וירוס ריגול במחשב

אדם פשוט

משתמש צעיר
יש לי windows 10 ולאחרונה הוא כתב לי שאני צריך לבצע רישום. נתתי את המחשב לחבר שלי והוא אמר לי שהוא התקין פריצה למחשב בשם kms.
אבל מאז כל האינטרנט שלי מאד משובש. אני לא מצליח להכנס לאתרים מסוימים וכל הזמן ברקע יש חלון בשם installshield ואם אני סוגר אותו אין לי אינטרנט בכלל והמחשב כותב לי ששרת proxy לא מגיב. ניסיתי להיכנס להגדרות של שרת proxy אבל אני לא יכול לשנות את ההגדרות כי הוא כותב לי שמנהל המערכת מנהל הגדרות מסוימות אני לא יודע מה הכוונה בזה כי אני המשתמש היחיד במחשב.
יצוין שיש לי אנטי וירוס מעודכן של eset והוא לא עושה כלום
מי שיכול לעזור לי אני מאד אשמח אין לי בעיה לשלם לווינדוס שיהיה לי ווינדוס חוקי אבל אני לא רוצה לפרמט את המחשב ככה שאם יש לכם פיתרון זה מאד יעזור

אדם פשוט

משתמש צעיר
יצרתי חשבון משתמש חדש במחשב והגדרתי אותו כמנהל מערכת ושם משום כן היה אפשר לשנות את ההגדרה של שרת proxy. (לא דרך לוח הבקרה אלא דרך ההגדרות של המחשב)
אחרי זה נכנסתי למנהל המשימות (בחשבון משתמש שלי) ובדקתי מה זה החלון שפתוח כל הזמן פתחתי מיקום קובץ ופשוט מחקתי את כל התיקייה שלו.
הפעלתי מחדש את המחשב וראיתי שלא קרה לו כלום ורק החלון המעצבן הזה נעלם וזהו.
עכשיו הכל עובד חלק כולל האינטרנט.
אגב גם האנטי וירוס מחק כמה קבצים אין לי מושג מה, יכול להיות שזה קשור לזה.

יענקל'ה

משתמש פעיל
גם אני סבלתי נוראות מהוירוס הנוראי הזה שנקרא וירוס פרוקסי חצי מאתרים לא עבדו לי.. כולל one drive ,
זה בעצם וירוס שנועד לרגל אחר כל פעולה שנעשית באינטרנט ע"י המחשב ולשאוב מידע , אבל באתרים מאובטחים האתר המאובטח לא מאפשר התחברות כי הוא מזהה שמאזינים על הקו ואז יש הודעה קבועה " החיבור עבר איפוס " ,
האנטי וירוס ESET לא הצליח כלל לזהות את הוירוס :mad:
בסוף רק תוכנה חצי חנימית ומאוד פופלרית בשם : malwarebytes הצליחה למחוק לי את הוירוס
מקווה שזה יעזור ...

https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

בני2

משתמש מקצוען

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם אני סבלתי נוראות מהוירוס הנוראי הזה שנקרא וירוס פרוקסי חצי מאתרים לא עבדו לי.. כולל one drive ,
זה בעצם וירוס שנועד לרגל אחר כל פעולה שנעשית באינטרנט ע"י המחשב ולשאוב מידע , אבל באתרים מאובטחים האתר המאובטח לא מאפשר התחברות כי הוא מזהה שמאזינים על הקו ואז יש הודעה קבועה " החיבור עבר איפוס " ,
האנטי וירוס ESET לא הצליח כלל לזהות את הוירוס :mad:
בסוף רק תוכנה חצי חנימית ומאוד פופלרית בשם : malwarebytes הצליחה למחוק לי את הוירוס
מקווה שזה יעזור ...

https://www.malwarebytes.com/mwb-download/
פרוקסי זה לא וירוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה