וירוס קיצור דרך מזן חדש

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
תסירו את אווסט ותתקינו את eset...
כבר כתבתי את הנסיון המעשי שלי עם וירוס זה (או בן דוד קרוב שלו) והאנטי וירוס הזה (בתשלום!).

אמת שהוא ממש מעולה בקטגוריה שלו, אבל הוא לא זיהה את הוירוס גם כשהוא רקד לו מתחת לאף וגם כשביקשתי ממנו לסרוק את הקובץ עצמו.
לכן, רק מציע - לא לשכנע ישר לשלוח לתחליפים שלא בטוח שישימו לב (כי לשלוח קובץ למעבדות בינל''א כל אחד יכול...).

יישר כח גדול לכל המסייעים!!

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
כבר כתבתי את הנסיון המעשי שלי עם וירוס זה (או בן דוד קרוב שלו) והאנטי וירוס הזה (בתשלום!).

אמת שהוא ממש מעולה בקטגוריה שלו, אבל הוא לא זיהה את הוירוס גם כשהוא רקד לו מתחת לאף וגם כשביקשתי ממנו לסרוק את הקובץ עצמו.
לכן, רק מציע - לא לשכנע ישר לשלוח לתחליפים שלא בטוח שישימו לב (כי לשלוח קובץ למעבדות בינל''א כל אחד יכול...).

יישר כח גדול לכל המסייעים!!
לא הבנתי.
אתה כותב על eset?
מה אתה מתכווין?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי.
אתה כותב על eset?
מה אתה מתכווין?
אכן כן.
אם יהיה לי זמן אחפש את האשכול והתגובה.

מחשב פרטי, קנהeset (כדת) וכדין, מעדכן קבוע וכו'.
הוירוס ישב בכמה ספריות שונות במחשב (לצערי הרב לא שמרתי ממנו שאריות או תמונות מעבר למה ששלחתי לבדיקה דרך האנטי וירוס).
הוא היה בוודאות וירוס לפי מה שאני מכיר, ולפי הסימנים המוכרים לכולם (וגם כמה שפחות).
כשמצאתי אותו - התפלאתי שeset התעלם ממנו.
אז בחרתי על הספרייה שלו סריקה של הנ''ל, והוא עדיין לא מצא כלום.
סרקתי את הקובץ הנ''ל - ושוב לא מצא.

וד''ל.

chedva yad

משתמש רשום
תודה , כמובן ניסתי קודם מהקל לכבד, ( כלומר לא מיהרתי להוריד את האווסט ששירת אותי נאמנה עד כה, והפעלתי תחילה את הסקריפט תיקון הכללי 6 . כרגע הסתדר.
אעדכן בהמשך , ממש תודה מי כעמך ישראל!

chedva yad

משתמש רשום
תנסי את הסקירפט הבא (לא אני יצרתי)

חדש
תודה , כמובן ניסיתי קודם מהקל לכבד, ( כלומר לא מיהרתי להוריד את האווסט ששירת אותי נאמנה עד כה, והפעלתי תחילה את הסקריפט תיקון הכללי 6 . כרגע הסתדר.
אעדכן בהמשך , ממש תודה מי כעמך ישראל!

מידען

משתמש חדש
הוירוס שכתוב עליו בראשית האשכול , יש לו סימן היכר שגיאת כתיב במילה winddos כתובה עם D פעמיים
אנטי מלוואר במהדורה חינמית , ואיסט מעודכן בתשלום הירצתי בתחנה
באיתחול מופיעה הודעה שחיפש ולא מצא קובץ זיפ ששמו winddosupdater

מידען

משתמש חדש
הנה התשובה של תמיכת איסט המצוינים :
שלום
זה וירוס שאיסט ניקה ואלו השאריות שלו
כלומר, במחשב מוגדר ב SCHEDULER להריץ את הקובץ, אבל הקובץ לא קיים כבר אז הוא מציג שגיאה
תסתכלו בTASK SCHEDULER של מערכת ההפעלה ותחפשו משימות שאתם לא מכירים שכוללות את ה ZIP הזה, ותמחקו אותן.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
@מידען לא הצלחתי להבין כלפי מה אתה מתייחס, מה שהבאת זה לא דבר חדש.
אם יש לך את הבעיה הנ"ל תתקין את Ccleaner תכנס לכלים>איתחול ותמחק מתוכנות האיתחול את הקבצים שדומים לשם הוירוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה