שעות רצוף)
של "המסע" והיה מרוצה מאוד. הרגיש שזה ממש עזר לו.

מצוי

משתמש מקצוען
אם הבנתי נכון, כח הריפוי בתהליך "המסע" - הוא סליחה.
ובשביל לדעת שרגשות שליליים משפיעים על תאי הגוף ושסליחה היא חיונית לאיכות חיים רגשית ופיזית, לא צריך שדיפאק צופרה או אברא קדברא יגלו גם הם את זה, כי במקורותינו הקדושים זה כבר מובא לפני אלפי שנים: (ואלו רק דוגמאות ספורות...)

• "חיי בשרים לב מרפא ורקב עצמות קנאה" (משלי יד ל) וכפירוש המפרשים שם. כי האדם שליבו רפוי לסלוח מאריך ימים ובונה את חייו שלו, ואילו האדם המלא רצון לנקום על אשר נעשה לו, ואינו נכון למחול - נרקבים עצמותיו.

רש"י: חיי בשרים לב מרפא. לב בשר שהוא רופא את הרעה ועובר על מדותיו הוא חיי בריותיו של הקב''ה שהן בשר ודם: ורקב עצמות קנאה. אדם בעל חמה רקבון עצמות הוא לכל.

מצודת דוד: חיי בשרים מי שיש לו לב רפוי ואינו מקשה לבו לנטור קנאה הוא לו לחיי בשרים כי לא ידאג איך ובמה ינקום נקם אבל המקשה לבו ונוטר קנאה הוא סבה להביא רקבון בעצמותיו להתמדת הדאגה.

רלב"ג: חיי בשרים הנה הלב שהו' מרפא ונותן רפיון ומרגוע לכעסו הוא חיי בשרי' כי בזה תועלת לו לשמרו מהפעלות הכעס ובו ג''כ תועלת לשמרו מהרע שימשך ממנו לו ולזולתו ולז''א כי הוא חיי בשרי' ואמנ' לב קנאה ושנאה הוא מבלה גם העצמו' לרוב שיגיע הרע ממנו

• אמרו חז"ל (מגילה כח, א) שאלו תלמידיו את רבי נחוניא בן הקנה: במה הארכת ימים? אמר להם: מימי לא נתכבדתי בקלון חברי ולא עלתה על מיטתי קללת חברי. פירוש המאירי: שלא היתה קללת חבריהם עולה עמהם על מיטתם אלא מוחלין מיד לכל מי שציערם.

• "שמועה טובה תדשן עצם" (משלי ט"ו, ל') ...בדיוק באותו רגע היה אספסיינוס נועל את מנעליו. הוא נעל כבר את הנעל הראשונה, אולם כשבא להכניס את הנעל השניה לא הצליח, הרגל לא נכנסה בתוך הנעל. רצה לחלוץ את הראשונה, אך גם זאת לא הצליח, הרגל נשארה תקועה בתוך הנעל. שאל אספסיינוס את ר' יוחנן, מה זאת? אמר לו: "שמועה טובה תדשן עצם", השמועה הטובה ששמעת שנהיית מלך הרחיבה את רגליך, ולכן אינך יכול להוציא את הרגל מהנעל, ואינך יכול גם להכניס את הרגל לנעל. "מה אעשה עכשיו?" שאל אספסיינוס. השיב לו רבי יוחנן: יביאו לפניך אדם שאתה שונא אותו, ואז - "רוח נכאה תייבש גרם", הרגליים שלך יתכווצו חזרה, ותוכל להכניס את הנעל. עשה אספסיינוס כדבריו ונכנסה רגלו השניה לנעל.

• מידה טובה היא לסלוח לכל מי שחטא לו בין בגופו בין בממונו ובמלה הזאת תתמיד אהבת איש אל רעהו וגורם השלום לעולם שאין לך מדה טובה מזו. ועוד אמרו רבותינו כל המעביר על מידותיו מעבירין לו על כל פשעיו ולכן תקנו קודם השכיבנו לומר בכל לילה הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי ... וצריך לאומרו בכונה וברצון טובה למחול ולסלוח בלב שלם כדי שאף השי"ת יסלח לו את חטאיו ולקיים מצות התורה ואהבת לרעך כמוך. (חנך לנער, ר' חנניה הכהן מפירנצה)

• ועוד רמז כי אע"פ שמקניטו חברו בעת השינה מוחל וכמ״ש בברכת ק״ש שעל המטה הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי ולז״א בשלום יחדיו אשכבה ואישן באותו עת נהיה בשלום עם הכל שאין בלבי עליהם כלום (מעטה תהלה, ר' יעקב רקח)

זו עוד הוכחה שיש לשיטה מה לתת .
כל כך קל לסלוח ?
זו עבודת המידות
ולפעמים צריך להעזר באנשי מקצוע כדי להגיע לסליחה - על ידי מגשר , על ידי עובד סוציאלי ,על ידי רב ולפעמים על ידי מטפלת רגשית ולפעמים על ידי חברה ...
לפעמים לא צריך בזה ידע פסיכולוגי עמוק מדי ולפעמים כן
ולפעמים צריך טכניקה טיפולית .
לשיטת המסע יש מה להציע לעקוף התנגדויות ומכשולים בדרך לסליחה .
להגיע לעומק של רגשות .
ומשם להגיע לריפוי .

כדי להגיע ליעד- ישנם דרכים רבות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה