וילונות לחדר שינה

nechamik

משתמש רשום
יש לנו ארונית מאחורי המיטות(אפשר לראות בתמונה המצורפת), האם להזיז אותה מעט ולעשות וילונות עד הרצפה או לקצר את הוילונות לגובה הארונית? ואיזה צבע וילון הייתן ממליצות?

קבצים מצורפים

• תמונה חדר שינה.jpg
    תמונה חדר שינה.jpg
    KB 461.6 · צפיות: 483

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וילונות לרוחב מלא של הקיר ועד הרצפה נותנים מראה עשיר ומיוחד לחדר, רק שלפי התמונה הוילונות ככה עלולים לגרום לכם ללקות במחלת השפצת כי פתאום תרגישו שזה פחות מתאים ואח"כ גם זה, ואת בטח יודעת איך זה הולך ;)
אם אתם לא מעניינים לתת לחדר קוסמטיקה מלאה ורק להוסיף וילונות אז ממליצה על וילונות עד גובה הראש מיטה.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וילון נופל בד"כ נותן באמת מראה עשיר כשהוא נשפך לכל הגובה עד לרצפה,
במקרה כמו שלך כשיש ריהוט קבוע שלא רוצים להזיז, יחמיאו וילונות גלילה-רומאיים לסוגיהם, חלקים/ מודפסים לפי הטעם
לסגנון החדר הייתי מציעה וילון אוסטרי שיוסיף אופי וחמימות רכה...
0000996_250.jpeg
0000986_-_250.jpeg0000988_-_250.jpeg
0000736_-_250.jpeg

nechamik

משתמש רשום
וילון נופל בד"כ נותן באמת מראה עשיר כשהוא נשפך לכל הגובה עד לרצפה,
במקרה כמו שלך כשיש ריהוט קבוע שלא רוצים להזיז, יחמיאו וילונות גלילה-רומאיים לסוגיהם, חלקים/ מודפסים לפי הטעם
לסגנון החדר הייתי מציעה וילון אוסטרי שיוסיף אופי וחמימות רכה...
צפה בקובץ המצורף 606876
צפה בקובץ המצורף 606878צפה בקובץ המצורף 606879
צפה בקובץ המצורף 606880
אני לגמרי מתחברת לרעיון של וילונות רומיים אבל אלו חלונות עם פתיחת כנף ועם וילון רומי לא נוכל לפתוח את החלון

nechamik

משתמש רשום
וילונות לרוחב מלא של הקיר ועד הרצפה נותנים מראה עשיר ומיוחד לחדר, רק שלפי התמונה הוילונות ככה עלולים לגרום לכם ללקות במחלת השפצת כי פתאום תרגישו שזה פחות מתאים ואח"כ גם זה, ואת בטח יודעת איך זה הולך ;)
אם אתם לא מעניינים לתת לחדר קוסמטיקה מלאה ורק להוסיף וילונות אז ממליצה על וילונות עד גובה הראש מיטה.
אהבתי!

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בחדר עם לוקסוס של חלונות ב2 כיוונים את יכולה לשלב...
בחלון השמאלי לשים וילון נופל, מבחינת אוורור יספק, לא?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לתת שרטוט של החדר במצב הקיים שלו עכשיו? עם מידות וכו',
אולי יהיה פה רעיונות לסידור שונה של הריהוט?
מבחינת וילונות את יכולה לעשות וילון על 2 מסילות עליונה ותחתונה וככה המראה יותר מוקפד ופחות מתנפנף ומתאים לוילונות קצרים עם פתיחה רוחבית. תוסיפי שכבה עליונה של כותרת כדי לתת מראה יותר אלגנטי.

nechamik

משתמש רשום
אין לי תוכנית מקצועית ומדידות מדויקות אבל ציירתי את זה כמיטב יכולתי

קבצים מצורפים

• תוכנית חדר שינה.png
    תוכנית חדר שינה.png
    KB 2.2 · צפיות: 162

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יפה וילון נופל בצד אחד ווילון רומי בצד השני?

אני פחות אוהבת ככה, אבל יכול להיות שילך צריך לראות בסגנון.
אני עכשיו לא יכולה לשבת על התכנון, כן יש לי רעיון לשינוי המיקום של הריהוט ככה יהיה יפה לשים שם וילונות ארוכים.

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רואה בתמונה עכשיו שיש שם גם הסקה כך שזה ממילא לא רלוונטי...

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל העמדה לכאורה תצטרכי להרחיק/ לשלב, אבל לא התעמקתי
בכל מקרה לדעתי התוצאה יכולה להיות יפה ומעניינת
עם וילון חלק/ מודפס בדוגמא גיאומטרית/ פרחונית או מה שלא יהיה- לטעמך ובסגנון מתאים לנגרות

לא פעם מגלה שדווקא אילוץ מוציא אותנו מקיבעון ומביא לפתרון מגוון ומתוחכם יותר19-1536x889.jpg
48391740_2016124781769539_6091000315698479104_n (2).jpg

nechamik

משתמש רשום
בכל העמדה לכאורה תצטרכי להרחיק/ לשלב, אבל לא התעמקתי
בכל מקרה לדעתי התוצאה יכולה להיות יפה ומעניינת
עם וילון חלק/ מודפס בדוגמא גיאומטרית/ פרחונית או מה שלא יהיה- לטעמך ובסגנון מתאים לנגרות

לא פעם מגלה שדווקא אילוץ מוציא אותנו מקיבעון ומביא לפתרון מגוון ומתוחכם יותרצפה בקובץ המצורף 606991
צפה בקובץ המצורף 606989
התמונות ממחישות בדיוק את הנקודה!
דרך אגב, אין תריסים כך שהוילון צריך להיות מעט אטום , זה משנה?

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הוילון יכול להיות מעט אטום או שתשלבי 2 שכבות כמו בתמונה העליונה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אולי הדעה שלי תהיה לא פופולארית מול כל הוילונות המפונפנים והמהממים שלעיל, אבל החדר שלך, בעיני ולטעמי, ממש משגע כמות שהוא.
יש בלוג עיצוב שלימד אותי הרבה, שמו 'עולה על העיצובים'. החדר שלך מהדהד לי את הקו הסגנוני שם - מרחב מואר, נקי ועל זמני, שלא נכנע לטרנדים ולתכתיבי הזמן.
החלונות שלך הם פיסת חלום - פרופיל בלגי ששוטף את החלל בהרבה אור ואווירה. הרהיטים כל כך מדוייקים לחדר ולרצפת השומשום. סליחה שאני מתמוגגת ומתפייטת. לכסות את הקסם הזה בכותרות עתירות כיווצים זה לקחת את הסגנון למקום אחר, ולדעתי ממש חבל לעשות זאת.
בעיני רוחי בחדר כזה יהיו יפים וילונות מינימליים וקלילים, הכי אווריריים שאפשר. ואם אפשר לוותר עליהם אז בכלל עדיף.

nechamik

משתמש רשום
אולי הדעה שלי תהיה לא פופולארית מול כל הוילונות המפונפנים והמהממים שלעיל, אבל החדר שלך, בעיני ולטעמי, ממש משגע כמות שהוא.
יש בלוג עיצוב שלימד אותי הרבה, שמו 'עולה על העיצובים'. החדר שלך מהדהד לי את הקו הסגנוני שם - מרחב מואר, נקי ועל זמני, שלא נכנע לטרנדים ולתכתיבי הזמן.
החלונות שלך הם פיסת חלום - פרופיל בלגי ששוטף את החלל בהרבה אור ואווירה. הרהיטים כל כך מדוייקים לחדר ולרצפת השומשום. סליחה שאני מתמוגגת ומתפייטת. לכסות את הקסם הזה בכותרות עתירות כיווצים זה לקחת את הסגנון למקום אחר, ולדעתי ממש חבל לעשות זאת.
בעיני רוחי בחדר כזה יהיו יפים וילונות מינימליים וקלילים, הכי אווריריים שאפשר. ואם אפשר לוותר עליהם אז בכלל עדיף.
תודה! גם אני הייתי מוותרת על הוילונות אבל אים תריסים בחלונות ועכשיו יש טפט על החלון כך שהחלונות סגורים לא רואים את הצמחיה מסביב.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אז אפשר ללכת על וילון רומאי מבד. הכי נראה לי יתאים וילון פשתן בהיר. אפשר עם איסוף של שני סרטים משני הצדדים. גם מינימליסטי וגם רך (ופשתן בכלל נחשב היי סטייל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה